Dobre przemówienia dotyczące marketingu IT

Tytuł:
Marketing IT: Dobre przemówienia podnoszące

Liczba słów:
303

Podsumowanie:
Marketing IT wymaga dobrego przemówienia. W tym artykule poznasz kilka przykładów dobrych przemówień w windzie, abyś mógł przekazać to, czego potrzebujesz w marketingu IT.

Słowa kluczowe:
Marketing IT, marketing IT

Treść artykułu:
Marketing IT wymaga wygłaszania „przemówień windowych” lub krótkich krótkich opisów Twojej firmy. Z tego artykułu dowiesz się, jak uzyskać maksymalną skuteczność z przemówienia w windzie.

Jeśli pójdziesz na lunch do izby handlowej, może się okazać, że Ty (i wszyscy inni) będziesz musiał dać 30-sekundową reklamę. Jeśli zdarzy się, że na tym samym wydarzeniu będą obecne dwie lub trzy inne firmy świadczące usługi komputerowe, chcesz mieć pewność, że Twoja mowa w windzie będzie rezonować, aby ten aspekt marketingu IT był skuteczny.

Marketing IT: Skoncentruj się na korzyściach, a nie na funkcjach

Kluczową rzeczą w przypadku prezentacji windy jest to, że chcesz skupić się na korzyściach, które możesz zapewnić konkretnej firmie. Na przykład, oto moje: „Cześć, tu Joshua Feinberg z Computer Consulting 101. Pomagamy konsultantom komputerowym małych firm sprzedawać więcej usług, budować ich biznes i prowadzić bardziej dochodowe firmy”.

Jeśli zwracasz się do małej firmy, możesz powiedzieć: „Moja firma pomaga małym firmom w okolicy efektywniej korzystać z technologii”. Albo „Moja firma pomaga małym firmom w okolicy rozwiązywać problemy z komputerami” lub „Moja firma pomaga małym firmom wykorzystywać technologię do rozwoju ich działalności” lub „wykorzystywać technologię do obniżania kosztów” lub „korzystać z technologii, aby zwiększyć produktywność”.

Marketing IT: Upewnij się, że Twoja winda jest szczera

Ważne jest, aby wyglądać na szczerą. Ważne jest, aby znaleźć się na kimś, kto może im pomóc i jest naprawdę zainteresowany tym, by dowiedzieć się więcej o nich. Ogólna zasada dotycząca tworzenia sieci kontaktów polega na tym, aby pozwolić osobie, z którą rozmawiasz, mówić przez większość czasu. Skorzystaj z aktywnego słuchania i znajdź okazję, aby im pomóc.

Prawa autorskie MMI-MMVI, Small Biz Tech Talk. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. {Uwaga dla wydawców: aktywne hiperłącze w polu zasobów autora wymagane w celu zapewnienia zgodności z prawami autorskimi}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *