Budowanie listy

Tytuł:
Tworzenie list

Liczba słów:
567

Podsumowanie:
Dowiedz się, jak zmaksymalizować liczbę potwierdzeń podwójnego wyboru, aby co tydzień generować dodatkowych subskrybentów e-zine!

Słowa kluczowe:
narzędzie do tworzenia list, włączanie tworzenia list, promocja witryny, generowanie ruchu, wymiana ruchu, usługa przesyłania artykułów, przesyłanie artykułów

Treść artykułu:
Jak i gdzie zamierzasz zdobyć subskrybentów swojej listy?

Tworzenie list to bardzo trudne zadanie dla początkującego marketera. Wielu nowych marketerów zaczyna budować swoją listę optin dopiero rok lub dwa po tym, jak zaczną bawić się online. Jak coś tak prostego i tak ważnego może zostać zapomniane i niewykorzystane?

Jesteś jednym lub dwoma typami ludzi …

1. ciężko pracujesz, promując na giełdach ruchu, forach, grupach itp. i nadal nie są w stanie znacząco obniżyć potencjalnej sprzedaży w sieci.

2. ciężko pracowałeś przez kilka miesięcy sprzedając swoje zaplecze i zdobyłeś 1100 subskrybentów oraz masz serię kontynuacji, aby generować sprzedaż.

Nie trzeba długo zastanawiać się, czy chcesz być drugą osobą. Najważniejsze jest to, że powinieneś stworzyć swoją listę, zanim zaczniesz promować cokolwiek w Internecie. W jaki sposób? Postaram się, żeby to było naprawdę proste! Rozdaj darmowe e-booki, przewodniki, oprogramowanie, reklamy, informacje i ogólnie wszystko, czego ludzie kiedykolwiek zapragną. A zanim uzyskają dostęp do Twojego bezpłatnego prezentu, muszą dwukrotnie zaznaczyć Twoją listę! Całkiem proste, co? właściwie tak jest, jeśli się nad tym zastanowić. Pomyśl tylko … jeśli udało Ci się zdobyć 2500 lub więcej subskrybentów rocznie, to zdobądź 2500 lub więcej osób, które będą od Ciebie kupować w kółko!

Złapać temat? Tak myślałem!

Czy wiesz, że są jakieś sztuczki, aby zdobyć dodatkowych subskrybentów? Nazywa się je swapami ezine lub stronami z podziękowaniami. Po prostu oznacza to, że otrzymujesz dodatkowe ekspozycje reklam z innych najlepszych list Ezine. W zamian wyświetlasz te same najlepsze e-ziny, gdy ludzie subskrybują Twoją listę.

Oto jak to działa. Ciężko pracowałeś, aby zarejestrować subskrybenta, prawda? Cóż, teraz muszą podwójnie wyrazić zgodę, co oznacza, że muszą potwierdzić swoją subskrypcję biuletynu lub autorespondera. Kiedy subskrybent kliknie link potwierdzający, zostanie przeniesiony na stronę z podziękowaniami, na której znajdą się dodatkowe e-ziny, które również mogą subskrybować. Mogą albo subskrybować dodatkowe e-ziny, albo kliknąć.
Za każdym razem, gdy ktoś potwierdzi subskrypcję, otrzymasz kredyt w programie „List Builder”, którego użyłeś jako dostawcy strony z podziękowaniami.
Twoje kredyty będą używane w ten sam sposób i wyświetlane jako dodatkowe e-ziny w innych najpopularniejszych subskrypcjach biuletynów.

Po wypróbowaniu strony z podziękowaniami „Tworzenie list” będziesz zaskoczony, ilu dodatkowych subskrybentów przyciągasz każdego tygodnia. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że w tych reklamach z podziękowaniami średnio każdego tygodnia otrzymuję około 30 lub więcej subskrypcji.

Program do tworzenia list, którego używam i który moim zdaniem ma najlepszy stosunek 2 kredytów za jedną stronę z podziękowaniami, to Advertising Know How’s List Builder. Nie martw się, znajdziesz to w moim podpisie poniżej na końcu artykułu.

Jak zainstalować adres URL strony z podziękowaniami? Bardzo proste, użyjmy na przykład asów e-mailowych. Po zalogowaniu się do swojego zaplecza pojawi się zakładka, która zawiera opcje autorespondera. Przewiń w dół, a znajdziesz przekierowanie potwierdzenia. Po prostu skopiuj i wklej tam adres URL narzędzia do tworzenia listy Know How i zacznij zdobywać kredyty dzięki potwierdzeniom podwójnego wyboru.

Możesz znaleźć inne podobne opcje w różnych autoresponderach lub usługach e-mail.
To kończy ten artykuł. Mam nadzieję, że pomogłem ci zrozumieć siłę zamiany reklam Ezine!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *