Dlaczego potencjalni klienci nie działają – i co możesz z tym zrobić teraz

Tytuł:
Dlaczego Twoje leady nie działają – i co możesz z tym zrobić teraz

Liczba słów:
405

Podsumowanie:
Wszędzie umieściłeś reklamy Google, kupiłeś tysiące potencjalnych klientów z usługi, a nawet wysłałeś list sprzedaży na dużą listę akceptacji. Wtedy nie mogłeś w to uwierzyć, kiedy nic się nie wydarzyło.

Twoja witryna prawdopodobnie miała DUŻO odwiedzin, ale nikt niczego nie kupił. Jak to się mogło stać?

Eksperci spierają się o to od lat. Jeśli miałeś to doświadczenie, nie jesteś sam. Adsense, opt-in i kupione leady często przynoszą słabe wyniki. Czemu? Najczęściej powodem jest …

Słowa kluczowe:
mlm, marketing sieciowy, biznes domowy, okazja

Treść artykułu:
Wszystkie reklamy zostały umieszczone przez Google kupiłeś tysiące potencjalnych klientów z usługi, a nawet wysłałeś list sprzedaży na dużą listę akceptacji. Wtedy nie mogłeś w to uwierzyć, kiedy nic się nie działo.

Twoja witryna prawdopodobnie miała DUŻO odwiedzin, ale nikt niczego nie kupił. Jak to się mogło stać?

Eksperci spierają się o to od lat. Jeśli miałeś to doświadczenie, nie jesteś sam. Adsense, opt-in i kupione leady często przynoszą słabe wyniki. Czemu? Najczęściej powodem jest to, że te leady nie są BLISKO tak potężne, jak te, które sam budujesz.

Wyślij artykuł taki jak ten, zachęć ludzi do przeczytania twoich dobrych informacji, a potem przyjdź do ciebie jako ciepłe wskazówki – a będziesz miał GORĄCĄ wskazówkę, która BĘDZIE coś kupiła. Co za różnica?

Potencjalny klient przeczytał Twoje informacje, poznał Cię i zaufał Ci, a następnie przyszedł do Ciebie z informacjami handlowymi. W tym momencie potencjalny klient stworzył z tobą mentalną więź i twoją zdolność do pomocy w osiągnięciu celu. Ołów ten, zebrany w TWOIM systemie budowania ołowiu, jest O wiele bardziej przygotowany do zakupu niż jakikolwiek inny rodzaj ołowiu.

Nie wierzysz mi? Zobacz, kto zarabia niezłe pieniądze w Internecie rok po roku, po roku. To ludzie, którzy mają duży cotygodniowy biuletyn, strony wypełnione dobrymi informacjami, spędzają dużo czasu na rozmowie telefonicznej z potencjalnymi klientami, oferują e-booka lub wysyłają wielokrotne wiadomości z autoresponderów. Wszystkie te metody budują RELACJĘ z potencjalnym klientem, dzięki czemu są 20 razy bardziej skłonni do zakupu. Chociaż Adsense może zapewnić Ci tysiące wyświetleń, budowanie WŁASNYCH potencjalnych klientów może zapewnić potencjalnych klientów, którzy faktycznie coś KUPUJĄ.

„Ale ja nie mogę napisać artykułu i nie lubię rozmawiać z potencjalnymi klientami przez telefon” – mówisz. Nie ma problemu. Obecnie istnieją systemy budowania potencjalnych klientów, które przyciągają ogromną liczbę potencjalnych klientów, a następnie wykorzystują zaawansowane filmy internetowe w formacie Flash do przekształcania najlepszych potencjalnych klientów w gorące, przedsprzedane leady.

Te systemy są nowym przełomem w marketingu online. Stały się tak wysoko rozwinięte i łatwe w użyciu, że tysiące ludzi takich jak Ty zarabia z nimi bez przerwy duże prowizje.

Nie jest niczym niezwykłym wprowadzenie systemu budowania potencjalnych klientów, a następnie obserwowanie, jak sprzedaż osiąga 1000 USD za sztukę.

Oczywiście budowanie własnych leadów, a następnie korzystanie z zaawansowanego systemu sprzedaży Flash to obecnie łatwy sposób na zyski. Nie przegap tej metody marketingowej dla swojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *