Jak wybrać właściwy sposób wyświetlania na targach

Tytuł:
Jak wybrać właściwy sposób wyświetlania targów?

Liczba słów:
1346

Podsumowanie:
Powinieneś wybrać wyświetlanie targów w oparciu o targi lub wydarzenie, do których będziesz używać wyświetlacza. Ekspozycja, która najlepiej prezentuje pożądane produkty, usługi i wizerunek firmy, przyciągnie przyszłych klientów.

Słowa kluczowe:
Wyświetlacze wyskakujące, systemy paneli, system paneli, panele ekspozycyjne, panele, ekspozytory, stoiska, eksponaty

Treść artykułu:
Powinieneś wybrać wyświetlacz targowy w oparciu o targi lub wydarzenie, do których będziesz używać wyświetlacza. Ekspozycja, która najlepiej prezentuje pożądane produkty, usługi i wizerunek firmy, przyciągnie przyszłych klientów. Szczerze mówiąc, wyświetlacz ma pomagać w tworzeniu lub utrzymywaniu świadomości marki. Choć raz zwabiono uczestnika na Twój wyświetlacz; Twoja budka jest skończona. Do Ciebie należy wtedy zrzucenie młota i komandora tego uczestnika jako przyszłego klienta.

Mając tylko ulotny moment, aby przyciągnąć uwagę uczestnika targów, Twoja ekspozycja targowa musi apelować o potrzeby docelowych odbiorców. Twój wyświetlacz musi skutecznie komunikować, kim jesteś, co robisz i jak Twoja firma może Ci pomóc.

Jednak określenie prawidłowego wyświetlania może być trudnym zadaniem. Kupując ekspozytor na targi, chcesz wybrać profesjonalną firmę z doświadczeniem i doskonałą obsługą klienta. Jeśli weźmiesz pod uwagę poniższe pytania, będziesz miał dużo lepsze wyobrażenie o kierunku Twoich potrzeb w zakresie wyświetlania. Pamiętać; będziesz ograniczony rozmiarem kabiny. Pracując zgodnie z tym założeniem, przyjrzyj się niektórym opcjom dla tego obszaru.

1) Jaki jest rozmiar kabiny?

2) Jaki jest budżet programu?

3) Ile osób będzie pracować w programie?

4) Jakie są cele marketingowe i sprzedażowe?

5) W jaki sposób wyświetlacz zostanie przeniesiony na przedstawienie?

6) Czy trzeba będzie tworzyć grafiki?

Odpowiadając na te pytania, zawęzisz wyszukiwanie stoiska wystawowego. Po ustaleniu celów i kalendarza targów na dany rok następnym krokiem jest wybór wyświetlacza. Decyzja dotycząca ekspozycji powinna być oparta na konkretnych celach programu, ograniczeniach budżetowych, a także celach i wytycznych dotyczących marki korporacyjnej. Jeśli na przykład jesteś dyrektorem marketingu w dużej firmie z nieograniczonym budżetem i chcesz zająć pozycję lidera w swojej branży, duża przestrzeń stoiska i niestandardowy lub wysokiej klasy modułowy eksponat o ulepszonym wyglądzie najlepiej odpowiadałyby Twoim potrzebom. Jeśli z drugiej strony jesteś startupem lub małą firmą z ograniczonym budżetem, dobrym wyborem byłoby rozważenie niedrogiego wyświetlacza Pop Up. Większość firm znajduje się gdzieś pomiędzy tymi dwoma skrajnościami.

Wyświetlacze pop-up to najpopularniejsza opcja do przestrzeni na imprezach sprzedażowych i konferencjach. Dostępna jest szeroka gama wyskakujących okienek, a większość z nich jest dostępna z osłonami na podium, aby przekształcić walizkę do przenoszenia w podium lub mały stolik. Ponadto pop-upy można uzupełnić o regały, lady półwyspowe, podświetlane nagłówki, stojaki na literaturę i inne akcesoria, które mogą przekształcić zwykły Pop Up w wyjątkowe narzędzie marketingowe. Niektóre z kluczowych czynników, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze wyskakującego okienka, to trwałość, łatwość konfiguracji, dostępność, kolory tkanin i gwarancja. Jeśli czasami wystawiasz w mniejszych pomieszczeniach, możesz rozważyć rozkładaną kabinę, którą można łatwo przekształcić w mniejszy rozmiar. Każda budka ma ramę, która może się „wyskoczyć”, umożliwiając montaż wyświetlacza w ciągu kilku minut. Ramy są niezwykle wytrzymałe i ułatwiają indywidualne zakładanie i rozkładanie. Są wykonane z różnych komponentów, trochę grafitu, stali i / lub wytłaczanego aluminium. Producenci twierdzą, że ich rama jest najmocniejsza, najlżejsza lub po prostu najlepsza. Pamiętaj tylko, że każdy reprezentuje swoją kartę telefoniczną. Można to zrównać z niezliczoną liczbą różnych telewizorów HD dostępnych obecnie na rynku. Chociaż, po rozbiciu na samą esencję, nikt nie jest lepszy od drugiego. Makijaż z jednej klatki do drugiej nie jest zbyt ważny. Co więcej, większość z tych wyświetlaczy ma jedną wspólną cechę… dożywotnią gwarancję na ramę. Niektórzy oferują roczną gwarancję na swój wyświetlacz. Ramka to najważniejszy element Twojego wyświetlacza. Każdy model, duży lub mały, jest doskonałym przenośnym wyborem dla każdego wystawcy na targach. Dziś marketerzy muszą osiągać swoje cele przy ograniczonych budżetach. Ponownie, wyskakujące wyświetlacze pomogą Ci w zwiększeniu budżetu, ponieważ są lżejsze i zaprojektowane z myślą o łatwej konfiguracji i demontażu. Ponadto zaoszczędzisz na kosztach przechowywania, transportu i robocizny.

Wyświetlacze panelowe są alternatywą dla pop-upów iw zależności od ich jakości i opcji blatów mogą zapewnić lepszy wygląd niż wyskakujące wyświetlacze. Rocznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *