Doradztwo IT dla małych firm ukierunkowane na najlepsze rozwiązania

Tytuł:
Doradztwo IT dla małych firm: Celowanie w najlepsze miejsce

Liczba słów:
259

Podsumowanie:
Konsultingowi IT dla małych firm najlepiej służy „sweet spot” małe firmy, takie, które mają 10–50 komputerów i 10–100 pracowników. Firmy te mają serwer dedykowany i potrzebują wsparcia w ramach doradztwa informatycznego dla małych firm

Słowa kluczowe:
Doradztwo IT dla małych firm, doradztwo IT, doradztwo komputerowe dla małych firm, doradztwo komputerowe

Treść artykułu:
Specjaliści ds. Doradztwa IT w małych firmach mogą zdecydować się na reklamowanie się jako „idealne miejsce dla małych firm”. W tych małych firmach konsultanci IT dla małych firm przełamują barierę 100 USD za godzinę. W tym miejscu zaczynasz pracować od 95 do 125 USD za godzinę, aw wielu przypadkach więcej, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz.

Ukierunkowanie na ich potrzeby

W przypadku małych firm, które są idealnym miejscem, generalnie przerosły one opcje peer-to-peer i mają jeden lub więcej serwerów dedykowanych. Może to być korzystne dla specjalistów zajmujących się konsultingiem IT w małych firmach, ponieważ konkurencja, z jaką mogli się spotkać, docierając do mniejszych firm, nie istnieje na tej arenie.

To bardzo kluczowy rozwidlenie na drodze tego rodzaju małych firm. Gdy osiągną punkt, w którym mają serwer dedykowany, potrzebują wraz z nim profesjonalnej pomocy. Nie mogą kuleć wraz z niskobudżetową ekonomią, prostymi opcjami, co sprawia, że ten segment rynku jest dobrym celem dla konsultantów IT dla małych firm.

Jak duże są firmy typu Sweet Spot?

Specjalista ds. Konsultingu IT dla małych firm powinien wiedzieć, że małe firmy mają od 10 do 50 komputerów i od 10 do 100 pracowników.

Jeśli chcesz kierować reklamy do tych firm za pomocą poczty bezpośredniej i innych podobnych form marketingu, pamiętaj, że generują one od 1 miliona do 10 milionów dolarów przychodu – czasem nawet 20 milionów dolarów roczne przychody.

Copyright MMI-MMVI, Small Business Computer Consulting .com. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. {Uwaga dla wydawców: aktywne hiperłącze w polu zasobów autora wymagane w celu zapewnienia zgodności z prawami autorskimi}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *