Jak wybrać odpowiednie oprogramowanie MLM, aby przejść na wyższy poziom.

Tytuł:
Jak wybrać odpowiednie oprogramowanie MLM, aby przejść na wyższy poziom.

Liczba słów:
550

Podsumowanie:
Jak wybrać ten, który jest odpowiedni dla Ciebie, przy wielu dostępnych już programach MLM?

Wybierz renomowanego dostawcę.

Istnieje wiele firm oferujących oprogramowanie latające po nocy, które twierdzą, że mają doświadczenie, wiedzę i gadżety programowe MLM. Jeśli nie chcesz narazić swojej firmy na ryzyko, wybierz dostawcę, który ma udokumentowane doświadczenie.

Historie doświadczeń są budowane przez wiele lat współpracy z firmami zajmującymi się sprzedażą bezpośrednią, a nie tylko kilkakrotną sprzedażą pakietu oprogramowania …

Słowa kluczowe:

Treść artykułu:
Jak wybrać ten, który jest odpowiedni dla Ciebie, mając wiele dostępnych programów MLM?

Wybierz renomowanego dostawcę.

Istnieje wiele firm oferujących oprogramowanie latające po nocy, które twierdzą, że mają doświadczenie, wiedzę i gadżety programowe MLM. Jeśli nie chcesz narażać swojej firmy na ryzyko, wybierz dostawcę, który ma udokumentowane doświadczenie.

Dane o historii są tworzone przez wiele lat współpracy z firmami zajmującymi się sprzedażą bezpośrednią, a nie tylko kilkakrotną sprzedażą pakietu oprogramowania.

Sprawdź co najmniej sześć referencji. Pamiętaj, że sprzedawcy chętnie przedstawią tylko najlepsze referencje. Możesz być zaskoczony, gdy dzwonisz do firm spoza listy referencyjnej.

Odwiedź biuro firmy produkującej oprogramowanie MLM.

Nie tylko wybierasz oprogramowanie MLM, ale także wybierasz usługi wsparcia dostawcy. Jeśli sprzedawca nie jest w stanie zapewnić usług wsparcia w akceptowalny sposób, co zrobisz, gdy będziesz musiał zmienić plan wynagrodzeń lub dodać nowe pole wejściowe do ekranu wprowadzania zamówienia?

Pamiętaj, że wśród wszystkich firm MLM jest tylko jedna stała; ciągle zmieniają rzeczy. Twoje oprogramowanie MLM również będzie musiało zostać zmienione.

W biurze dostawcy spotkaj się z jego ludźmi, którzy będą Ci służyć. Zobacz, jakimi są ludźmi i jak długo pracowali dla sprzedawcy. Bądź gotów zapłacić za doświadczenie i kompetencje. Na dłuższą metę płacisz znacznie mniej.

Unikaj małych firm zajmujących się oprogramowaniem MLM.

Małe firmy programistyczne, aby konkurować z większymi firmami o ugruntowanej pozycji, muszą oferować oprogramowanie po okazyjnych cenach. To często stawia ich w niepewnej sytuacji finansowej w najbardziej krytycznych latach.

Firmy, które próbują zaoszczędzić pieniądze, kupując oprogramowanie MLM od tych małych producentów oprogramowania, są później praktycznie porzucane, gdy potrzebują pomocy. Problem polega na tym, że obsługa jednego odnoszącego sukcesy klienta może pochłonąć praktycznie wszystkie zasoby ludzkie małej firmy programistycznej, pozostawiając innych klientów na lodzie.

Bardziej śmiertelnym problemem jest to, że mniejsze firmy zwykle wychodzą z biznesu bez ostrzeżenia. Jeśli cenisz swoją firmę, trzymaj się z dala od małych dostawców i trzymaj się tych, którzy utrzymują moc i osiągnięcia.

Kup pakiet oprogramowania MLM, który umożliwia tworzenie własnych raportów.

Wiele pakietów zmusza cię do życia tylko z tymi raportami, które umieszczają w menu. Menedżerowie muszą uciekać się do generowania dużych raportów, aby odpowiedzieć na małe pytania lub wątpliwości zamiast małych raportów o wyjątkach na żądanie. Raporty o małych wyjątkach można przeglądać szybko i dokładnie.

Porównaj funkcje.

Oprogramowanie MLM zostało zaprojektowane do obsługi określonych problemów biznesowych i często ma duże trudności z radzeniem sobie z kwestiami spoza oryginalnego projektu. Trudno jest zmusić oprogramowanie do wykonywania rzeczy, do których nigdy nie było przeznaczone.

Mądrzy nabywcy komputerów porównują funkcje i możliwości jednego pakietu do drugiego. Zapytaj dostawcę, które funkcje uważają za unikalne dla swojego pakietu w porównaniu z innymi.

Pamiętaj, że nie kupujesz tylko komputera; kupujesz oprogramowanie, wiedzę specjalistyczną, usługi wsparcia w nagłych wypadkach, usługi programistyczne i rozpoczynasz długoterminową współpracę.

Mądrze wybierz dostawcę oprogramowania MLM. Nie daj się skusić na szczypanie grosza w obszarze komputera. Jeśli to zrobisz, możesz sparaliżować swoje szanse na sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *