Drukowanie na żądanie Najnowsze możliwości drukowania, które trafią na rynek

Tytuł:
Drukowanie na żądanie Najnowsze możliwości drukowania na rynku

Liczba słów:
431

Podsumowanie:
Drukowanie na żądanie jest formą just-in zarządzanie programami czasu. Termin drukowanie na żądanie odnosi się do idei drukowania dokumentów tylko wtedy, gdy są potrzebne, w przeciwieństwie do drukowania dużej ilości dokumentów i przechowywania ich na półce do czasu, gdy będą potrzebne.

Słowa kluczowe:
druk cyfrowy, druk na żądanie

Treść artykułu:
Druk na żądanie jest formą zarządzania programem just in time. Termin drukowanie na żądanie odnosi się do idei drukowania dokumentów tylko wtedy, gdy są potrzebne, w przeciwieństwie do drukowania dużej ilości dokumentów i przechowywania ich na półce do czasu, gdy będą potrzebne. Jednak wiele osób uważa, że drukowanie na żądanie jest takie samo jak w przypadku druku cyfrowego, ale istnieją pewne istotne różnice. Druk na żądanie lub w zasadzie znany jako druk na żądanie (POD) jest to proces, który wspiera tworzenie materiałów drukowanych.

Druk na żądanie (POD) zapewnia:
• Czego chce klient (treść w odpowiednim formularzu)
• Kiedy klient tego chce (w razie potrzeby)
• Gdzie klient chce to (w miejscu użycia lub w jego pobliżu)

W inny sposób druk na żądanie polega na przetwarzaniu informacji w formie cyfrowej, której głównym celem jest wytworzenie dokumentów drukowanych w optymalnych ilościach w końcowym punkcie użytkowania, w możliwie najkrótszych ramach czasowych, z treścią selektywnie ukierunkowaną lub dostosowaną do odbiorcy.

Dobrze jest pomyśleć, że drukowanie na żądanie to proces, a nie określony typ urządzeń. Powodem jest to, że klienci nie zależą od sprzętu lub oprogramowania używanego do wykonania określonego wydruku, ale od wartości wyniku procesu drukowania na żądanie.

Druk na żądanie zmienia obecnie tradycyjny proces drukowania i proces dostarczania dokumentów, takich jak czas, miejsce oraz jakość i ilość wymagana przez klienta. Zmiany te stworzyły nowe możliwości biznesowe dla firm, które rozumieją podstawową ekonomię, procesy i wymagania dotyczące kluczowych segmentów przemysłu i produktów drukowanych.

Drukowanie na żądanie jest jedną z najnowszych możliwości drukowania, które trafiły na rynek w niektórych branżach. A gdy drukowanie na żądanie jest połączone z możliwościami Internetu, ma wiele do zaoferowania firmom, które potrzebują określonych rodzajów zadań drukowania wykonanych w bardzo krótkim czasie. Innym powodem, dla którego wiele firm ogranicza swoje potrzeby w zakresie drukowania, jest czas. Kilka firm opracowuje pomysł, a następnie potrzebuje, aby pomysł został dostarczony klientom tak szybko, jak to możliwe. To jeden ze sposobów, aby wyprzedzić konkurencję. Usługi drukowania na żądanie spełniają te wymagania.

Ten rodzaj druku zlecanego na zewnątrz wydaje się być połączeniem zrób to sam i profesjonalnego druku. Firma projektuje element, który ma być wydrukowany, a sprzedawca zajmuje się drukowaniem i wysyłaniem. To synergia, która zmniejsza koszty kontaktu z klientami za pomocą materiałów drukowanych, ale nadal skraca czas od pomysłu do gotowego produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *