Jak korzystać z oprogramowania Kreator opinii

Tytuł:
Jak korzystać z oprogramowania Kreator referencji

Liczba słów:
323

Podsumowanie:
Czy potrzebujesz łatwego sposobu na zbieranie referencji od klientów, którzy wyrazili zgodę zapewnić jeden? Oprogramowanie Kreator Testów jest najłatwiejsze w konfiguracji i obsłudze. To dobry wybór dla marketera lub małego biznesmena, który chce zautomatyzowanego sposobu zarządzania małymi ankietami.

Co mogę z tym zrobić? 1) Zbieraj referencje od klientów, którzy wyrazili na to zgodę; 2) skutecznie i tanio przeprowadzać ankiety dotyczące małych produktów; 3) przeprowadzać badania opinii z potencjalnymi i klientami.

T …

Słowa kluczowe:
marketing, reklama, biznes, list sprzedaży

Treść artykułu:
Czy potrzebujesz łatwy sposób na zbieranie referencji od klientów, którzy zgodzili się je dostarczyć? Oprogramowanie Kreator Testów jest najłatwiejsze w konfiguracji i obsłudze. To dobry wybór dla marketera lub małego przedsiębiorcy, który chce zautomatyzowanego zarządzania małymi ankietami.

Co mogę z tym zrobić? 1) Zbieraj referencje od klientów, którzy się na to zgodzili; 2) skutecznie i tanio przeprowadzać ankiety dotyczące małych produktów; 3) przeprowadzać badania opinii z potencjalnymi i klientami.

To oprogramowanie zawiera łatwe instrukcje instalacji, ale nie oferuje zbyt wiele informacji na temat jego używania. Oto kroki i kilka wskazówek.

Kroki:

1. Zaloguj sie. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło administratora utworzone podczas instalacji.

2. Kliknij Dodaj ankietę.

3. Wypełnij pola tekstowe. Sekcja Pomoc po prawej stronie ekranu to bardzo dobry przewodnik. W nazwie ankiety wpisuję nazwę produktu oraz “ Historie sukcesu ”, czyli “ Historie sukcesu widżetów ”.

4. Kliknij Prześlij. Teraz jesteś z powrotem na ekranie głównym.

5. Kliknij nazwę ankiety, do której chcesz dodać pytania.

6. Kliknij Dodaj pytanie.

7. Wpisz swoje pytanie w pierwszym polu tekstowym.

8. Wybierz typ gadżetu formularza, którego chcesz użyć do zebrania odpowiedzi. Dostępne opcje to tekst, obszar tekstu (pozwala na wiele wierszy tekstu), Lista opcji (tworzy rozwijane menu), Pole wyboru, Przycisk radiowy i Ukryty.

9. Wprowadź wartości w polach Szerokość, Wysokość i Podpis. Sekcja pomocy po prawej stronie ekranu powinna być sprawdzona, aby sprawdzić, jak wypadają te wartości. Przedstawione wyjaśnienie jest dość jasne.

10. Wpisz wartość w polu Domyślne lub pozostaw puste. To pole jest opcjonalne. Używasz go, jeśli chcesz, na przykład „http: //” w pytaniu z pytaniem o adres URL.

Wskazówki:

Podaj konkretne pytanie. Na przykład:

* Jaka jest według Ciebie najlepsza funkcja Widgetu?
* Jakie korzyści przyniosła Ci ta funkcja?
* Czy wypróbowałeś inne konkurencyjne produkty?
* Czy jest coś, co moglibyśmy zrobić, aby ulepszyć Widget?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *