Czy właściciele małych firm naprawdę mogą sobie pozwolić na świetne logo

Tytuł:
Czy właściciele małych firm naprawdę mogą sobie pozwolić na świetne logo?

Liczba słów:
436

Podsumowanie:
Czy posiadanie logo jest naprawdę takie ważne? Moja odpowiedź na oba te pytania to stanowcze TAK!

Słowa kluczowe:
marketing tanich, marketing małych firm, logo, znak logo

Treść artykułu:
Czy posiadanie logo jest naprawdę takie ważne?
Moja odpowiedź na oba te pytania brzmi: TAK!

Logo jest graficzną lub wizualną reprezentacją Twojej marki. Twoja marka to Twoja firma, produkt lub usługa i to, co ona reprezentuje. To wszystko, co sprzedajesz na rynku.

Dlaczego małe firmy potrzebują logo?

Dlaczego nie mogą sprzedawać po prostu nazwy swojej firmy? Logo jest drogie, prawda? Czy właściciel małej firmy naprawdę może sobie pozwolić na logo? A przynajmniej dobre logo? Wiele pytań. Niektórzy, jestem pewien, że zastanawiałeś się kiedyś nad sobą.

Uważam, że WSZYSTKIE firmy powinny mieć logo

Potrzebujesz elementu graficznego, który oddaje istotę Twojej firmy i przekazuje pomysł potencjalnym i klientom. Znak, który może wpłynąć na wygląd wszystkich Twoich materiałów marketingowych.

Masz tylko ułamek sekundy, by zwrócić czyjąś uwagę

Musisz jak najlepiej wykorzystać ten czas. Dobre logo może przekazać wiadomość lub zaintrygować potencjalnego klienta, aby chciał dowiedzieć się więcej.

Zanim zdecydujesz, że nie stać Cię na dobre logo
Zapewniam Cię, że tak nie jest. Słuchaj, pracuję w branży reklamowej od 20 lat. W tym czasie współpracowałem z jednymi z najbardziej utalentowanych grafików i projektantów w branży. Ale nawet ja nie zwróciłem się do nich, gdy potrzebowałem logo na 10 etapów marketingu.

Czemu? Nie mogłem. Były po prostu zbyt drogie dla budżetu mojej małej firmy. Więc co ja zrobiłem? Znalazłem świetną alternatywę, która jest niedroga, szybka i dobra.

Możesz dostać świetne logo za 300-500 $ od firmy LogoWorks. Będziesz mieć do wyboru różne projekty logo, które otrzymasz w ciągu zaledwie kilku dni. Dodatkowo dostaniesz kilka rund poprawek, aby upewnić się, że jesteś całkowicie zadowolony ze swojej ostatniej oceny.

Najbardziej podoba mi się w Logoworks to, że wymagają one wypełnienia arkusza kreatywnego kierunku, który zapewnia, że ich projekty są strategicznie zgodne z Twoją marką. To KLUCZ, jeśli chcesz, aby Twoje logo dobrze reprezentowało Twoją firmę. Jeśli ktoś oferuje Ci zaprojektowanie logo bez jakiejś formy kreatywnego briefu lub arkusza ze wskazówkami, nie rób tego!

Jeśli nie masz logo lub jeśli Twoje logo wymaga remontu, sprawdź LogoWorks. Możesz dowiedzieć się więcej na http://www.10stepmarketing.com/valuabletips.htm

(C) 2005 Debbie LaChusa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *