Co bezpłatne numery mają wspólnego z e-commerce

Title:
Co bezpłatne numery mają wspólnego z e-commerce?

Liczba słów:
440

Podsumowanie:
Czasami oszczędzanie na rzeczach może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Ale skąpanie nie zawsze jest najmądrzejszą strategią biznesową. Na przykład mógłbym napisać ten artykuł w notatniku programu Windows, w przeciwieństwie do programu Microsoft Word, i zaoszczędzić dobre 500 USD i nigdy nie musiałem kupować najnowszej wersji pakietu Microsoft Office… Jednak czy nie byłby wart 500 USD, gdyby Poprawa wrażenia profesjonalizmu we wszystkich moich pismach, w jaki sposób uzyskałem dziesięciokrotnie większy zysk? Czy przeczytałbyś …

Słowa kluczowe:
e-commerce, bezpłatne numery, e-commerce

Treść artykułu:
Czasami skąpe informacje mogą zaoszczędzić dobre pieniądze. Ale skąpanie nie zawsze jest najmądrzejszą strategią biznesową. Na przykład mógłbym napisać ten artykuł w notatniku programu Windows, w przeciwieństwie do programu Microsoft Word, i zaoszczędzić dobre 500 USD i nigdy nie musiałem kupować najnowszej wersji pakietu Microsoft Office… Jednak czy nie byłby wart 500 USD, gdyby Poprawa wrażenia profesjonalizmu we wszystkich moich pismach, w jaki sposób uzyskałem dziesięciokrotnie większy zysk? Czy przeczytałbyś tak daleko, gdybym nieświadomie opublikował ten artykuł z okropnie oczywistą literówką w tytule? Zgadza się – nieznaczny błąd spowodowany „oszczędzaniem pieniędzy” może w dłuższej perspektywie kosztować Twoje pieniądze.

## Wrażenie jest wszystkim! ##
Jeśli spędziłeś miesiące na opracowywaniu pięknej witryny e-commerce, która dawałaby ludziom wrażenie, że jesteś najbezpieczniejszym wyborem dla każdego produktu lub usługi, którą próbujesz im sprzedać, byłoby głupotą mieć wszystkie ten profesjonalizm odrzucony przez prosty błąd: zakładając, że OSZCZĘDZASZ pieniądze, nie uzyskując bezpłatnego numeru!

Faktem jest, że widok bezpłatnego numeru to coś, co podświadomie budzi poczucie profesjonalizmu – coś, do czego jesteśmy przyzwyczajeni w korporacyjnej Ameryce. W końcu numery kierunkowe służą do dzwonienia do krewnych i przyjaciół. Prefiks telefonu „800”, „877” lub „888” z jakiegoś powodu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, budzi w nas obraz operatora telefonicznego w wysokim wieżowcu, który codziennie obsługuje setki klientów – ktoś, kto tego nie robi zarabiają na życie z okradania ludzi. Pozór profesjonalizmu jest ucieleśnieniem zaufania w świecie biznesu.

## OK, więc jesteś przekonany… co teraz? ##
Brak bezpłatnego numeru do prowadzenia działalności e-commerce (bez względu na to, jak mały) będzie Cię kosztować więcej w dłuższej perspektywie niż oszczędności krótkoterminowe. Najlepsze jest jednak to, że bezpłatne numery nie są BLISKO tak drogie, jak mogłoby się wydawać! W rzeczywistości w tej chwili ceny bezpłatnych numerów z miejsc takich jak www.patricklongdistance.com wynoszą zaledwie 2,7 centa / min.

## Z jakich innych usług mogę skorzystać? ##
Tak się składa, że bezpłatne numery nie są jedyną przystępną cenowo usługą telekomunikacyjną, która może być przydatna dla właściciela witryny e-commerce. Połączenia konferencyjne (w przypadku teleseminars), niskie stawki za połączenia międzymiastowe, dostęp szerokopasmowy lub t1 do Internetu i wiele innych to przykłady rzeczy, które można uzyskać bardziej efektywnie kosztowo z Internetu za pośrednictwem stron internetowych, takich jak ta, którą podałem w ostatnim akapicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *