Dziękuję Holly Mann za nie, dziękuję Rich Jerk

Tytuł:
Dziękuję, Holly Mann Za „Nie, dziękuję, bogaty dupku”

Liczba słów:
544

Podsumowanie:
W moich sceptycznych poszukiwaniach uzasadnionych metod zarabiania pieniędzy w Internecie i biznesie internetowym, natknąłem się na Holly Manns, Honest Riches. Wiele razy natknąłem się na „The Rich Jerk” i kiedy po raz pierwszy zobaczyłem stronę z jej eBookiem i zobaczyłem „Dziękuję, Rich Jerk, pomyślałem:„ hmmm… oni muszą być partnerami. A może są małżeństwem, zarabiają mnóstwo pieniędzy i chcą, żebym wierzył, że ja też mogę ”.

Potem zacząłem czytać i powiem ci, co przyciągnęło mnie do tej książki. To …

Słowa kluczowe:

Treść artykułu:
W moich sceptycznych poszukiwaniach legalnych metod zarabiania pieniędzy w Internecie i biznesie internetowym, ja natknąłem się na Holly Manns, Honest Riches. Wiele razy natknąłem się na „The Rich Jerk” i kiedy po raz pierwszy zobaczyłem stronę z jej eBookiem i zobaczyłem „Dziękuję, Rich Jerk”, pomyślałem: „hmmm… oni muszą być partnerami. A może są małżeństwem, zarabiają mnóstwo pieniędzy i chcą, żebym wierzył, że ja też mogę ”.

Potem zacząłem czytać i powiem ci, co przyciągnęło mnie do tej książki. To nie było tylko jej zdjęcie; jej wiek; jej doświadczenia życiowe; wszystko to dało mi poczucie absolutnej szczerości. Podobało mi się, że była samoukiem, zmotywowana i szanująca siebie.

Podoba mi się również cena eBooka i podobało mi się, że uważała, że inne eBooki kosztują ludzi zbyt dużo. (Wydałem setki w pierwszym miesiącu; i to było na moim etapie badań). Więc kupiłem książkę; przeczytałem ją od deski do deski i byłem bardzo podekscytowany. Poczułem się bardzo zachęcony i wiedziałem, że mogę zrobić coś, co nazywa się „marketing afiliacyjny. Następnego dnia wróciłem do swoich badań i odłożyłem książkę na bok.

Kupiłem kolejną książkę… i kolejną. Następną rzeczą, którą wiem, jest to, że jestem tak nakręcony psychicznie, że nie wiem, co mam robić. Muszę to rozgryźć i to rozgryźć. Jak mam to zrobic? Jak mogę to zrobić? Potem są słowa kluczowe i reklamy, artykuły i blogi, linki wsteczne, PPC, Google i biuletyny i tak dalej i dalej… Spędzałem wiele godzin każdego dnia, kręcąc się w kółko w Internecie, próbując rozgryźć te rzeczy. Zanim się zorientowałem, że mój umysł podąża w tak wielu kierunkach, nie mogłem jasno myśleć.

I wtedy to zauważam; tam na moim biurku. Chudy, mały segregator z moim eBookiem Honest Riches. Wtedy przypominam sobie podekscytowanie, które poczułem, kiedy to czytałem i skąd wiedziałem, że mogę to zrobić. Byłem tak pochłonięty tym szaleństwem, że nie podejmowałem żadnych działań. Więc wróciłem do początku; powrót do „Przełomowe sekrety zarabiania pieniędzy ujawnione”. (Siedziałem na ‘motherload’ i wciąż szukałem kopalni złota.)

Myślę, że większość z nas zaczyna szukać sposobów na zarabianie pieniędzy w Internecie ze względu na nasze okoliczności życiowe i po prostu wiemy w głębi serca, że coś jest muszę dać. Dla mnie byłam bez pracy, bez pracy i bez opcji. Muszę przyznać, że przyciągnął mnie szum, który tam jest. Jest dużo błysku, koloru i obietnicy. Czy widziałeś kiedyś tyle czerwonych wykrzykników? Więc tak, zostałem narysowany, ale czy naprawdę mnie to pociąga?

Jeśli jesteś podobny do mnie, pociąga cię prawda i akceptujesz pokorę. Prawda jest taka: Firmy internetowe zarabiają pieniądze w Internecie. Jest na to niezliczone sposoby, które nie będą kosztować małej fortuny, a wiele z nich nie kosztuje ani grosza. To właśnie podkreśla Holly Mann w swoim eBooku i jestem w drodze z Honest Riches.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *