Gdybym zakładał firmę zajmującą się marketingiem sieciowym – ciąg dalszy

Tytuł:
Jeśli zakładałem firmę zajmującą się marketingiem sieciowym, ciąg dalszy

Liczba słów:
899

Podsumowanie:
‘Gdybym zakładał firmę marketingu sieciowego, powie, jaka jest inna grupa ludzi, którzy chcą usłyszeć historię o tym, jak odnieść sukces w sprzedaży sieciowej? Jakich słów, wyrażeń i obrazów używam, aby pomóc im zrozumieć, co mam do zaoferowania? (pozowany przez Setha Godina)

Osoby z nowej grupy, którą proponuję – amatorzy i hobbyści zajmujący się sprzedażą sieciową – mają też inny światopogląd na temat innych praktyk.

Przez lata wzywano nas, abyśmy „Traktuj to jak …

Słowa kluczowe:
Kim Klaver, Klaver, Marketing, MLM

Treść artykułu:
„Gdybym zakładał firmę zajmującą się marketingiem sieciowym, powiedziałbym, jaka jest inna grupa ludzi, którzy chcą usłyszeć historię o tym, jak odnieść sukces w sprzedaży sieciowej? Jakich słów, wyrażeń i obrazów używam, aby pomóc im zrozumieć, co mam do zaoferowania? (pozowany przez Setha Godina)

Osoby z nowej grupy, którą proponuję – amatorzy i hobbyści zajmujący się sprzedażą sieciową – mają też inny światopogląd na temat innych praktyk.

Od lat wzywano nas, abyśmy „traktowali to jak biznes”. W ten sposób członkowie istniejącej grupy wyjaśniają 95-procentowy wskaźnik rezygnacji: „Ludzie nie traktują tego jak biznes (tj. Traktują to poważnie) i dlatego nie zarabiają pieniędzy”.

Może zbyt wielu ludzi nie lubi tego, co muszą robić, więc nie robią tego na poważnie. Dla naszych amatorów to żaden problem.

A jeśli posłuchasz dzisiejszych rozmów o tym, dlaczego chcą mieć własny biznes, a jest ich dużo, to i tak nie szukają pieniędzy w pierwszej kolejności.

„Dwie trzecie Amerykanów ma aspiracje do przedsiębiorczości…” według niedawnego sondażu Yahoo. Oto trzy rzeczy, których dowiedzieli się o tych ludziach:

1. Pieniądze nie są główną motywacją dla początkujących przedsiębiorców – tylko 3 proc. (Połowa z 6 proc. W 2005 r.) Stwierdziło, że głównym powodem, dla którego chcieli założyć firmę, było wzbogacenie się.

2. Wykonywanie pracy, którą naprawdę kochają, było głównym powodem założenia firmy.

3. Drugi najpopularniejszy powód: „Być swoim własnym szefem”.

Brzmi jak światopogląd naszej nowej grupy amatorów i hobbystów. Myśleć?

Oferty od istniejącej grupy NM dotyczą pieniędzy i tego, co może ona dla Ciebie zrobić. I to jest w porządku, ponieważ pieniądze to ich światopogląd, ich sprawa. I jest miejsce i ludzie dla obu grup.

Och – czy zauważyłeś drugi pod względem popularności powód, dla którego ludzie aspirują do bycia przedsiębiorcą – „być swoim własnym szefem”?

Oznacza to powszechną praktykę NM nauczania powielania, tj. Narzucania nowemu członkowi cudzego malowania metodami i systemami liczbowymi – cóż, to też nie jest częścią tego, co zrobi nowa grupa. (Tutaj nie ma strat, biorąc pod uwagę wyniki, jakie wydaje się osiągnąć).

Nowa historia dla nowej grupy o tym, jak odnieść sukces w sprzedaży sieciowej.

1. Nasza nowa firma zajmująca się wyimaginowanym marketingiem sieciowym będzie szukać entuzjastów rzeczy, którym jej założyciele są najbardziej oddani. Powiedzmy, że robi wszystko, co w ich mocy, aby zachować i zmaksymalizować własne zdrowie, długowieczność, energię i wygląd. (Pomyśl o Rayu Kurzweilu.) I w ramach tego utworzą się mini grupy, a la koncepcja longtail. Stworzyli supernowoczesny mały suplement.

2. Sprzedaż produktów miłośnikom, którzy znają i cenią składniki oraz uwielbiają rozmawiać o tym, jak im to pomaga, zawsze przeważa nad potrzebą subskrybowania nowicjuszy (tj. Nowych rekrutów).

3. Nie próbuj zmieniać niczyjego światopoglądu. Misją jest znalezienie tych, którzy mają już podobny.

Moja wyimaginowana firma zajmująca się sprzedażą sieciową

Mała grupa zakłada sieciową firmę handlową, ponieważ są miłośnikami zdrowia i długowieczności (pomyśl o Fantastycznej podróży Raya Kurzweila).

Ci ludzie szczególnie uwielbiają wiedzieć, że jedzą właściwe rzeczy, oczywiście organiczne, i są gotowi nadrobić wszelkie możliwe braki w jedzeniu, które jedzą, z powodu niedoborów w glebie, toksyn z odpływ wody z sąsiednich gospodarstw nieekologicznych, które rozpylają chemikalia itp.

A zatem, będąc miłośnikami zdrowia (psychicznego i ciała), spędzają wolny czas, dowiadując się, które składniki odżywcze najbardziej pomagają zachować zdrowie, energię i wygląd, a nawet z biegiem lat. Są przedmiotem zazdrości większości ludzi o 20 lat młodszych pod względem energii i wyglądu.

Sprzedawcy sieciowi w naszej nowej grupie prowadzą podobne rozmowy na temat produktu, który szaleńczo kochają – kupili tę historię i uwielbiają ją, ponieważ to kim są:

„Naprawdę jak regularne dawkowanie. Jest idealna dla mojego ciała. Zrobię dodatkowy, jeśli lecę samolotem, aby utrzymać dużą dawkę przeciwutleniaczy unoszącą się w moim ciele, gdy oddycham powietrzem samolotu. Uwielbiam przyjazne bakterie i wszystkie smakołyki, takie jak luteina i indolo-3-karbinol … Sprzedaję je, ponieważ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *