Co powiedzieć, to schemat piramidy

Tytuł:
Co powiedzieć, „Czy to jest piramida?”

Liczba słów:
572

Podsumowanie:
Podczas wczorajszego połączenia telefonicznego po poście o piramidzie ludzie chcieli wiedzieć, co powiedzieć, czy przedstawiają firmę lub produkt , ktoś zadaje pytanie,

„Czy to piramida?”

Zanim przeprowadzisz burzę mózgów na temat swojego zwycięskiego powrotu, co powiesz na szybkie sprawdzenie, czy 1) Twoja firma zachowuje się jak jedna, czy nie, lub 2) jeśli zachowujesz się jak jedna (oczywiście nie zdając sobie z tego sprawy)?

Oto pytanie, które omówiliśmy:

1. Czy Twoja firma skupia się na rekrutacji?

Jeśli tak, jesteś …

Słowa kluczowe:
Kim Klaver, Klaver, Marketing, MLM

Treść artykułu:
Podczas wczorajszego telefonu po poście o piramidzie ludzie chcieli wiedzieć, co powiedzieć, jeśli prezentują firmę lub produkt, ktoś zadaje pytanie,

„Czy to piramida?”

Zanim przeprowadzisz burzę mózgów na temat swojego zwycięskiego powrotu, co powiesz na szybkie sprawdzenie, czy 1) Twoja firma zachowuje się jak jedna, czy nie, lub 2) jeśli zachowujesz się jak jedna (oczywiście nie zdając sobie z tego sprawy)?

Oto pytanie, które omówiliśmy:

1. Czy Twoja firma skupia się na rekrutacji?

Jeśli tak, zachowujesz się jak piramida, zgodnie z książką Rushkoffa, Coercion:

‘schemat piramidy to … [gdzie] potrzeba subskrybowania nowoprzybyłych przeważa nad korzyściami dla produktów lub system ma do zaoferowania. Wiele MLM sprzedaje więcej produktów niż kosmetyki [nazwij swój produkt lub usługę – KK] ”.

Tak, oczywiście, że chcesz rekrutować przedstawicieli – ale jeśli to wszystko co robisz, to jesteś w strefie piramidy, bo masz wrażenie, że produkt i klienci nie mają znaczenia, poza sprzedażą dystrybucji.

Wszyscy szybko ponownie ocenili to, co robili, aby mieć pewność, że nie spotkali się w ten sposób.

Wszyscy mogli zobaczyć, jak obsesja na punkcie robienia 1. powyżej może wywołać na kimś wrażenie, że „Tak, idzie jeden z tych piramidowych intrygantów”.

Po szybkiej analizie 9 różnych planów wynagrodzeń firmy (dystrybutorów przez telefon) stało się jasne – to prawda, co mówią rekruterzy: „Klienci nie mają pieniędzy. Wszystkie pieniądze są na rekrutacji.

Właściciele firm decydują, gdzie odłożyć pieniądze, które płacą swoim przedstawicielom. Powiedzmy, że firma zajmująca się marketingiem sieciowym płaci w terenie, 50% tego, co przyjmuje. Mają kompletną dezorientację, jak to podzielić – między płacenie za rekrutację i gromadzenie klientów (w przypadku firm, które wyróżniają rekruter / klient – i niektóre nie.)

Więc ile firmy płaciły za pozyskanie klientów (którzy nie byli jednocześnie dystrybutorami)?

W przypadku zamówień na produkty w przedziale 85-120 USD, niektóre osoby zgłaszały, że otrzymywały zapłatę od 0 do 7%. W jednej firmie nie otrzymywali nic z zamówień klientów, jeśli nie osiągnęli określonej pozycji w firmie na podstawie ich sprzedaży; a w przypadku innych firm przedstawiciele zgłaszali otrzymywanie 5 lub 6% przy zamówieniach o wartości 100 USD. (Kilka zapłaconych więcej. Lista zostanie opublikowana wkrótce.)

Pięć dolarów za zamówienie klienta za sto dolarów?

Są o wiele prostsze sposoby zarabiania pieniędzy!

Jednak w przypadku rekrutacji uzyskaliśmy znacznie wyższe zyski. Z bonusami za rejestrację i bonusami za szybki start w wysokości 50-350 $ lub więcej, dla zamówień od 300-1000 $.

Kto inny nie wolałby zarobić 50 $ niż 5 $ na jednej sprzedaży? Duże pieniądze na sprzedaży produktów dystrybucyjnych (które mogą obejmować produkty). W przeciwieństwie do pozyskiwania tylko klientów.

Więc tak, firmy, których plany wynagrodzeń są tak ważne dla rekrutacji, działają jak piramida. Co gorsza, sprawiają, że ich przedstawiciele też tak wyglądają, ponieważ chcą uzyskać jak największy zwrot, jaki mogą za swój czas, i wolą zarobić 50 USD niż 5 USD. Kto by tego nie zrobił?

Cóż, jak to mówią, jeśli szumi jak ….

Och. Co odpowiedzieć na pytanie: „Czy to jest piramida” (lub „jedna z tych rzeczy”)? Jedna opcja (omówiliśmy kilka):

Powiem ci, co robimy, i możesz to nazwać, jak chcesz, ok?

PAUSE

Sprzedajemy produkty bezpośrednio konsumentom, ludziom takim jak ty i ja, a także znajdujemy osoby, które chcą to robić z nami. Myślisz, że mógłbyś to zrobić, gdybym ci pokazał, co masz robić?

(To z książki Prawda.)

I tak, są inne opcje … na inny post … wyślij swój, który pomógł. (Użyj „Komentarze” poniżej).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *