Czego szukać w Ghost-Writer dla Twojej firmy online

Tytuł:
Czego szukać w „Ghost-Writer” w Twoim biznesie online

Liczba słów:
580

Podsumowanie:
Znajdowanie autora publikacji online biznes może być trudnym zadaniem. Jeśli dobrze przeszedłeś wyszukiwanie, prawdopodobnie więcej pisarzy odpowiedziało na Ciebie niż ludzi, którzy próbowali dostać się do American Idol (OK, prawdopodobnie nie, ale prawdopodobnie masz 5-10). A teraz, jak je przejrzeć i zdecydować, które z nich będą odpowiednie dla Twojej firmy online?

Jeśli masz witrynę internetową dla swojego biznesu internetowego, musisz upewnić się, że autor ma dobrą znajomość optymalizacji wyszukiwarek …

Słowa kluczowe:
artykuł , artykuły, marketing, marketing artykułów, pisanie artykułów, ghostwriter

Treść artykułu:
Znalezienie pisarza dla Twojej firmy internetowej może być trudnym zadaniem. Jeśli dobrze przeszedłeś wyszukiwanie, prawdopodobnie więcej pisarzy odpowiedziało na Ciebie niż ludzi, którzy próbowali dostać się do American Idol (OK, prawdopodobnie nie, ale prawdopodobnie masz 5-10). A teraz, jak je przejrzeć i zdecydować, które z nich będą odpowiednie dla Twojej firmy online?

Jeśli masz witrynę internetową dla swojej firmy internetowej, musisz upewnić się, że autor ma dobrą znajomość optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). Pisanie SEO polega na wstawianiu do dokumentów słów kluczowych, które pozwalają wyszukiwarkom je znaleźć. Jeśli Twoje dokumenty nie są napisane przy użyciu SEO, Twój biznes online zostanie zagubiony w ogromnym labiryncie informacji, które istnieją w Internecie. Zatrudnij pisarza, który rozumie optymalizację pod kątem wyszukiwarek, a Twoja firma internetowa będzie miała większe szanse na znalezienie.

Gdy już upuścisz pisarzy, którzy nie wiedzą, jak korzystać z SEO, zacznij przeglądać próbki tekstów, które Ci przesłali. Ta część powinna być prawie całkowicie subiektywna i oparta na rodzaju wrażenia na temat Twojej firmy internetowej, z którym chcesz pozostawić czytelników. Jeśli jest wystarczająco dużo błędów gramatycznych, aby uczynić to obiektywnym, cóż, myślę, że wiesz, gdzie umieścić ich plik. To, czego szukasz, to głos, z którym czujesz się komfortowo. To właśnie ta osoba będzie komunikować się z klientami Twojej firmy online, więc musisz upewnić się, że ich głos będzie dobrym frontmanem (lub kobietą). Prawdopodobnie będziesz chciał kogoś ciepłego, przyjaznego i trochę zabawnego. Znajdź kogoś, kto oczaruje Twoich klientów i przekona ich do zakupu czegoś od Twojej firmy online.

Kolejną kwestią jest zdolność autora do pisania w wielu różnych gatunkach i kilkoma różnymi głosami. On jest pisarzem, ale nadal odpowiadasz za to, jak powstają napisane utwory. Jeśli możesz znaleźć pisarza do swojej firmy internetowej, którego można polecić, by pisał konkretnym głosem i konsekwentnie dawał rezultaty, to właśnie znalazłeś żyłę złota.

CV jest najmniej ważną częścią aplikacji pisarza, gdy jest on zatrudniony do wykonywania krótkich, niezależnych projektów, co prawdopodobnie będzie robić dla Twojej firmy internetowej. Jest to jednak dobry sposób na zerwanie więzi między ludźmi, których próbki pisarskie podobały Ci się równie dobrze. Kiedy patrzysz na CV, chcesz oczywiście zobaczyć osobę, która dużo napisała. Tutaj znowu chcesz się upewnić, że to pisanie nie dotyczy tylko obszaru, w którym potrzebujesz pracy; ludzie, którzy potrafią pisać w wielu gatunkach, są bardziej skłonni do dostosowania się do konkretnych potrzeb Twojej firmy internetowej. Pamiętaj również, aby zadzwonić do referencji i poprzednich pracodawców. Ludzie mogą dobrze wyglądać na papierze, ale praca z nimi może być inną historią.

Wybrany pisarz będzie głosem Twojej firmy. Nie chcesz, aby ktoś, kto pisze jak postać Dilberta, reprezentował Twój biznes online. Nie chcesz też osoby, z którą nie możesz pracować, piszącego dla siebie, więc zazwyczaj dobrym pomysłem jest odbycie rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon. Pisarz, którego wybierzesz dla swojej firmy internetowej, musi być najlepszym, na jaki Cię stać. Nic mniej niż najlepsze nie będzie wystarczająco dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *