Czy rozumiesz, że marketing sieciowy jest nieaktualny?

Title:
Czy rozumiesz, czym jest marketing sieciowy, jest nieaktualny?

Liczba słów:
513

Podsumowanie:
Wiedziałem, że rzeczy w naszej branży się zmieniły, ale nie zdawałem sobie sprawy, JAK DUŻO się zmieniły do niedawna. Teraz wszyscy wiemy, że nic nie pozostaje takie samo, a postęp w marketingu sieciowym jest zawsze mile widziany, ale nie sądzę, aby wielu z nas zdawało sobie sprawę z ogromnych różnic, jakie technologia wprowadziła w ciągu ostatnich kilku lat.

Dziesięć lat temu – a nawet pięć lat temu – odnosząca sukcesy para lub osoba pracująca w sieci ograniczyła się do jednego programu. Czemu? Bo wor …

Słowa kluczowe:
biznes w domu, okazja biznesowa, mlm, marketing sieciowy

Treść artykułu:
Wiem rzeczy w naszej branży zmieniły się, ale nie zdawałem sobie sprawy, jak DUŻO się zmienili do niedawna. Teraz wszyscy wiemy, że nic nie pozostaje takie samo, a postęp w marketingu sieciowym jest zawsze mile widziany, ale nie sądzę, aby wielu z nas zdawało sobie sprawę z ogromnych różnic, jakie technologia wprowadziła w ciągu ostatnich kilku lat.

Dziesięć lat temu – a nawet pięć lat temu – odnosząca sukcesy para lub osoba pracująca w sieci ograniczyła się do jednego programu. Czemu? Ponieważ praca w sprzedaży bezpośredniej lub MLM zajęła TONĘ pracy.

Mike i Rita byli chyba najlepszym zespołem Networkingowym kilka lat temu. Spotykali się co tydzień w bibliotece publicznej, a jeszcze więcej w domu. Jeśli skontaktujesz się w jakikolwiek sposób z Mikiem i Ritą, utrzymają telefon i faks w cieple przez wiele dni, aż w końcu zarejestrujesz się w ich programie.

Nie tylko to, ale DUŻA część sukcesu Mike’a i Rity wynikała z ciągłego wysyłania listów handlowych i pocztówek. Rita spędziła wiele nocy, umieszczając swoje ogłoszenia w witrynach internetowych i grupach dyskusyjnych.

Nieraz wyrzucano ich z AOL i innych dostawców usług internetowych za to, że byli zbyt agresywni w kontaktowaniu się z potencjalnymi klientami – nowy nie-nie w erze internetu.

Podejrzewam, że cała praca wykonana przez Mike’a i Ritę była tego warta, ale jakim kosztem? Przez lata pracowali dzień i noc. I nawet wtedy nie sądzę, żeby zarabiali więcej niż kilka tysięcy dolarów miesięcznie.

Teraz przejdźmy do dzisiejszego dnia. Mark i Sandra to rozmówcy sąsiedztwa. Mieszkają w dużym, drogim domu i jeżdżą luksusowym samochodem. Większość ludzi nie może pojąć, na co stać Marka i Sandrę. Widywani są w domu przez cały dzień i wyjeżdżają na długie wakacje pięć lub sześć razy w roku.

Ta część sprawia, że się uśmiecham, ponieważ WIEM, co robią Mark i Sandra. Pracują w sprzedaży bezpośredniej i MLM z domu. Tylko jest kluczowa różnica w tym, co robią, w porównaniu z tym, co robili Mike i Rita kilka lat temu.

Mark i Sandra używają całkowicie zautomatyzowanych systemów online, aby znaleźć ogromną liczbę potencjalnych klientów, a następnie filtrują je, aby znaleźć tylko najlepsze. Dopiero wtedy Mark i Sandra zaczynają rozmawiać ze swoimi liderami.

Widzisz, Mark i Sandra nie spędzają dni na poszukiwaniu. Pozwolili technologii na wszystkie te poszukiwania i wzywanie ich. Mark i Sandra rozmawiają przez telefon lub odpowiadają na e-mail tylko wtedy, gdy bardzo gorący klient dzwoni do nich w celu złożenia zamówienia.

A oto dobra część: ponieważ technologia pochłania dużo pracy w sprzedaży bezpośredniej, Mark i Sandra są w stanie pracować w kilku odnoszących sukcesy biznesach sieciowych. Zamiast zarabiać kilka tysięcy dolarów miesięcznie, przynoszą DZIESIĘĆ TYSIĘCY.

Dodatkowo, dzięki całej tej automatyzacji (i pomocy ich organizacji nadrzędnej) Mark i Sandra mogą startować i podróżować po świecie w dowolnym momencie.

Teraz to postęp!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *