Całkiem nowy. 10 tajnych i skutecznych strategii marketingowych

Tytuł:
Nowy. 10 sekretnych i skutecznych strategii marketingowych

Liczba słów:
454

Podsumowanie:
Marketing jest jednym z najważniejszych czynników biznesowych. Z mojego doświadczenia, właśnie wymieniłem 10 skutecznych strategii marketingowych, które pomogły mi w rozwoju marketingowym i mam nadzieję, że pomogą również Twojej firmie. Oto 10 tajnych i skutecznych strategii marketingowych.

1. Utwórz katalog witryn internetowych na określony temat. Daj użytkownikom możliwość dodawania katalogu do swojej witryny internetowej, łącząc się z nim. Umieść ogłoszenie o swojej firmie na górze strony głównej dyrektora. …

Słowa kluczowe:
Marketing, sprzedaż, ezine, marketing internetowy,

Treść artykułu:
Marketing jest jednym z najważniejszych czynników biznesowych . Z mojego doświadczenia, właśnie wymieniłem 10 skutecznych strategii marketingowych, które pomogły mi w rozwoju marketingowym i mam nadzieję, że pomogą również Twojej firmie. Oto 10 tajnych i skutecznych strategii marketingowych.

1. Utwórz katalog witryn internetowych na określony temat. Daj użytkownikom możliwość dodawania katalogu do swojej witryny internetowej, łącząc się z nim. Umieść ogłoszenie o swojej firmie na górze strony głównej dyrektora. Ta technika sprawi, że wiele osób będzie łączyć się z Twoją witryną i oferować bezpłatne reklamy.

2. Czy masz produkt lub usługę, które się nie sprzedają? Zaoferuj to jako darmowy bonus za produkt lub usługę innej osoby. Uzyskaj bezpłatną reklamę, umieszczając swoją witrynę internetową lub reklamę biznesową na produkcie lub w opakowaniu produktu.

3. Handluj reklamami autoresponderów z innymi firmami. Jeśli oboje wysyłacie informacje z automatycznymi odpowiedziami, po prostu wymieniacie małe ogłoszenie, aby umieścić je na dole lub na górze wiadomości autorespondera drugiej osoby.

4. Rozpocznij bezpłatną linię wskazówek. Oferuj bezpłatne codzienne, cotygodniowe lub miesięczne napiwki nagrywane na poczcie głosowej. Wskazówki powinny dotyczyć Twojej firmy. Umieść reklamę swojej witryny internetowej lub firmy na początku lub na końcu wiadomości.

5. Wymieniaj się treściami z innymi witrynami internetowymi i e-zinami. Możesz wymieniać się artykułami, listami dziesięciu najlepszych itp. Obie strony mogą dołączyć pole zasobów na końcu treści.

6. Zaproponuj umieszczenie reklam w pakiecie produktów dla innych firm. Po prostu zapytaj, w zamian robią to samo dla Twojej firmy. Należy wymieniać reklamy insertowe tylko z firmami, które mają tę samą grupę docelową.

7. Oferuj bezpłatne codzienne zajęcia w pokoju rozmów na swojej stronie internetowej. Zajęcia powinny być związane z tematyką Twojej firmy lub witryny internetowej. Dzięki temu ludzie będą codziennie odwiedzać Twoją witrynę internetową.

8. Masz produkt, który się nie sprzedaje? Zaoferuj jako darmowy bonus na inny produkt lub usługę firmy. Otrzymasz bezpłatną reklamę, umieszczając swoją witrynę internetową lub reklamę biznesową na darmowym bonusie.

9. Umieść różne reklamy emocjonalne dotyczące tego samego produktu lub usługi w całej witrynie. Jedna reklama może nacisnąć przycisk, aby kupić więcej niż inna reklama.

10. Opublikuj swój e-zin w formacie e-booka. Możesz zaoferować większą liczbę artykułów w jednym numerze. Pozwala również na dołączanie grafiki do e-zine. Twoje przychody z reklam wzrosną, ponieważ możesz obciążać firmy za duże kolorowe reklamy.

Jak chciałbyś tych 10 tajnych wskazówek marketingowych? Mógłbym wymienić więcej niż 10 strategii marketingowych, ale te 10 wskazówek to moje interesujące strategie. Mam nadzieję, że ponad 10 strategii marketingowych zwiększy sprzedaż i rozwój marketingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *