Jak pisać artykuły Czytaj artykuły i opłacaj rachunki

Tytuł:
Jak pisać artykuły: Czytaj artykuły i opłacaj rachunki!

Liczba słów:
693

Podsumowanie:
Widziałem prawie każdy możliwy błąd, jeśli chodzi o pisanie artykułów promocyjnych.

To prawdziwy wstyd!

Większość ludzi biznesu internetowego zdaje sobie sprawę, że pisanie artykułów jest doskonałą techniką promowania ich firm, e-zinów, produktów i usług. Niestety większość z nich nie opanowała podstaw pisania artykułów.

Gdy opanujesz podstawy pisania artykułów, zaczniesz naprawdę czerpać korzyści z pisania artykułów …

Słowa kluczowe:
jak pisać artykuły

Treść artykułu:
Widziałem prawie każdy możliwy błąd, jeśli chodzi o pisanie artykułów promocyjnych.

To prawdziwy wstyd!

Większość ludzi biznesu internetowego zdaje sobie sprawę, że pisanie artykułów jest doskonałą techniką promowania ich firm, e-zinów, produktów i usług. Niestety większość z nich nie opanowała podstaw pisania artykułów.

Kiedy już opanujesz podstawy pisania artykułów, zaczniesz naprawdę czerpać korzyści, jakie może przynieść pisanie artykułów. Twoim celem jest natychmiastowe tworzenie artykułów, które będą angażować czytelników, zwiększać wiarygodność i
promować Twój biznes.

Pierwszym i prawdopodobnie najważniejszym krokiem jest podjęcie decyzji, jakie słowo kluczowe (lub frazę kluczową) chcesz opisać w swoim artykule. Jeśli nie wybierzesz odpowiedniego słowa kluczowego w
na tym pierwszym etapie, podkopie to wszystko, co robisz od tej pory.

Dlaczego Twoje słowo kluczowe jest ważne? Cóż, docelowi Czytelnicy używają wyszukiwarek do znajdowania informacji za pomocą słów kluczowych, a wybór słowa kluczowego pomoże Ci napisać artykuł, który ktoś rzeczywiście chce przeczytać.

Teraz będziesz musiał zapewnić czytelnikowi przydatne treści. Musisz zapewnić wysokiej jakości, przydatne treści w swoim artykule, w przeciwnym razie docelowi czytelnicy po prostu klikną przycisk „Wstecz” i znajdą inne źródło informacji Musisz zapewnić im rozwiązanie tego problemu. Ludzie szukają w Internecie odpowiedzi na swoje problemy i informacji, a nie produktów… Wszystko, co musisz zrobić, to dać im to, czego chcą i powiązać to z Twoją firmą.

Brzmi dość łatwo, prawda? Kluczem jest tutaj nie dawanie im „prosto w twarz” prezentacji. Nie skupiaj się na sprzedaży. Postaw się na niewygodnym krześle czytelnika, który jest celem, przed kiepskim ekranem komputera i myśl o rzeczach z ich perspektywy.

Po rozgrzaniu czytelnika przydatnymi informacjami, nadszedł czas, aby uderzyć w link przyciągający zyski, czy to link partnerski, który odnosi się do artykułu, czy link do własnej witryny internetowej. Robisz to w formie skrzynki zasobów.

Twoje pole zasobów znajduje się na końcu artykułu i zawiera informacje o Tobie lub Twojej firmie. Idealnie byłoby, gdyby była to mini-reklama, która sprawia, że czytelnik chce kliknąć.

Coś w rodzaju:

[[O AUTORZE: Derek specjalizuje się w nauczaniu prawdziwych ludzi takich jak Ty, jak zacząć dochodowe
biznesy internetowe, które zarabiają od 100 000 do 2,5 miliona dolarów (lub więcej) na rok. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji www.yoursite.com]]

Pamiętaj, skąd pochodzą Twoje pieniądze, więc zrób to dobrze!

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać artykuł. To nie jest operacja mózgu, ale może być BARDZO, BARDZO nudna. Pierwszym przystankiem powinny być katalogi artykułów. To właśnie tam udaje się wielu webmasterów, którzy szukają dobrej jakości treści do swoich witryn internetowych, co szybko zapewni szerokie oglądanie Twojego artykułu.

Prawdopodobnie istnieją setki katalogów z artykułami, a nowe pojawiają się codziennie.

Są naprawdę trzy sposoby na wykonanie tego niesamowitego zadania…

1. Wyszukaj katalogi artykułów i prześlij swój artykuł do każdego z katalogów z artykułami pojedynczo.

2. Użyj oprogramowania do przesyłania artykułów, aby automatycznie przesyłać artykuły.

3. Użyj usługi przesyłania artykułów.

Jeśli jest jedna rzecz, która może zniechęcić mnie do pisania artykułu, to świadomość, że muszę go następnie rozpowszechniać. To dlatego byłem w zachwycie, kiedy odkryłem, że istnieją witryny, które będą rozpowszechniać mój artykuł za niewielką opłatą.

Dlatego mój wybór to metoda numer 3. Po prostu wpisz „usługa dystrybucji artykułów” w google, a pojawi się wiele opcji. Zrobienie tego w ten sposób nie jest tak drogie, jak mogłoby się wydawać.

Więc. Aby przypomnieć sobie, jak pisać artykuły:

Krok 1: Wybierz słowo kluczowe, aby opisać artykuł.
Krok 2: Zapewnij przydatne, bogate w słowa kluczowe treści.
Krok 3: Napisz pole z zasobami przyciągającymi zyski
Krok 4: Roześlij swój artykuł i przeczytaj go!

Cóż, to jest podstawowy przepis na pisanie artykułów! Mam nadzieję, że to pomogło.
*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *