Infinit-O wprowadza nowe rozwiązanie outsourcingu offshore

Tytuł:
Infinit-O wprowadza nowe rozwiązanie outsourcingu offshore

Liczba słów:
317

Podsumowanie:
Outsourcing został właśnie zrewolucjonizowany dzięki niskim kosztom i niskim ryzyku Dedykowane zespoły operacyjne.

Słowa kluczowe:
Outsourcing Offshoring

Treść artykułu:
Los Angeles, CA – Infinit Outsourcing (Infinit-O), wiodący dostawca usług outsourcingowych ogłosił dzisiaj nowe rozwiązanie o nazwie Dedykowany Zespół Operacyjny lub „DOT” dla małych i średnich firm.
Infinit-O wnosi coś nowego do świata outsourcingu – hybrydowy model outsourcingu zaprojektowany specjalnie dla małych i średnich firm. Infinit-O ustanawia i utrzymuje „wirtualnych pracowników” w samodzielnych dedykowanych zespołach operacyjnych (DOT) dla klientów.
Klienci mają pełną kontrolę nad codziennymi operacjami, podczas gdy zespół doświadczonych ekspertów outsourcingowych Infinit-O wdraża nie tylko fazę konfiguracji, ale także zarządza wszystkimi funkcjami wsparcia, takimi jak HR, IT i administracja.
Pozwala to klientom szybko uzyskać korzyści płynące z prowadzenia własnych operacji na morzu bez kosztów ogólnych i ryzyka związanego z samodzielnym wykonywaniem tego zadania.
„Infinit-O rozumie, że nadal istnieją firmy, które są sceptycznie nastawione do outsourcingu części swojej działalności z ważnych powodów, dlatego dajemy tym firmom swobodę zarządzania własnymi wirtualnymi pracownikami za pośrednictwem DOT”. stwierdził Manolo Aquino, współzałożyciel Infinit-O.
„80% firm zdaje sobie sprawę z teoretycznych korzyści outsourcingu, ale obecnie głównym wyzwaniem jest rozwijanie możliwości dostaw w kontrolowany, skalowalny i efektywny kosztowo sposób. Posiadanie lokalnego partnera w offshore z ponad 20-letnim doświadczeniem w złożonych rozwiązaniach outsourcingowych zapewnia poziom komfortu, który pozwala im szybko wykorzystać pełne korzyści outsourcingu w oszczędny i kontrolowany sposób ”- wyjaśnił Richard Eldridge, współzałożyciel Infinit-O
O INFINIT-O
Infinit-O to wiodąca firma BPO z biurami w USA, Wielkiej Brytanii i na Filipinach, oferująca rozwiązania outsourcingu back office i outsourcingu procesów wiedzy (KPO) w sektorach usług finansowych i opieki zdrowotnej .

Firma dostarcza wysokiej jakości rozwiązania outsourcingowe z wysoce zmotywowanym i doświadczonym zespołem, zdolnością do optymalizacji procesów biznesowych, dostępem do opłacalnej i innowacyjnej technologii, a wszystko to dostarczane z wysoce bezpiecznego środowiska pracy.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.infinit-o.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *