Co takiego jest w wyskakujących wyświetlaczach

Tytuł:
Co takiego jest w wyskakujących okienkach

Liczba słów:
594

Podsumowanie:
Wyświetlacze PopUp są obecnie najpopularniejszą formą niedrogich targów i wydarzeń pokaz. Popup Display nie jest „stoiskiem” targowym, ale jest tłem lub ścianą w tle obszaru wyświetlania.

Wyskakujące okienko zwykle zawiera tylko dwa główne komponenty, z dwoma lub trzema innymi opcjonalnymi akcesoriami. Najważniejszą częścią wyskakującego wyświetlacza jest składana rama, która jest zwykle wykonana z rur z włókna szklanego lub aluminiowych. Ramka służy jako szkielet, który …

Słowa kluczowe:
wyświetlacze wyskakujące, wyświetlacze targowe, wyświetlacze przenośne, przenośne tła

Treść artykułu:
Wyświetlacze PopUp są obecnie najbardziej rozpowszechnioną formą niedrogich prezentacji na targach i wydarzeniach. Popup Display nie jest „stoiskiem” targowym, ale jest tłem lub ścianą w tle obszaru wyświetlania.

Wyskakujące okienko zwykle zawiera tylko dwa główne komponenty, z dwoma lub trzema innymi opcjonalnymi akcesoriami. Najważniejszą częścią wyskakującego wyświetlacza jest składana rama, która jest zwykle wykonana z rur z włókna szklanego lub aluminiowych. Rama służy jako szkielet, który można pokryć panelami wyświetlającymi – panelami z tkaniny na rzepy lub panelami graficznymi wykonanymi z materiału takiego jak Duralex, które są panelami lexan, które zostały już zadrukowane, zwykle przy użyciu procesu druku wielkoformatowego o wysokiej rozdzielczości.

Zanim rama zostanie „wyskakująca”, jest złożona do jednostki o szerokości około 8 stóp kwadratowych na 30 stóp. Po rozłożeniu rama „wyskakuje” do szkieletu o szerokości około 8 ‘(lub 10’), zwykle o wysokości około 8 ‘. Ta rama normalnie waży około 15 funtów. i jest wystarczająco stabilny, aby po prostu usiąść na podłodze bez żadnego kotwienia lub zewnętrznego wsparcia. Aby uzyskać dokładne specyfikacje i pomiary, zobacz poniższe linki.

Panele (panele tekstylne lub panele graficzne) mają zwykle około 30 stóp szerokości i 8 stóp wysokości. Zwykle do przykrycia ramy potrzebne są 4 lub 5 paneli, z dodatkowymi panelami „zaślepkami” wykonanymi z tego samego materiału, aby owinąć końce ramy. Panele te są na tyle elastyczne, że można je zwinąć, dzięki czemu mieszczą się w lekkiej torbie. Zwykle są przyklejone do ramy za pomocą magentycznych pasków nałożonych na ich tylną powierzchnię. Przyciągają je namagnesowane pręty, które są częścią szkieletu. Po nałożeniu paneli na ościeżnicę zyskuje ona jeszcze większą stabilność.

Jeśli twój wyskakujący wyświetlacz ma panele graficzne duralex, wyświetlanie jest zakończone po nałożeniu paneli na ramkę. Jeśli użyjesz bardziej ogólnych paneli z tkaniny, prawdopodobnie będziesz mieć pewną liczbę grafik przyklejonych do tkaniny za pomocą pasków na rzepy. Grafiki te mogą być wykonane z duralexu (jak wyżej), elastycznego winylu – zasadniczo banerów winylowych do wnętrz – lub plakatów (wydruków ekspozycyjnych) drukowanych na papierze i laminowanych, dzięki czemu są zarówno elastyczne, jak i trwałe.

Często wyświetlacz jest wykończony dwoma lub trzema halogenami, które są przymocowane w górnej części ramy i oświetlają grafikę.

Cały wyświetlacz – ramka, pręty magnetyczne, materiał i panele graficzne oraz światła można zapakować w solidną, lekką walizkę z kółkami. Futerał często służy jako lada ekspozycyjna lub podium z własnym specjalnym blatem (zwykle opcjonalnym akcesorium) i owijaną grafiką (również opcjonalnie).

Zwykła obudowa na wyświetlacz 8 ‘lub 10’ jest wystarczająco mała, aby zmieścić się w bagażniku lub na tylnym siedzeniu większości samochodów i zwykle waży około 40 funtów, w zależności od rodzaju grafiki i dołączonych akcesoriów. Dzięki temu jest wystarczająco lekki, aby większość ludzi mogła go łatwo przenosić.

Zwykły wyskakujący wyświetlacz może zostać zmontowany przez jedną osobę o średnim wzroście w około 20 minut. Jeśli jesteś niższy niż około 5 stóp 6 stóp, możesz potrzebować małej drabiny, aby dostać się na szczyt. Zwykle działa też krzesło.

Jeśli wyskakujące okienko wydaje się być przesadą lub jeśli myślisz, że będziesz w sytuacjach, w których ustawienie wyskakującego wyświetlacza będzie trudne lub niepraktyczne, możesz rozważyć alternatywę, taką jak stojak na baner lub wysuwany Jiffy Roll . Jednostki te są dostarczane w swoich własnych, lekkich torbach do przenoszenia „na ramieniu” i zwykle można je rozłożyć w mniej niż jedną lub dwie minuty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *