Ile jest sposobów na rozwój każdej firmy

Tytuł:
Na ile sposobów można rozwijać każdą firmę?

Liczba słów:
481

Podsumowanie:
Dokładnie sprawdzamy, na ile sposobów można rozwijać każdą firmę! To cię zaskoczy!

Słowa kluczowe:
rozwijaj marketing biznesowy zwiększ liczbę klientów

Treść artykułu:
Pozwól, że zadam Ci pytanie, na ile Twoim zdaniem jest dostępnych jesteś teraz, aby rozwinąć swój biznes? Czy myślisz, że to ponad 50, ponad 100 czy ponad 1000? Zaskoczę Cię, mówiąc, że w każdej firmie lub branży na całym świecie są tylko 3 sposoby na rozwój firmy!

Zgadza się! Istnieją 3 i tylko 3 sposoby na rozwój firmy, a są to…

1. Zdobywanie większej liczby klientów.
2. Zwiększenie wielkości transakcji na sprzedaż.
3. Zwiększenie częstotliwości zakupów na klienta.

To znacznie upraszcza rozwój firmy, prawda!

Większość ludzi w biznesie nieustannie kręci się wokół, próbując przyciągnąć nowych klientów do swojej firmy, nie próbując innych dwóch sposobów. Zdobywanie większej liczby klientów jest w porządku, ale jest to prawdopodobnie najdroższy i najbardziej czasochłonny sposób na rozwój firmy!

Zwiększenie wielkości transakcji sprzedaży jest bardzo łatwe do osiągnięcia. Po prostu oferujesz klientom więcej produktów lub usług, kiedy chcą kupić. Załóżmy na przykład, że sprzedajesz klientowi telefon komórkowy, że oferujesz mu skórzane etui, kartę pamięci, zestaw samochodowy, przedłużoną gwarancję itp. Właśnie zwiększyłeś rozmiar transakcji kup dużą kwotę i zapewniłeś o wiele lepszą obsługę życiu swojego klienta! Zamiast sprzedawać telefon komórkowy za 80 funtów, zarobiłeś dodatkowe 40 funtów z dodatkowych produktów i zajęło to tylko 5 minut!

Zwiększenie częstotliwości zakupów to kolejna bardzo prosta i bardzo skuteczna metoda rozwoju firmy, a jeśli opanujesz to, nigdy więcej nie powinieneś martwić się, że zbankrutujesz! Najlepszym sposobem, aby wyrazić swoją opinię, jest przykład.

Załóżmy, że prowadzisz sklep komputerowy i do drzwi wchodzi nowy klient, który chce kupić komputer. Sprzedajesz im komputer, który jest odpowiedni dla jego / jej potrzeb, a także sprzedajesz im kwartalną kontrolę stanu zdrowia za 40 funtów co 3 miesiące. To właśnie dodaje 160 funtów rocznie od klienta i każdego innego klienta, który kupuje usługę. Przychodzą na kontrolę stanu zdrowia co 3 miesiące, przeglądają sklep, a także kupują od Ciebie dodatkowe produkty. Teraz, ponieważ chronisz ich dane, komputer i dzieci, jednocześnie wzbogacając ich życie swoimi produktami, do kogo się zwrócą, gdy będą potrzebować dodatkowego oprogramowania, aktualizacji lub całkowicie nowego systemu?

Teraz to najlepsza część! Co by się stało, gdybyś zwiększył każdy sposób, aby rozwinąć firmę zaledwie o 10%? Twoja firma nie rośnie o 10%, ale o oszałamiające 33,3%, co daje prosty 10% wzrost we wszystkich dziedzinach! Pomyśl tylko, co by się stało, gdybyś zwiększył każdą kategorię o 30%!

Dziękuję za przeczytanie i pamiętaj, zdobądź więcej klientów kupujących więcej rzeczy częściej, a rozwój Twojej firmy dosłownie eksploduje!

Gordon McNevin
lt;a href=’http://www.yourmarketing.co.uk’gt; YourMarketing.co.uk lt;/agt;

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *