Czy muszę znać komputer, aby korzystać z Google Adsense

Title:
Czy muszę znać komputer, aby korzystać z Google Adsense?

Liczba słów:
575

Podsumowanie:
Nie musisz być technicznym maniakiem, aby korzystać z Google Adsense. W rzeczywistości nie potrzebujesz większej wiedzy technicznej niż surfowanie po Internecie. Google Adsense jest bardzo przyjazny dla użytkownika z obszerną witryną pomocy technicznej, w której można znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania.

Słowa kluczowe:
adsense, google, google adsense, konto, depozyt, witryna, program, wpłata testowa, bank, test, nie, kliknięcie, wsparcie, czekanie, zatwierdzone, jedynki, need,

Treść artykułu:
Nie musisz być techno-maniakiem, aby korzystać z Google Adsense. W rzeczywistości nie potrzebujesz większej wiedzy technicznej niż surfowanie po Internecie. Google Adsense jest bardzo przyjazny dla użytkownika z obszerną witryną pomocy technicznej, w której można znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania.

Najpierw przechodzisz przez proces rejestracji, w którym pojawia się monit o podanie wszelkich potrzebnych informacji. Będziesz miał wtedy kilka dni na czekanie na zatwierdzenie konta. To dobry moment na zapoznanie się z zasadami programu, które oczywiście przeczytałeś przed zarejestrowaniem się. Ale spójrz jeszcze raz. Upewnij się, że w witrynie, którą rejestrujesz, nie ma na liście żadnych „no-nów”. Na przykład niektóre wulgaryzmy są dozwolone, ale nie przesadne. Co jest przesadne? To może być szara strefa, ale jeśli masz wątpliwości, nie rejestruj tej witryny. Jest wiele witryn, które zawierają niewiele lub nie zawierają wulgaryzmów.

Zajrzyj na stronę pomocy podczas oczekiwania w Google Adsense i zobacz, co mówią i robią inni. Przede wszystkim baw się dobrze. Twoje dolary Google Adsense tylko czekają na policzenie.

Czy Google Adsense oferuje bezpośrednie wpłaty?

Google Adsense oferuje różne opcje płatności dla wydawców.

Elektroniczny transfer środków (ETF) jest oferowany w 16 krajach, w których płatności są przekazywane bezpośrednio na konto bankowe w lokalnej walucie. Sprawdź obsługę Google Adsense, aby zobaczyć, które kraje uczestniczą w tej opcji. Aby skorzystać z tej opcji, musisz zarejestrować się po zatwierdzeniu wniosku przez zalogowanie się na swoje konto. Następnie kliknij link edytuj znajdujący się obok nagłówka płatności. Po wypełnieniu informacji bankowych Google Adsense dokona niewielkiej wpłaty testowej na Twoje konto. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa, aby upewnić się, że konto jest naprawdę Twoje.

Obserwuj swoje konto pod kątem wysłania wpłaty testowej, zwykle w ciągu zaledwie kilku dni. Po otrzymaniu wpłaty od Google zaloguj się ponownie na swoje konto i w sekcji Szczegóły płatności kliknij Zweryfikuj konto. Następnie musisz podać kwotę wpłaty testowej. Jeśli nie wykonasz tego kroku, Twoje płatności zostaną wstrzymane. Po prawidłowym wprowadzeniu kwoty wpłaty testowej Twój bank zostanie zatwierdzony i wybrany jako forma płatności.

Google Adsense: jak wyjaśnić innym program Google Adsense

Nie mówimy tutaj o obcych. W przypadku nieznajomych, którzy odwiedzają Twoją witrynę, Twoje treści będą musiały mówić za Ciebie. Ale dla ludzi w Twoim codziennym życiu, tych, których chcesz kliknąć przycisk skierowania, tych, które chcesz czytać i komentować na swoim blogu; to są te, które chcesz mieć możliwość oświecenia na temat programu Google Adsense.

Po pierwsze, podniecenie rodzi podekscytowanie. Ciesz się swoim nowym przedsięwzięciem, a inni też. Dowiedz się wszystkiego o programie Google Adsense. Dzięki temu nie tylko zwiększysz swoje zarobki, ale będziesz lepiej przygotowany do objaśniania mechaniki programu innym.

Pokaż im pieniądze. Nie ma nic lepszego niż mały dowód, by uczynić z kogoś wierzącego. Nie musisz czekać, aż będziesz zarabiać tysiące miesięcznie, chociaż to zdrowy cel. Ale nawet niewielki depozyt w Twojej skarbonce wystarczy, aby zaintrygować większość ludzi. Nie możesz teraz po prostu policzyć tych skierowań?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *