Bogaty palant … Albo po prostu palant

Tytuł:
Bogaty palant … czy tylko palant?

Liczba słów:
683

Podsumowanie:
OK, MUSISZ słyszeć o The Rich Jerk! Wiesz. To facet, który najwyraźniej zarabia miliony w Internecie i nie kocha niczego bardziej niż umniejszanie tego innym! Sprzedaje przewodnik, jak zrobić to samo!
Cóż, mam dość jego obscenicznego ego! Tutaj dam ci dogłębny wgląd w przewodnik The Rich Jerks. Prawdopodobnie nie powinienem, a on się nie spodoba, ale nie obchodzi mnie to. Tutaj idzie!!

Rich Jerk zaczyna od sześciu najlepszych składników, których używa do napisania listu sprzedażowego …

Słowa kluczowe:
bogaty palant, bogaty palant

Treść artykułu:
OK, MUSISZ słyszeć o The Rich Jerk! Wiesz. To facet, który najwyraźniej zarabia miliony w Internecie i nie kocha niczego bardziej niż umniejszanie tego innym! Sprzedaje przewodnik, jak zrobić to samo!
Cóż, mam dość jego obscenicznego ego! Tutaj dam ci dogłębny wgląd w przewodnik The Rich Jerks. Prawdopodobnie nie powinienem, a on się nie spodoba, ale nie obchodzi mnie to. Tutaj idzie!!

Rich Jerk zaczyna od sześciu najlepszych składników, których używa do napisania listu sprzedażowego. Większość z nich to nic, o czym wcześniej nie słyszałem i których nie używałem, jednak pierwszy składnik to genialny pomysł. To jedna z tych rzeczy, o których podświadomie już wiesz, po prostu nie masz do niej dostępu! Będziesz mógł używać tej techniki we wszystkich promocjach sprzedaży, a nie tylko w listach sprzedażowych.

Następnie w The Rich Jerk mówi o swoich strategiach pay-per-click. Ponownie, większość rzeczy już usłyszałem, ale po raz kolejny wślizguje się w małą bryłkę blasku. Ta metoda powinna znacznie przyczynić się do wyróżnienia reklam i zmiażdżenia konkurencji. Mam wskazówkę, którą dał The Rich Jerk, z doskonałymi wynikami. Dla mnie samo to okazało się, dosłownie, warte swojej ceny. Trudno jest dokładnie monitorować, jakie zmiany wprowadzasz w ramach kampanii AdWords, ale jestem głęboko przekonany, że ta jedna wskazówka prawie podwoiła moje miesięczne zyski z AdWords. Naprawdę dobre rzeczy!

Tutaj przyjrzymy się strategiom adsense The Rich Jerks. Nie jestem pewien, czy powinienem ci to powiedzieć, ale radzi, co jest znane jako arbitraż ruchu. Słyszę, jak mówisz o arbitrażu drogowym. To po prostu kupowanie taniego ruchu internetowego z jednego miejsca, a następnie sprzedawanie go w innym miejscu za więcej pieniędzy! który kupuje ruch z jednego źródła i sprzedaje go drogo w innym … Na przykład możesz kupować ruch z GoClick za 7 pensów, a następnie wysyłać ten ruch do strony, na której ustawiłeś swoje adsense, o wartości 28 pensów. Jest to strategia, którą z powodzeniem stosowałem, zanim przeczytałem ją w The Rich Jerk. Nie jest to szczególnie znana technika, więc nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z The Rich Jerk za to, że wszystkim o niej powiedziałem. Jest to jednak dla Ciebie doskonała wiadomość. Gdy już to zrozumiesz, w ciągu około 2 godzin możesz dodać około 150 funtów miesięcznie do swoich dochodów.

Rich Jerk teraz oświeca nas wszystkich swoimi strategiami SEO … dzwonią dzwonki alarmowe !!! Myślę, że to absolutna bzdura. Zasadniczo radzi ci, abyś kupił tysiące przychodzących linków, a następnie skorzystał z narzędzia do ukrywania wyszukiwarek za 1700 USD !!!!! Wspaniały. Pozdrawiam Rich Jerk!

Następny rozdział w The Rich Jerk dotyczy sprzedaży własnego produktu. To jest bardzo solidna informacja i udało mi się zebrać tutaj więcej niż kilka interesujących kawałków cycków.

Ebay! – Nie jestem wielkim fanem serwisu eBay, więc mam zamiar tylko tego poruszyć. Tutaj The Rich Jerk wymienia wszystkich swoich hurtowych dostawców. Tak się składa, że wiem, że jest tam sporo zdzierstwa hurtowych kupców, więc lista dostarczona przez samego Rich Jerka zawiera dużo wody.

Reszta Rich Jerk koncentruje się na HYIP-ach. Nie jestem wielkim zwolennikiem ich ważności, chociaż znam ludzi, którzy zarobili na tym sporo pieniędzy.

Podsumowując, czy polecam The Rich Jerk? Tak! Odkąd kupiłem ebook The Rich Jerk, wybrałem swoje ulubione wskazówki, zastosowałem je i podniosłem cenę książki 150 razy! Nie, naprawdę mam!

Jeśli jesteś kompletnym nowicjuszem w marketingu internetowym, nie mogę wymyślić lepszego przewodnika niż The Rich Jerk. Podobnie, jeśli jesteś starym psem morskim, takim jak ja, nadal będziesz zbierać prawdziwe kawałki złota od The Rich Jerk!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *