Czy to może być klucz do Twojego sukcesu?

Tytuł:
Czy to może być klucz do Twojego sukcesu?

Liczba słów:
469

Podsumowanie:
Co wiedzą ludzie odnoszący największe sukcesy, a czego Ty nie wiesz? W tym artykule odkrywamy sekret sukcesu, który zadziałał w przypadku potentatów takich jak Andrew Carnegie, Henry Ford i John D. Rockefeller.

Słowa kluczowe:
motywacja, marketing internetowy

Treść artykułu:
„Sukces to stan umysłu. Jeśli chcesz sukcesu, zacznij myśleć o sobie jako o sukcesie ”. – Dr. Joyce Brothers

Czy zauważyłeś kiedyś, że niektórzy ludzie przyciągają sukces jak magnes? Podczas gdy inni nie mogą złapać przerwy, bez względu na to, jak bardzo się starają?

W niewielu miejscach jest to bardziej rozpowszechnione niż w świecie biznesu online. Ponieważ ponad 97% wszystkich właścicieli firm nigdy nie zarabia ani grosza na swoich przedsięwzięciach, wydaje się, że szczęście decyduje o losach kobiet. Ale może jest w tym coś więcej niż przypadkowa szansa.

W końcu sukces rzadko zdarza się przez przypadek. W rzeczywistości jest to nasza własna porażka, którą wielu z nas planuje.

Ci, którzy odnoszą sukcesy w czymkolwiek w życiu – w szczególności w biznesie – wiedzą, co chcą osiągnąć, wizualizują, że to osiągają, a następnie urzeczywistniają to. Mają nastawienie na sukces, które wykracza poza samą ideę pragnienia czegoś; staje się częścią tego, kim są, dopóki nie mają innego wyboru, jak tylko urzeczywistnić to.

Na początku XX wieku multimilioner Andrew Carnegie zatrudnił Napoleona Hilla do badania ludzi odnoszących największe sukcesy na świecie. Hill spędził 20 lat przeprowadzając wywiady, ucząc się i rozumiejąc ponad 500 ludzi odnoszących największe sukcesy na świecie. Wśród nich byli super zamożny Henry Ford, John D. Rockefeller i Thomas Edison.

Korzystając ze swoich badań, Hill opublikował Think and Grow Rich w 1937 roku. Dziś nadal jest to jedna z najczęściej czytanych książek tego rodzaju. Przetrwał próbę czasu, ponieważ jego zasady sukcesu mogą być stosowane przez każdego w dowolnym momencie. W rzeczywistości wiele jego pomysłów zostało potwierdzonych przez badania naukowe. Jednym z nich jest idea, że ludzie mają moc myślenia o drodze do sukcesu.

Kluczowe w badaniach Hilla było odkrycie, że ludzie sukcesu myślą inaczej. Przyjęli zestaw przekonań, które umożliwiają im odniesienie sukcesu.

Badania pokazują teraz, co ludzie odnoszący największe sukcesy zawsze wiedzieli. Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz wierzyć, że odniesiesz sukces. Uwierz, że porażka nie wchodzi w grę i nie będzie.

Jak więc możesz rozwinąć swój własny sposób myślenia o sukcesie?

Najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest przestać słuchać małego głosika w swojej głowie, który mówi: „Nie, nie możesz”. Zamiast tego uwierz, że możesz zrobić wszystko, na co masz ochotę. Wyobraź sobie, że już masz to, czego najbardziej pragniesz, i żyj tak, jakbyś w końcu się tam dostał.

„Cokolwiek ludzki umysł może sobie wyobrazić i uwierzyć, że może to osiągnąć.” – Napoleon Hill

Użyj tej potężnej techniki w swoim życiu, a na pewno zostaniesz wynagrodzony osobiście i zawodowo. Zacznij już dziś, a będziesz zaskoczony, jak szybko zmienia się Twoje „szczęście”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *