Dlaczego warto używać WordPressa jako preferowanej platformy blogowej

Tytuł:
Dlaczego warto używać WordPressa jako preferowanej platformy blogowej

Liczba słów:
423

Podsumowanie:
Świat blogów podbił internet. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, dlaczego warto zacząć blogować za pomocą jednej z najlepszych dostępnych platform blogowych typu open source: WordPress.

Słowa kluczowe:
blogowanie, blogi

Treść artykułu:
Nie ma wątpliwości, że blogowanie zmieniło internet, jaki znamy dzisiaj. Czasy nudnych, przestarzałych, statycznych witryn internetowych dobiegły końca. Blogerzy stali się źródłem świeżych i interesujących treści dla internautów na całym świecie. Blogosfera stale się rozwija i zmienia dzięki temu pozornie niekończącemu się strumieniowi ciekawych informacji publikowanych przez zwykłych ludzi, takich jak Ty. Wspaniałą rzeczą w blogosferze jest to, że lt;emgt; każdy lt;/emgt; może się do niej przyczynić. Już dziś możesz rozpocząć blogowanie i przekazać swoje słowo dzięki świetnej platformie blogowej typu open source, znanej jako lt;stronggt; WordPress lt;/stronggt;. Zainstaluj to oprogramowanie na swojej stronie internetowej, a będziesz mógł błyskawicznie uruchomić i uruchomić blog. Nigdy nie słyszałeś o WordPressie? Cóż, te czołowe firmy i publikacje mają:

lt;ulgt;
lt;ligt; The New York Times lt;/ligt;
lt;ligt; Blog korporacyjny Yahoo lt;/ligt;
lt;ligt; Informacja polityczna CNN lt;/ligt;
lt;ligt; Blog Sony Playstation lt;/ligt;
lt;ligt; Southwest Airlines lt;/ligt;
lt;/ulgt;

Lista jest długa i na …

Pewnie myślisz: jeśli wszystkie te wielkie firmy używają tego oprogramowania o nazwie lt;stronggt; WordPress lt;/stronggt;, jest to prawdopodobnie zbyt skomplikowane dla początkującego blogera, takiego jak ja. To jest po prostu całkowicie błędne. WordPress jest bardzo prosty w obsłudze i lt;emgt; każdy lt;/emgt; może zacząć z nim blogować. Powodem, dla którego tak duże firmy i drobni blogerzy używają WordPressa, jest prostota, elastyczność i łatwość użycia. Nie zapominajmy, że WordPress jest całkowicie lt;stronggt; darmowy lt;/stronggt; i lt;stronggt; open source lt;/stronggt;. Oto kilka korzyści płynących z używania WordPressa jako preferowanej platformy do blogowania:

lt;ulgt;
lt;ligt; Łatwa w użyciu platforma do blogowania. Pisz w edytorze WYSIWYG, zapisuj wersje robocze i publikuj, gdy będziesz gotowy. lt;/ligt;
lt;ligt; Ogromna społeczność pełna wsparcia, bezpłatnych szablonów, wtyczek oraz dodatkowych dodatków i modyfikacji dla Twojego bloga lt;/ li gt;
lt;ligt; Dynamiczny system tematyczny, zmień wygląd całego bloga jednym kliknięciem. lt;/ligt;
lt;ligt; Generuj permalinki przyjazne dla SEO jednym kliknięciem przycisku. lt;/ li gt;
lt;ligt; Wbudowana funkcja kanału RSS. lt;/ligt;
lt;ligt; Kategoryzuj i oznaczaj swoje posty na blogu. lt;/ligt;
lt;ligt; Twórz strony statyczne. lt;/ligt;
lt;ligt; Zintegrowane pole wyszukiwania. lt;/ligt;
lt;ligt; Automatyczne pingowanie do najlepszych usług pingowania blogów. lt;/ligt;

Możliwości są dosłownie nieskończone …

Dzięki tysiącom innych blogów, na których działa WordPress, jego popularność jest niezaprzeczalna. Zrób sobie jazdę próbną, rejestrując się na darmowym hostowanym blogu na WordPress.com lub zaryzykuj i hostuj go samodzielnie. Skorzystaj z różnorodnych bezpłatnych narzędzi i zasobów związanych z tym popularnym oprogramowaniem do obsługi blogów typu open source. Miłego blogowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *