Czy masz umysł milionera

Tytuł:
Czy masz umysł milionera?

Liczba słów:
453

Podsumowanie:
Wow!

Właśnie skończyłem czytać Sekrety umysłu milionera T. Harva Ekera. Szukałem książki i nie mogłem jej znaleźć w naszych księgarniach, więc poszedłem na Amazon.com i dostałem kopię. Byłem zdumiony, gdy książka dotarła – w obwolucie, podpisana przez autora.

OK. Jestem autorem i podpisuję wiele książek, ale kiedy widzę podpisane książki innych pisarzy, naprawdę je sobie cenię. Mam całą półkę, ale błądzę. Naprawdę chcę, żebyś wiedział, jaka wspaniała książka Sekrety …

Słowa kluczowe:
książka, recenzja, milioner, T. Harv Eker, marketing

Treść artykułu:
Wow!

Właśnie skończyłem czytać Sekrety umysłu milionera T. Harva Ekera. Szukałem książki i nie mogłem jej znaleźć w naszych księgarniach, więc poszedłem na Amazon.com i dostałem kopię. Byłem zdumiony, gdy książka dotarła – w obwolucie, podpisana przez autora.

OK. Jestem autorem i podpisuję wiele książek, ale kiedy widzę podpisane książki innych pisarzy, naprawdę je sobie cenię. Mam całą półkę, ale błądzę. Naprawdę chcę, żebyś wiedział, jaka wspaniała książka Sekrety umysłu milionera. Uczy myśleć w zupełnie nowy sposób.

Według Ekera wszyscy jesteśmy zaprogramowani jako dzieci z nastawieniem na pieniądze. Jeśli nasze matki powiedziały nam: „Nie stać nas na to”, zwykle przechodzimy przez życie z tym piętnem. Albo uważamy, że nie zasługujemy na bogactwo. Ale jest wiele innych scenariuszy. Wszystkie sprowadzają się do jednego pomysłu – musimy otworzyć się na możliwość pieniędzy. Musimy to powitać i SPODZIEWAĆ, że przyjdzie do nas i tak się stanie.

Poważnie.

Testowałem to w ciągu ostatnich kilku tygodni, odkąd przeczytałem książkę, i może to tylko zbieg okoliczności, ale w tym miesiącu zarobiłem więcej pieniędzy niż zwykle – o wiele więcej. I spodziewam się, że będzie kontynuowany. Po prostu czekam na to.

Oto kilka cytatów z książki, które wydały mi się najbardziej fascynujące:

„Liderzy zarabiają o wiele więcej pieniędzy niż ich zwolennicy”.

„Nie ma nic złego w otrzymywaniu stałej wypłaty, chyba że wpływa to negatywnie na twoją zdolność do zarabiania tego, co jest warte. Jest sierota. Zwykle tak.

„Bogaci wierzą:„ Możesz mieć ciastko i je zjeść ”. Ludzie z klasy średniej uważają, że„ Ciasto jest zbyt bogate, więc mam tylko mały kawałek ”. Biedni ludzie nie wierzą zasługują na ciasto, więc zamawiają pączka, skupiają się na dziurze i zastanawiają się, dlaczego nie mają „nic”.

Nie wiem, czy T. Harv Eker jest geniuszem, ale z pewnością rozumie więcej niż tylko to, co jest na powierzchni. Możesz ciężko pracować, przelać krew swojego życia w swoją pasję, ale jeśli nie będziesz kontynuować z zamiarem zdobycia wszystkiego, co możesz, będziesz nadal żyć z rąk do ust, aż umrzesz.

Pffft !!! do tego. Kup książkę, a gwarantuję, że wyjdziesz z tego samego uczucia, co ja. Być może będziesz miał też miesiąc władzy, który doprowadzi cię do kolejnego i kolejnego. Te afirmacje są niesamowite. Po prostu wypróbuj je przez miesiąc i wiem, że się zgodzisz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *