Informacje o domenie publicznej

Tytuł:
Informacje z domeny publicznej

Liczba słów:
323

Podsumowanie:
Korzystanie z informacji z domeny publicznej to łatwy sposób na tworzenie produktów, a następnie sprzedawanie ich w formie ebooków, raportów lub tworzenia treści dla swojej witryny. Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, w serwisie eBay jest mnóstwo e-booków do sprzedaży.

Niektóre z tych ebooków są po prostu wyrzucane za grosz. Uważam, że wielu z tych sprzedawców chce tylko zwiększyć swoją ocenę opinii. Ale eBay twierdzi, że musisz zarobić trochę pieniędzy na swoim ebooku, więc często zobaczysz wysyłkę za 0,99 centów lub trochę …

Słowa kluczowe:

Treść artykułu:
Korzystanie z informacji z domeny publicznej to łatwy sposób na tworzenie produktów, a następnie sprzedawanie ich w formie e-booków, raportów lub tworzenia treści dla swojej witryny. Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, w serwisie eBay jest mnóstwo e-booków do sprzedaży.

Niektóre z tych ebooków są po prostu wyrzucane za grosz. Uważam, że wielu z tych sprzedawców chce tylko zwiększyć swoją ocenę opinii. Ale eBay twierdzi, że musisz zarobić trochę pieniędzy na swoim ebooku, więc często zobaczysz wysyłkę za 0,99 centów lub coś podobnego.

A potem zobaczysz innych ludzi, którzy sprzedają ebooki, które w rzeczywistości uzyskują dobrą wartość za swój produkt. Widać, że spędzają więcej czasu na tworzeniu ładnego wpisu.

Więc jak dostałeś się do tej akcji? I pewnie myślisz, czy powinienem stworzyć własny produkt informacyjny, czy to jest tego warte? Jestem tutaj, aby powiedzieć, tak, idź na to! To świetny sposób na ciężką pracę, tworzenie produktu, a następnie osiąganie zysków.

Jak więc otrzymujesz całą tę zawartość? Domena publiczna. Można wykorzystać wszystko, co zostało opublikowane przed rokiem 1923. Mówimy o nagraniach audio, nutach, książkach, podręcznikach i nie tylko. Jest tam mnóstwo informacji, które tylko czekają na wykorzystanie.

Możesz publikować, co chcesz (cokolwiek sprzed 1923 r.) I używać tego, jak chcesz, wtedy stajesz się właścicielem tego produktu. Masz więc prawa autorskie, które dają Ci prawo do sprzedaży w serwisie eBay.

Możesz również użyć zawartości do stworzenia strony internetowej lub dodać ją do swojej obecnej witryny. Szybko twórz zawartość swojej witryny za pomocą artykułów i książek z domeny publicznej.

Zrób kolejny krok dalej i odwiedź tę stronę, gdzie znajdziesz ponad 16 000 bezpłatnych e-booków. http://www.gutenberg.org/

Mając wszystkie te bezpłatne treści na wyciągnięcie ręki, możesz łatwo stworzyć swój pierwszy produkt i umieścić go w serwisie eBay w mgnieniu oka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *