Fobia biznesowa w domu Analiza

Tytuł:
Fobia biznesowa w domu: analiza

Liczba słów:
2282

Podsumowanie:
Dogłębna analiza obaw i nieporozumień związanych z domem biznes i wskazówki, jak przezwyciężyć te obawy. Oferuje wgląd w zalety i wady domowego biznesu, unikając oszustw, programów badawczych i inteligentnych inwestycji.

Słowa kluczowe:
biznes w domu, marketing, internet, wolność finansowa, bezpieczeństwo pracy, niezależność finansowa, praca z domu, zarabianie pieniędzy w Internecie, porady finansowe, praca, małe firmy, przedsiębiorcy, EDC Gold, 2 up, marketing internetowy, szkolenia marketingowe

Treść artykułu:
Firmy domowe istnieją od dawna, nawet na długo przed tym, jak Internet zyskał popularność, jaką ma dzisiaj. Przed MLM, jakie znamy, były Amway, Avon i Mary Kay. Wszystkie renomowane sposoby uzyskania dodatkowego dochodu. Jednak wraz z narodzinami podobnych możliwości i nowych modeli biznesowych działających głównie online, nasze społeczeństwo ogarnął strach przed takimi możliwościami, który obecnie nazywamy „fobią biznesową w domu”.

Chociaż istnieje wiele renomowanych możliwości biznesowych w Internecie, jest tyle samo „oszustw”, które zostały zgrupowane w tej samej kategorii. Są to zazwyczaj usługi w zamian za płatność z dołu (która nigdy nie przychodzi) lub programy typu piramida, które nie zawierają żadnych prawdziwych produktów, a jedynie możliwość zarobienia na rekrutacji innych. Niestety, jak w większości sytuacji, negatywne rzeczy przeważają nad pozytywnymi. Zanim się zorientujesz, wszystkie domowe firmy są w cieniu reputacji kilku rzeczywistych oszustw.

Uważam, że strach przed biznesem w domu wynika z tego, jak i innych. Chociaż jest wielu potencjalnych klientów, którzy boją się oszustw, nie wiedząc, co jest, a co nie, są też tacy, którzy boją się czegoś, co różni się od normy w zakresie zarabiania na życie. Spójrzmy prawdzie w oczy, społeczeństwo zachęca nas do ciężkiej pracy fizycznej. Już od najmłodszych lat uczymy się dobrze radzić sobie w szkole przez całą drogę, mając nadzieję na znalezienie godnej pracy. To właśnie robili nasi rodzice, ich rodzice i wszyscy nasi przodkowie przez całą epokę. Kiedy więc propozycja zarabiania na przyzwoite życie bez pracy fizycznej trafia do umysłów przywódców społeczeństwa, jest postrzegana w negatywnym świetle. Wydaje mi się, że dzieje się tak dlatego, że jako ludzie w naturalny sposób boimy się wszystkiego, co jest inne lub czego nie rozumiemy. Nie w ten sposób zostaliśmy wychowani, nie jest to sposób, w jaki ktokolwiek wcześniej zarabiał (w każdym razie nie w pełnym wymiarze czasu pracy). Dlatego nie jest to łatwe do zaakceptowania.

Prawda jest taka, że przedsiębiorczość napędza naszą gospodarkę. Nawet największe korporacje zaczynały jako sklepy mom pop lub małe restauracje. Małe firmy i przedsiębiorczość pomagają zrównoważyć wpływ, jaki „wielki biznes” wywiera na naszą gospodarkę. Bez nich duże korporacje nie miałyby konkurencji, a tym samym żadnych standardów, których należy przestrzegać.

Więc co jest największą obawą związaną z jakąkolwiek okazją biznesową w domu? Mam teorię, która obejmuje wstępne uruchomienie. Większość ludzi boi się utraty pieniędzy, które musieliby zainwestować. Boją się związanego z tym ryzyka. Ale co jest takiego złego w ryzyku? Czy większość rzeczy w życiu nie wiąże się z jakimś ryzykiem? Przychodzi mi na myśl stare porzekadło „nic nie ryzykowałem, nic nie zyskałem…”. Jeśli nigdy nie wyjdziemy z pudełka, które stworzyło społeczeństwo, nigdy nie dowiemy się, co mogłoby się stać. Nigdy nie doświadczymy czegoś innego ani lepszego. Krótko mówiąc, staniemy się jedyną rzeczą, której nasz gatunek obawia się najbardziej … w stagnacji! Najlepsze wynalazki naszego świata (produkty i usługi, takie jak elektryczność, światła stopu i podróże lotnicze) pochodzą od myślących przyszłościowo osób, które odważyły się wyjść poza „normę” w poszukiwaniu lepszych i bardziej efektywnych sposobów życia. Bez tych, którzy przyjęliby ten sposób myślenia, nadal żylibyśmy jako neandertalczycy, ledwo używając ognia do ogrzewania jaskiń i gotowania jedzenia (a nawet to było myśleniem przyszłościowym).

Ryzyko, które podejmujemy, zawsze powinno być do pewnego stopnia obliczone. Powinniśmy dokładnie rozważyć zalety i wady naszych decyzji. A decyzje, które podejmujemy, nie powinny być niczym, co mogłoby nas zranić, zranić naszych bliskich lub spowodować, że całkowicie i całkowicie zepsujemy się. Cóż, biznes w domu nie robi żadnej z tych rzeczy, prawda? Nie zagraża ani nie szkodzi nam ani naszym rodzinom, a jeśli prowadzimy mądre badania i inwestujemy, nie powinno też wydawać całego naszego dochodu. Domowy biznes w swoim pierwotnym stanie nie miał zrujnować sytuacji finansowej, ale ją poprawić, albo poprzez uzupełnienie istniejących dochodów, albo ich przewyższenie i zastąpienie. A więc strach to po prostu utrata kilkuset, a może 1000 $ lub więcej. Ważny i zrozumiały strach ze strony tych, którzy ciężko pracują za każdy posiadany cent. Jednak częścią zarabiania pieniędzy jest to, by pracowały dla nas. Odbywa się to poprzez inwestowanie w programy (czy th

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *