Doradztwo komputerowe Rozpowszechniaj informacje

Tytuł:
Doradztwo komputerowe: Rozpowszechniaj informacje

Liczba słów:
292

Podsumowanie:
Biznes doradztwa komputerowego można wygenerować poprzez skierowania lub zapytanie obecnych klientów i przyjaciół, jeśli znają kogoś, kto potrzebuje pomocy. Zabierz głos i bądź otwarty na nowe możliwości rozwoju biznesu w zakresie doradztwa komputerowego.

Słowa kluczowe:
doradztwo komputerowe, doradztwo komputerowe dla małych firm, doradztwo informatyczne

Treść artykułu:
Upewnij się, że Twoi obecni klienci, przyjaciele i rodzina wie, z jakimi typami firm współpracujesz, jakie rzeczy robisz i jak bardzo byłbyś wdzięczny za ich polecenia.

Wiele razy, zadając odpowiednie pytania otwarte, możesz być bardzo mile zaskoczony, gdy osoby z Twoich kontaktów zajmujących się konsultingiem komputerowym zaczynają omawiać coś, co przekształca się w możliwość skorzystania z usług o wartości 10 000 lub 15 000 USD, ponieważ wszystkie one nagle miał moment błyskawicy.

Co możesz usłyszeć

„Mamy kobietę w księgowości, która pisze to samo w kółko trzy razy. Zastanawiam się, czy jest jakiś sposób, aby skonfigurować łącza lub zrobić coś w programie Access, co wyeliminowałoby to? ” lub „Mamy ten szalony proces, w którym nadal używamy modemu 19.2 opartego na systemie DOS, ale słyszeliśmy, że istnieje internetowy sposób, aby to zrobić. Czy możesz się temu przyjrzeć i pomóc nam go wdrożyć? ” To doskonała okazja, aby uzyskać więcej informacji na temat doradztwa komputerowego.

Otwarte pytania zakończone są najlepsze

Zachęć klientów do rozmowy. Zamiast pytać: „Czy wykonujemy dobrą robotę?” Co daje odpowiedź „tak” lub „nie”, możesz zadawać pytania, które dają więcej możliwości obsługi klientów. Zadaj im takie pytania, jak:
„Jak nam idzie?” „W czym jeszcze możemy Ci pomóc?” „Co podoba Ci się w tym, jak pomagamy?” „Co lubisz w sposobie, w jaki obsługujemy konto? ” „Jak myślisz, co możemy ulepszyć?”

Teraz weź te informacje i zasugeruj nowe sposoby współpracy, które przyniosą korzyści wam obojgu.

Copyright MMI-MMVI, Porady dotyczące obsługi komputera .com. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. {Uwaga dla wydawców: aktywne hiperłącze w polu zasobów autora wymagane w celu zapewnienia zgodności z prawami autorskimi}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *