Czy mogę dużo zarobić na Google Adsense

Title:
Czy mogę dużo zarobić na Google Adsense?

Liczba słów:
380

Podsumowanie:
Zarobki z raportu Google AdSense poniżej efektywnego 1 USD CPM (koszt na 1000 wyświetleń), a średnia mieści się w zakresie CPM 4–5 USD. Niektórzy ludzie osiągają efektywny CPM w wysokości 15 USD lub więcej dzięki AdSense. Aha, i co najlepsze, to wszystko po tym, jak Google pobierze prowizję.

Słowa kluczowe:
google adsense, adsense empire, prowizja, pieniądze, słowa kluczowe, google, adsense

Treść artykułu:
Chociaż nie możemy zagwarantować wyników, oczywiście, ponieważ duża część Twojego sukcesu leży w Twoich rękach, nie napisalibyśmy tego artykułu, gdybyśmy nie wierzyli w siłę Google AdSense. Wielu webmasterów zarabia dużo na AdSense i nie ma powodu, żebyś nie był jednym z nich.
Kwota pieniędzy, jaką możesz zarobić dzięki Google AdSense, zależy głównie od tego, czego potrzebuje Twoja witryna. Na przykład witryna poświęcona problemom kobiet może przynieść poważne zyski w programie AdSense ze względu na wysoki poziom konkurencji o powiązane słowa kluczowe.
CPC (koszt za kliknięcie) to kwota, jaką otrzymujesz za każdym razem, gdy użytkownik kliknie jeden z tych banerów reklamowych. Stawki CPC konkurencyjnych słów kluczowych mogą przekraczać 1 USD, co bezpośrednio przekłada się na potencjał zarobkowy witryny w ramach programu.
Jednak jeśli działasz na mniej konkurencyjnym rynku, zarobisz mniej pieniędzy, co jest po prostu faktem. Jednak zdarza się, że ktoś korzysta z raportów Google AdSense o zarobkach mniejszych niż efektywny 1 USD CPM (koszt na 1000 wyświetleń), a średnia mieści się w przedziale 4-5 USD CPM. Niektórzy ludzie osiągają efektywny CPM w wysokości 15 USD lub więcej dzięki AdSense. Aha, i co najlepsze, to wszystko po tym, jak Google pobierze prowizję.
Jeśli chodzi o prowizję, to z pewnością jedna rzecz, która jest trochę niejednoznaczna w przypadku AdSense. Google nie publikuje zmian, a jedynie wyświetla zmiany wydawcy w zastrzeżonych raportach członków, więc uzyskanie dobrych, dokładnych informacji na ten temat było trudne.
Do tej pory porównania stawek AdWords z zarobkami AdSense dają prowizje od 40% do 60%. Ludzie cały czas spekulują na forach użytkowników, dlaczego Google odmawia publikowania stawek prowizji, ale nikt nie ma odpowiedzi. Może to mieć coś wspólnego z przyczynami prawnymi lub może po prostu oznaczać, że Google chce zachować możliwość zmiany stawek bez konieczności wysyłania za każdym razem ogłoszenia o tym, co kosztuje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Google Adsense, możesz pobrać mój ebook, Adsense Empire pod adresem
http: //freearticalepro.come
Możesz również pobrać ponad 100 bezpłatnych artykułów z własną marką dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *