Czy działają katalogi z linkami

Tytuł:
Czy działają katalogi z linkami

Liczba słów:
233

Podsumowanie:
Każdy, kto jest właścicielem witryny, potrzebuje ruchu. Najlepszy ruch, na jaki wszyscy się zgadzają, to darmowy ruch w wyszukiwarkach.

Słowa kluczowe:
Linki, Linki, Katalog linków, Wyszukiwarki, Marketing, Promocja witryny,

Treść artykułu:
Wszyscy wiemy, jakie to trudne to umieszczenie strony internetowej wysoko w wyszukiwarkach

Czy zdajesz sobie sprawę z największego błędu, jaki popełnia większość ludzi, kiedy mają stronę internetową? Odpowiedź jest prosta: wymieniają swoje strony internetowe, korzystając ze staromodnych formularzy zgłoszeniowych lub usług katalogowych zgłoszeń.

Czy zdajesz sobie sprawę, że możesz umieścić swoją witrynę na liście i zindeksować ją w większości wyszukiwarek w ciągu zaledwie 60 godzin za bardzo niewielką opłatą w wysokości zaledwie 4 USD.

TAK 4 dolary.

Nie, to nie jest oszustwo

Oto jak.

Aby Twoja witryna została umieszczona na liście lub zindeksowana w ciągu zaledwie 60 godzin.

Na przykład sposób działania Google polega na wysyłaniu pająków do indeksowania wszystkich witryn internetowych. W rzeczywistości pająki szukają między innymi linków i linków zwrotnych do innych witryn internetowych. Jednak nie warto mieć linków w witrynach o niskiej jakości. To, czego chcesz, to Twoja witryna wymieniona na stronach internetowych, które mają co najmniej PageRank lub (PR) co najmniej 3. Jeśli wyobrażasz sobie, że PR 0 jest najniższy, a PR 10 jest najwyższy.

Google i Ebay mają PR 10

Teraz umieszczenie na liście PR 4 PR 5 lub PR 6 może cię kosztować setki. PR 7 i wyższe mogą kosztować tysiące.

Mam obecnie katalog sieciowy PR 4, w którym możesz bezpłatnie dodać wzajemne łącze lub zwykłe łącze w jedną stronę za jedyne 4 USD.

moneybookersclub.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *