Dlaczego większość ludzi boi się korzystać z zewnętrznego źródła

Tytuł:
Dlaczego większość ludzi boi się korzystać z zewnętrznego źródła

Liczba słów:
559

Podsumowanie:
Spójrzmy prawdzie w oczy, jest to prawdopodobnie lepszy wybór outsourcingu wszystkie prace, które mogą być dostarczone w inny sposób. Na świecie istnieje wiele firm, które po prostu rozpowszechniają prace innych ludzi …

Słowa kluczowe:
grawerowanie laserowe, logo projektu, bezpłatne logo, logo firmy, bezpłatny haft, sitodruk projekty

Treść artykułu:
Spójrzmy prawdzie w oczy, zapewne lepszym wyborem jest zlecenie na zewnątrz wszelkich prac, które można wykonać w inny sposób. Na świecie istnieje wiele firm, które po prostu dystrybuują prace innych ludzi. Słyszałeś o OPM, prawda? Wiesz, pieniądze innych ludzi! A co z OPW? Praca innych ludzi!

Jedną z najmądrzejszych rzeczy, jakie zrobiłem w mojej firmie, było zatrudnianie ludzi mądrzejszych ode mnie. (Okay, ci, którzy dobrze mnie znają, myślą, ojej, to nie było trudne)! Poważnie, jednym z najlepszych sposobów na rozwój firmy jest znalezienie innych osób, które posiadają umiejętności i / lub talent, które wypełniają nasz słaby punkt (lub pustkę).

Większość z nas jest dobra w zatrudnianiu ludzi do robienia rzeczy, których nie chcemy robić. Wiesz, konserwacja, sprzątanie, śmieci, praca fizyczna. Zwracamy się nawet do certyfikowanych księgowych (CPA), którzy zajmują się naszymi księgami w określonych porach roku. Jednak wielokrotnie, jeśli chodzi o nasze główne źródło przychodów (naszą działalność), staramy się trzymać sprawy blisko kamizelki.

Nie zrozum mnie źle, musimy chronić nasz żywy kaptur i powinniśmy dobrze nadzorować nasze starania. Wiele razy stwierdzałem, że konieczne jest zatrudnienie pewnych potencjalnych osób do zatrudnienia, podpisanie umowy o zachowaniu poufności (NDA). Uwierz mi, to po prostu dobra praktyka biznesowa! Chroni Ciebie i Twojego potencjalnego klienta przed możliwymi wyciekami tajemnic handlowych. W wielu przypadkach podpisanie NDA przede wszystkim zapobiega ujawnieniu prywatnych informacji.

Z mojego doświadczenia wynika, że większość ludzi ma fałszywe wrażenie (proces halucynacji), w którym wierzą, że zlecenie tego na zewnątrz będzie „kosztowało zbyt dużo” lub „zaoszczędzę pieniądze”, robiąc to sam (pokazując mogą nie cenić swojego czasu). Kiedy w rzeczywistości „kosztowałoby mniej” i „oszczędziłoby pieniądze”, a także dałoby więcej czasu na zaspokojenie innych potrzeb. W ciągu dwudziestu lat tworzenia i odtwarzania logo dla branży niezliczone razy słyszałem wymówki, by nie zlecać outsourcingu. Niezmiennie wydaje się, że zawsze koncentruje się na czasie i pieniądzach!

Warto wiedzieć, że niektórzy woleliby spędzić trzy, cztery lub pięć godzin na skanowaniu, digitalizacji i czyszczeniu swoich dzieł sztuki, niż na natychmiastowym wysyłaniu e-mailem lub faksem do zewnętrznego źródła. Zdmuchnij mnie! Po co spędzać całe popołudnie lub wieczór, robiąc coś, na co mógłbyś poświęcić trzy minuty swojego czasu i 35 USD z budżetu? Z pewnością trzy do pięciu godzin twojego czasu jest warte więcej niż 35 $ !! Wiem, że niektórzy po prostu lubią proces tworzenia tego, co tworzą. Jednak czy założyłeś firmę, aby zarabiać pieniądze? Słyszałeś to już wcześniej: „Traktuj to jak hobby, zarabiaj jak hobby. Traktuj to jak firmę, zarabiaj jak firma! ”

Zachęcam do rozważenia możliwości skorzystania z usług zewnętrznych dostawców w celu spełnienia Twoich potrzeb. Możesz być zaskoczony, jak łatwo można ci to ułatwić. Uwalnia cię od konieczności robienia wszystkiego samemu. Podaje się, że 70% seniorów, którzy przeszli na emeryturę, zgodziło się co do jednego. Jedyną rzeczą jest to, że gdyby mieli to wszystko zrobić jeszcze raz, jedyną rzeczą, którą zrobiliby inaczej, jest… podjęcie większego ryzyka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *