Firma doradztwa komputerowego sprzedająca sieć jako inwestycję

Tytuł:
Dział doradztwa komputerowego: sprzedaż sieci jako inwestycja

Liczba słów:
461

Podsumowanie:
Doradztwo komputerowe Działania biznesowe powinny obejmować prezentowanie usług klientów jako inwestycja, a nie jako wydatek. Przy odpowiedniej organizacji i planowaniu Twoi klienci uzyskają wysoki zwrot z inwestycji z usług Twojej firmy doradztwa komputerowego.

Słowa kluczowe:
biznes-doradztwo komputerowe, biznes-doradztwo komputerowe

Treść artykułu:
Większość właścicieli małych firm utożsamia wydatki z kosztami ogólnymi i nakładami kapitałowymi na przykład zakup komputera PC, notebooka, drukarki, modemu lub aktualizacji wersji do pakietu Microsoft Office XP. Tacy właściciele małych firm często desperacko potrzebują pomocy w zakresie doradztwa komputerowego, aby zobaczyć pełny obraz i kompleksowe rozwiązanie.

Aby pomóc potencjalnym klientom i klientom wykorzystać ich infrastrukturę IT, musisz podnieść swoje oferty cenowe, oferty i faktury ze statusu transakcji do inwestycji.

Twoja firma zajmująca się doradztwem komputerowym jako inwestycja

Inwestycja zazwyczaj wiąże się przynajmniej z postrzeganiem wymiernych i w pewnym stopniu natychmiast wymiernych korzyści. Jeśli nadal proponujesz indywidualne rekomendacje dotyczące zakupu sprzętu i oprogramowania, nadszedł czas, aby skierować swoją sprzedaż w kierunku bardziej spójnego, proaktywnego planu technologicznego, w którym proponowana sieć małych firm stanie się „kontrolą misji”.

Wydatki IT w małych firmach są raczej przypadkowe i przypadkowe. Kiedy technologia jest postrzegana jako kosztowna, zakupy często są dokonywane tylko w nagłych przypadkach.

Miej plan

Z drugiej strony, gdy dokonywane są inwestycje IT, istnieje pisemny plan ataku. Jest to plan projektu, który firma zajmująca się doradztwem komputerowym zaczęła opracowywać podczas wstępnych konsultacji i audytu informatycznego w zakresie obsługi standardów, sposobu dokonywania zakupów, wdrażania projektów i wdrażania programów pilotażowych do użytku produkcyjnego.

Zapoznaj się z wynikami audytu IT lub podobną misją rozpoznawczą i bądź proaktywny. Aby prowadzić odnoszącą sukcesy firmę doradztwa komputerowego, musisz pomóc swoim małym klientom biznesowym wyjść z trybu gaśniczego.

Zrozumienie kosztów przestojów klienta

Chociaż inwestycje związane z tworzeniem kopii zapasowych danych, ochroną zasilania lub ochroną przed wirusami z pewnością nie są trywialne, często stają się dość małe w całym schemacie rzeczy – w porównaniu koszty do wartości przechowywanych danych i potencjalny wpływ na biznes, gdyby dane zostały częściowo lub całkowicie utracone. Zrozumienie prawdziwych kosztów przestoju klienta firmy zajmującej się konsultingiem komputerowym ma kluczowe znaczenie.

O wiele łatwiej jest chronić dane, gdy są one dobrze zorganizowane. W wielu małych firmach najważniejsze dane są przechowywane na lokalnym dysku „c:” danej osoby. Ponieważ dane są tak zdecentralizowane, odpowiednia ochrona cennych informacji jest prawie niemożliwa.

Najważniejsze informacje o biznesie doradztwa komputerowego

Alternatywnie, dane mogą być przechowywane na serwerze w sposób niezorganizowany, co utrudnia innym osobom w firmie zlokalizowanie plików w późniejszym terminie . Możesz dodać ogromną wartość do instalacji i pomóc zwiększyć zwrot z inwestycji w sieć klienta, opracowując dobrze zorganizowaną strukturę plików, folderów i udziałów.

Copyright MMI-MMVI, Computer Consulting 101. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. {Uwaga dla wydawców: aktywne hiperłącze w polu zasobów autora wymagane w celu zapewnienia zgodności z prawami autorskimi}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *