Jak naprawdę działa Lawn Chair Millionaire MLM

Title:
Jak naprawdę działa Lawn Chair Millionaire MLM?

Liczba słów:
412

Podsumowanie:
Lawn Chair Millionaire to nowy MLM oferujący unikalny plan wynagrodzeń, który płaci ludziom natychmiast po dołączeniu. Dowiedz się, jak to naprawdę działa.

Słowa kluczowe:
krzesło ogrodowe milioner, milioner krzesełkowy, mlm

Treść artykułu:
Krzesło trawnikowe Millionaire to MLM, który został wprowadzony 7 grudnia, 2007 i już rozprzestrzenia się błyskawicznie w internecie. Wirusowa ekspansja firmy rodzi pytanie: co tak naprawdę mają do zaoferowania?

Według strony internetowej Lawn Chair Millionaire, istnieją trzy sposoby zarabiania pieniędzy. Każdy, kto dołączy, otrzyma natychmiastowy bonus gotówkowy z puli Moneyline. Bonus gotówkowy każdego członka, zwany „udziałami” Puli Moneyline, rośnie przez 60 dni od daty przystąpienia, ponieważ coraz więcej osób przystępuje do programu. Na początku wydaje się to niewiarygodne. Według rzecznika firmy wzrost udziału zależy od wyników poleceń innych osób, które dołączyły tego samego dnia. Dokładny algorytm jest dobrze strzeżoną tajemnicą. Dzięki tej formule dosłownie można nie wykonywać żadnej pracy i sprawić, by twoje akcje rosły na wartości, o ile pracuje ktoś inny w twojej grupie.

Drugi sposób zarabiania pieniędzy z Lawn Chair Millionaire to prawdziwe pieniądze – sponsorowanie innych osób w biznesie i zarabianie prowizji od poleconych i pozostałych dochodów z subskrypcji oferowanej usługi. Ten dochód może być znaczny. Na przykład, korzystając z danych opublikowanych na oficjalnej stronie Lawn Chair Millionaire, główny sponsor (po niecałym tygodniu od uruchomienia) skierował ponad 400 osób. Dochód z góry z tego tytułu, wynoszący 20 USD na osobę, przekracza 8000 USD. Co więcej, dochód rezydualny, zarabiający 15 USD na osobę za każdy miesiąc subskrypcji, przekracza 6000 USD. Jest to potencjalnie dochód rezydualny w wysokości ponad 72 000 USD rocznie, uzyskiwany w ciągu jednego tygodnia! Czy myślisz, że ktoś mógłby się wzbogacić na tym programie?

Wreszcie „The Vault” to nazwa usługi subskrypcji dostępnej dla członków. Vault zawiera obecnie trzy produkty, a kolejne są w przygotowaniu. Wszystkie aktualne produkty dotyczą arbitrażu. Techniki arbitrażowe to zaawansowane techniki zarządzania pieniędzmi i techniki inwestycyjne, które mogą przynieść spoza tego świata zarobki przy znacznie zmniejszonym ryzyku. Są to wehikuły inwestycyjne, więc aby zarobić na tych produktach, trzeba inwestować, a każda inwestycja wiąże się z pewnym ryzykiem.

Podsumowując, Lawn Chair Millionaire ma wiele do zaoferowania. Korzystają z zaawansowanych koncepcji MLM, z początkowymi i pozostałymi strumieniami dochodów. Połączenie puli Moneyline, która zapewnia natychmiastową premię gotówkową, a także potencjał znacznego dochodu rezydualnego sprawia, że Lawn Chair Millionaire jest atrakcyjnym programem o niskich kosztach, niewielkiej opłacie za uruchomienie i dużym potencjale długoterminowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *