Directv i rejestrator HD

Tytuł:
Telewizja bezpośrednia i rejestrator HD DVR

Liczba słów:
977

Podsumowanie:
Z uwzględnieniem bezpłatnych lub tańszych rejestratorów DVR TiVo (cyfrowych magnetowidy), korzyści płynące z DIRECTV stały się o wiele większe.

Słowa kluczowe:
hd dvr, telewizja bezpośrednia, telewizja satelitarna, antena, pilot

Treść artykułu:
Z włączeniem bezpłatnego lub cenowego- ograniczone rejestratory DVR z zasilaniem TiVo (cyfrowe rejestratory wideo), zalety DIRECTV stały się o wiele większe. Szczególnie atrakcyjny jest zestaw DVR o wysokiej rozdzielczości, który nowi abonenci DIRECTV mogą obecnie otrzymać za uczciwą cenę. Oczywiście pytanie, które należy zadać, brzmi: jeśli mogę otrzymać darmowy rejestrator w ramach subskrypcji DIRECTV, po co wydawać dodatkowe pieniądze na upgrade? Jest kilka powodów. To, jak atrakcyjne będą one, będą zależeć od nawyków oglądania telewizji przez Ciebie i Twoją rodzinę, ale w skrócie, jeśli posiadasz więcej niż jeden telewizor w gospodarstwie domowym z więcej niż jednym odbiornikiem DIRECTV, to urządzenie oferuje kilka funkcji, których korzyści naprawdę będziesz chciał rozważać.
HD DVR to pierwszy odbiornik DIRECTV, który umożliwia cyfrowe nagrywanie wideo i odbiór w wysokiej rozdzielczości, a ponadto może działać w więcej niż jednym pomieszczeniu. Oznacza to, że nie tylko możliwe jest podłączenie dwóch lub więcej telewizorów do sygnału wysokiej rozdzielczości DIRECTV i nagranie odebranego programu, ale również nie potrzeba już oddzielnych skrzynek dla wysokiej rozdzielczości i DIRECTV. Ponadto, w przeciwieństwie do innych odbiorników DIRECTV o wysokiej rozdzielczości, ta konkretna jednostka jest również w stanie odbierać sygnał o standardowej rozdzielczości, eliminując potrzebę trzymania tej anteny / odbiornika o standardowej rozdzielczości w pobliżu. To dopiero początek.

Pod względem funkcji i konstrukcji rejestrator HD DVR oferuje różne możliwości nagrywania i oglądania, których jest prawie zbyt wiele, aby je wymienić. Oba telewizory podłączone do tej skrzynki można ustawić na ręczne / automatyczne timery i mogą również wykonywać szybkie nagrania. Ponadto, podczas nagrywania programu „na żywo” można oglądać inny program już nagrany z DIRECTV na dysk twardy. Istnieje pięćdziesiąt takich automatycznych / ręcznych timerów. To przedstawia jeden z wieloma opcjami. Odbiornik DIRECTV można ustawić tak, aby dostroił się do ulubionego sitcomu na jednej stacji, podczas nagrywania tego filmu dokumentalnego na innej stacji, którą chcesz obejrzeć później. Możesz oglądać jedną stację podczas nagrywania dwóch różnych filmów lub programów telewizyjnych w standardowej rozdzielczości. Lub jeden kanał wysokiej rozdzielczości może być nagrywany w tym samym czasie co inny kanał w standardowej rozdzielczości.

Ponieważ możliwości nagrywania DIRECTV tego urządzenia są tak wyrafinowane, inżynierowie, którzy je złożyli, byli na tyle przemyślani, aby dołączyć przyjazny dla użytkownika elektroniczny przewodnik po programach (EPG). Za pomocą kursora wystarczy przejść do żądanego programu i nacisnąć przycisk „wybierz” na pilocie. Dla tych, którzy używali TiVo, będzie to już znane, podobnie jak opcje nagrywania programu raz, co tydzień, od poniedziałku do piątku itp. Ten przyjazny dla użytkownika i usprawniony interfejs jest jeszcze lepszy dzięki temu, że EPG zawiera dziewięć pełnych dni programowania, a lista ta jest przechowywana bezpośrednio na twardym dysku HD DVR. Dzięki temu informacje są dosłownie na wyciągnięcie ręki. EPG staje się jeszcze lepsze dzięki poręcznej funkcji „wyszukiwania”, która sprawia, że wyszukiwanie ulubionych programów jest dziecinnie proste.

Wspaniałe w DVR HD jest to, że masz dwa odbiorniki wysokiej rozdzielczości w jednym pudełku. Ta funkcja umożliwia oglądanie DIRECTV w dwóch miejscach w domu i wyświetlanie innego programu na każdym telewizorze. Co więcej, ten amplituner jest wyposażony w dwa piloty – po jednym do każdego telewizora podłączonego do sygnału DIRECTV. Same piloty są niezwykle poręcznymi stworzeniami, z których każdy może pracować nawet na sto stóp i przez ściany. Oprócz odbiornika DIRECTV mogą sterować telewizorem, magnetowidem lub odtwarzaczem DVD.

Inne funkcje HD DVR obejmują blokady kontroli rodzicielskiej (więc dwa telewizory podłączone do DIRECTV nie muszą oznaczać utraty nadzoru), a także bogactwo informacji o programach w EPG, w tym listy tematów, ulubione i powrót kanału jednym przyciskiem. Dostępna jest również obsługa napisów i alternatywna obsługa dźwięku. Dla tych, którzy martwią się wejściami i wyjściami, ma ich mnóstwo, jedno HDMI, jedno komponentowe wyjście wideo, jedno wyjście A / V i cyfrowe wyjście optyczne. Oprócz wejścia antenowego DIRECTV dostępne jest wejście antenowe RF do odbioru i nagrywania lokalnych kanałów wysokiej rozdzielczości. Na tylnym panelu znajduje się również podwójne wejście satelitarne, gniazdo wejściowe dla drugiego telewizora, gniazdo telefoniczne, gniazdo akcesoriów do nadajnika sygnału magnetowidu oraz tajemniczy, choć niejawnie ekscytujący port USB do jeszcze nieokreślonego wykorzystania w przyszłości. .

Dzięki profesjonalnemu instalatorowi przesłanemu do mojego domu przez Dish Network, instalacja rejestratora DIRECTV i HD DVR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *