Gdzie jest twój numer telefonu

Tytuł:
Gdzie jest twój numer telefonu?

Liczba słów:
499

Podsumowanie:
Prawdopodobnie na Twojej stronie sprzedaży czai się teraz poważny problem. I może to zaszkodzić Twoim zyskom.

Eksperci są zgodni co do tego, że jednym z najważniejszych czynników sukcesu witryny internetowej jest wiarygodność. To często przekłada się na wiarygodność właściciela serwisu. Ludzie chętniej kupują od kogoś, w kogo wierzą.

Czy Twoja witryna jest tak wiarygodna, jak mogłaby być?

Ludzie oceniają wiarygodność na podstawie wielu subtelnych czynników. Czy projekt strony wygląda profesjonalnie …

Słowa kluczowe:
marketing, afiliacja, reklamy, śledzenie

Treść artykułu:
Prawdopodobnie jest poważny problem czający się teraz na Twojej stronie sprzedaży. I może to zaszkodzić Twoim zyskom.

Eksperci są zgodni co do tego, że jednym z najważniejszych czynników sukcesu witryny internetowej jest wiarygodność. To często przekłada się na wiarygodność właściciela serwisu. Ludzie chętniej kupują od kogoś, w kogo wierzą.

Czy Twoja witryna jest tak wiarygodna, jak mogłaby być?

Ludzie oceniają wiarygodność na podstawie wielu subtelnych czynników. Czy projekt strony wygląda profesjonalnie? Czy witryna jest dobrze napisana? Czy w witrynie są porozrzucane literówki i błędy gramatyczne? Czy autor jest wiarygodny? Czy autor ma doświadczenie na tym rynku lub z tym produktem? To wszystko są ważne czynniki.

Wiemy również, że solidna gwarancja to kluczowy element udanej strony sprzedaży. Idąc krok dalej, czytelnik musi wierzyć, że faktycznie otrzyma zwrot pieniędzy, jeśli zostanie o to poproszony. I w tym często tkwi poważna niespójność.

Spójrz na swoją stronę sprzedaży i zadaj sobie pytanie: kto stoi za produktem? Jakie dane podajecie jako dane kontaktowe?

Jeśli jest tylko adres e-mail lub, co gorsza, nie ma żadnych danych kontaktowych, nie masz wiarygodnej gwarancji.

Jeśli chcesz, aby ktoś uwierzył, że stoisz za swoim produktem, musisz być osiągalny. Umieść swoje pełne informacje kontaktowe w swojej witrynie internetowej. Nie mówię tylko o adresie e-mail. Zastanów się nad dodaniem swojego adresu e-mail, a nawet, ośmielę się powiedzieć, numeru telefonu.

Na początku martwiłem się takim podejściem. Bałem się telefonów o każdej porze nocy. Martwiłem się, że mnie przytłoczy. Ale, rozumowałem, zawsze mogłem usunąć numer telefonu, gdyby pojawił się problem.

Okazuje się, że mój numer telefonu na stronie to błogosławieństwo. Dokonałem dziesiątek transakcji sprzedaży, ponieważ mogłem odpowiedzieć na jedno lub dwa proste pytania od potencjalnego klienta. Teraz traktuję każdą rozmowę telefoniczną jako okazję do pomocy komuś w rozwiązaniu problemu i często zarabiania na interesach.

Otrzymałem wiele komentarzy od klientów, którzy mówili, że jednym z powodów zakupu jest to, że wiedzą, że za tym biznesem stoi „prawdziwa osoba”. Faktem jest, że dostaję tylko około jednego lub dwóch telefonów dziennie. Moje witryny odwiedzają codziennie tysiące użytkowników.

Podsumowując, spójrz krytycznym okiem na swoją stronę sprzedażową lub kontaktową. Czy wyglądasz jak kolejna anonimowa witryna internetowa? Czy jest tam osoba; gotowy, chętny i zdolny do pomocy. Odpowiedź na te pytania może mieć duży wpływ na współczynniki konwersji.

Przynajmniej spróbuj umieścić swój numer telefonu na swojej stronie internetowej. Nawet jeśli Twoja działalność internetowa jest prowadzona w niepełnym wymiarze godzin, z dobrym systemem poczty głosowej będziesz brzmieć profesjonalnie i będziesz mógł odbierać telefony, kiedy tylko będziesz mógł. Wypróbuj tę poprawę wiarygodności. I zobacz, czy to nie poprawi Twojej sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *