Darmowe artykuły treści Jak zoptymalizować swój artykuł do bezpłatnego przedruku

Tytuł:
Darmowe artykuły z treścią: Jak zoptymalizować artykuł do bezpłatnego przedruku

Liczba słów:
686

Podsumowanie:
Jestem w Internecie od jakiegoś czasu – oferowanie usług outsourcingowych i oprogramowania. Widzę wiele technik marketingu internetowego, które pozwalają uzyskać większy ruch i przyciągnąć więcej płacących klientów, ale tylko jedna technika wydawała się działać w moim przypadku, biorąc pod uwagę mój napięty budżet.

Więc co to za technika?

Ta technika nazywa się marketingiem bezpłatnych artykułów lub marketingiem artykułów w postaci bezpłatnego przedruku. Jest to po prostu napisanie artykułu z tematami obejmującymi Twoje produkty / …

Słowa kluczowe:
bezpłatna treść, artykuł, artykuły, bezpłatne

Treść artykułu:
Od jakiegoś czasu korzystam z internetu – oferując usługi outsourcingowe i oprogramowanie. Widzę wiele technik marketingu internetowego, które pozwalają uzyskać większy ruch i przyciągnąć więcej płacących klientów, ale tylko jedna technika wydawała się działać w moim przypadku, biorąc pod uwagę mój napięty budżet.
lt;brgt;
lt;brgt; Czym więc jest ta technika?
lt;brgt;
lt;brgt; Technika ta nazywana jest marketingiem bezpłatnych artykułów lub marketingiem artykułów w postaci bezpłatnego przedruku. Jest to po prostu napisanie artykułu z tematami obejmującymi Twoje produkty / usługi. Główną ideą jest utrzymanie współczynnika jakości artykułów na poziomie 70% i przydatnych informacji / wskazówek do 30% reklamy. Reklama w wysokości 30% odnosi się do twoich linków lub pola zasobów na końcu każdego artykułu.
lt;brgt;
lt;brgt; Twoje biuletyny lub treść „o autorze” jest kluczem do marketingu artykułów. Jest to część, w której możesz stać się ekspertem w swojej dziedzinie, część, w której możesz poprosić czytelników, aby odwiedzili Twoją witrynę, oraz część, w której możesz wspomnieć o tym, co oferujesz i co robisz.
lt;brgt;
lt;brgt; Już napisałem artykuł, co teraz?
lt;brgt;
lt;brgt; Czy artykuł został zoptymalizowany?
lt;brgt;
lt;brgt; Optymalizacja artykułu jest zawsze pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać. Istnieje wiele sposobów optymalizacji artykułu, ale pozwól, że podzielę się z Tobą moim.
lt;brgt;
lt;brgt; Przed napisaniem artykułu pomyśl o słowie kluczowym, pamiętaj o umieszczeniu go w tytule. Spraw, aby wyszukiwarki pokochały Twój artykuł, najpierw optymalizując tytuł.
lt;brgt;
lt;brgt; Nie cytuj swojego tytułu! Wyszukiwarkom się to nie spodoba, na przykład „Pięć sposobów na efektywną sprzedaż produktu”. Pozbądź się cytatów!
lt;brgt;
lt;brgt; Jeśli to możliwe, umieść słowo kluczowe na pierwszym miejscu w tytule, na przykład Europejski rejs – zasługujesz tylko na najlepsze.
lt;brgt;
lt;brgt; Kiedy tytuł jest już gotowy, spróbuj kilkakrotnie rozmieścić słowo kluczowe w całym artykule. Staraj się zachować przyzwoitą gęstość słów kluczowych i nie próbuj spamować wyszukiwarek.
lt;brgt;
lt;brgt; Nie poświęcaj swojej wiarygodności na rzecz optymalizacji. Niektórzy autorzy lubią wstawiać kropki między słowami uznawanymi za spam. Podobnie jak słowo „za darmo”. Jeśli próbujesz sprzedać produkt lub usługę, bądź wiarygodny, a swoje artykuły profesjonalne.
lt;brgt;
lt;brgt; OK, gotowe! Co teraz?
lt;brgt;
lt;brgt; Prześlij swój artykuł do katalogów artykułów i list ogłoszeń o artykułach. Istnieją setki, jeśli nie tysiące list ogłoszeń i katalogów artykułów. Katalogi artykułów to miejsce, w którym możesz pozostawić swoje artykuły, a listy ogłoszeń o artykułach informują o nich różne grupy docelowe.
lt;brgt;
lt;brgt; Oto kilka katalogów artykułów, których możesz użyć:
lt;brgt;
lt;brgt; lt;a href = ‘http: //www.isnare.com’ tytuł = ‘http: //www.isnare.com’ target = ‘_ blank’gt; http://www.isnare.com lt;/agt;
lt;brgt; lt;a href = ‘http: //ezinearticles.com’ title = ‘http: //ezinearticles.com’ target = ‘_ blank’gt; http://ezinearticles.com lt;/agt;
lt;brgt; lt;a href = ‘http: //articlecity.com’ title = ‘ http://articlecity.com ‘target =’ _ blank ‘gt; http://articlecity.com lt;/agt;
lt;brgt; lt;a href =’ http: //ideamarketers.com ‘title =’ http: / /ideamarketers.com ‘target =’ _ blank ‘gt; http://ideamarketers.com lt;/agt;
lt;brgt;
lt;brgt; Istnieją tysiące ogłoszeń o artykułach, czy istnieje witryna do przesyłania zgłoszeń dla mnie?
lt;brgt;
lt;brgt; Tak, rzeczywiście istnieją witryny, które przesyłają zgłoszenia za Ciebie, ale za każdy wysłany artykuł pobierana jest opłata, a jeśli nie, opłata miesięczna.
lt;brgt;
lt;brgt; Sprawdź w tych witrynach oferty ogłoszeń dotyczących artykułów:
lt;brgt;
lt;brgt; lt;a href = ‘http: //www.isnare.com/pbenefits. php ‘title =’ http: //www.isnare.com/pbenefits.php ‘target =’ _ blank ‘gt; http://www.isnare.com/pbenefits.php lt;/agt; – Rozpowszechniaj jak najwięcej artykułów za 35 $ miesięcznie z możliwością zażądania korekty przed dystrybucją artykułu.
lt;brgt;
lt;brgt; lt;a href=’http://thephantomwriters.com’ title=’http://thephantomwriters.com’ target=’_blank’gt; http://thephantomwriters.com lt; / agt; – Kwota zależy od liczby rozpowszechnianych artykułów
lt;brgt;
lt;brgt; lt;a href = ‘http: //www.ezineannouncer.com’ title = ‘http: //www.ezineannouncer .com ‘target =’ _ blank ‘gt; http://www.ezineannouncer.com lt;/agt; – tego jeszcze nie oglądałem
lt;brgt;
lt;brgt; lt;a href =’ http : //www.articlesubmissionsites.com/ ‘title =’ htt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *