BMSE Już szum

Tytuł:
BMSE :: Już hype

Liczba słów:
453

Podsumowanie:
Przed wejściem do prawdziwego biznesu chcielibyśmy powitać Cię w najnowszym w marketingowych wyszukiwarkach Web 2.0. BMSE lub “ wyszukiwarka dużych marketerów ”, jak możesz to nazwać, rozumie wszystko, co mogą oznaczać zasoby marketingu internetowego, oferując w ten sposób użytkownikowi końcowemu wyjątkową możliwość wyszukiwania określonego tematu dotyczącego marketingu online i nie tylko, zawarcie zakresu wyników w bardzo wąskim spektrum. Ostatnio opracowano wiele innych bezużytecznych, takich „niestandardowych” wyszukiwarek, ale bez żadnych widocznych wyników.
Obecnie, już przeglądając erę Web 2.0, marketerzy potrzebują szybkiego, łatwego w obsłudze, ale potężnego silnika, który pomógłby im wykorzystać moc najlepszych dostępnych zasobów internetowych, zapewniając, że większość dobrze znanych technik „szybkiego wzbogacenia się” lub schematy „wielopoziomowe” zostały już zużyte i WYŁĄCZONE z poważnych indeksów wyszukiwania, takich jak Google, Dmoz, Overture ao
Dlatego BMSE przydaje się tym poważnym, oportunistycznym marketerom, którzy zawsze szukają najlepszych zasobów i nowości, tym, którzy zawsze lubią być na bieżąco, tym, którzy lubią zawsze mieć dostęp do informacji najnowsze wymagania w erze Web 2.0 ostatecznego biznesu online.
Mamy nadzieję, że poczujesz się jak jeden z tych wielkich marketerów. Mamy nadzieję, że myślisz odważnie.

Słowa kluczowe:
marketing w wyszukiwarkach, marketing internetowy, marketing yahoo zearch, strategia marketingowa, praca z domu, biznes w domu, partner, program, sukces, dogpile, wyszukiwarka zapytaj jeeves, google wyszukiwarka, SEO, CEO, kontrahent biznesowy, porady dotyczące ekonomii, zarabianie pieniędzy, duzi marketerzy, najlepsi ludzie znajdują silnik, najlepsze pomysły na biznes dla domu, najlepsze drobne sprawy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, wirtualne nieruchomości, lista nieruchomości

Treść artykułu:
Myśląc o sukcesie w internecie, wczesne otwarcie nowej „wyszukiwarki dużych marketerów” nie może być traktowane inaczej. Projekt rozpoczęliśmy trochę wcześniej, ale BMSE wreszcie ujrzało światło dzienne 25 marca. Nic nie poszło nie tak aż do 3 dni później, a jeśli próbowałeś użyć BMSE do wyszukiwania, wszyscy wiecie, o czym mówimy.
Google go wyłączył. Tak, faktycznie tymczasowo wyłączyli wyświetlanie wyników dla wszystkiego, co próbowałeś za ich pomocą wyszukiwać, twierdząc, że naruszyliśmy ich „Warunki korzystania z usługi”. Cóż, nie robiliśmy cloackingu, nie robiliśmy przekazywania wyników, nie wyświetlaliśmy żadnych wyskakujących okienek, nie używaliśmy żadnej techniki zwiększania ruchu … więc co to było ?!
Choć odpowiedź może być zdumiewająca, nie mogliśmy w to uwierzyć. Nasz nowy silnik przekroczył liczbę standardowych zapytań. Jaki był wtedy numer, możesz pomyśleć ?! Cóż… pomyśl o tym jako dokładnie 1768 unikalnych zapytań w zaledwie 3 dni. | WoW | !!
To naprawdę duże. Dlatego nazwaliśmy to tak, chociaż nie wyobrażaliśmy sobie, że będzie tak duży, wydaje się, że BMSE jest naprawdę dumny ze swojej nazwy i już przejmuje kontrolę.
Więc jeśli nie masz pewności co do BMSE, naszej niestandardowej wyszukiwarki Google, pomyśl jeszcze raz: przeszukujemy tylko 200 witryn internetowych i całe domeny, wszystkie wybrane ręcznie, dokładnie sprawdzone i dodane do naszej bazy danych , nie przez niektóre roboty czy boty, ale przez wyspecjalizowane osoby.
Jak pewnie widzieliście na naszej stronie głównej, nie przyjmujemy wolontariuszy, więc wszystko w naszej bazie danych jest w całości aktualizowane tylko przez nas, ręcznie, a nie przez kogokolwiek, kto chciałby zdjąć swój odcisk palca. Nie planujemy przekroczyć liczby 200 wpisów znajdujących się obecnie w naszej bazie, ponieważ chcemy dać Ci jak najlepsze wyniki dla Twoich wyszukiwań, a nie kilka milionów czy nawet tysięcy wyników.
Na przykład spróbujmy czegoś niezwykle powszechnego … spróbuj wyszukać termin „internet” za pomocą BMSE. To naprawdę powinno być duże, prawda? Jak często to się dzieje? Ile wyników z całego świata w ogóle powinieneś otrzymać? Kilka milionów to wciąż niewiele. Ale poczekaj… przejdź do wyników i kliknij „Szukaj w wynikach” u dołu strony. 141 wyników ??! Teraz to jest DOKŁADNE !!
Nie wspominając o innych wspaniałych opcjach „udoskonalenia” wyników do maksymalnego możliwego poziomu dzięki naszym przetestowanym etykietom i jeszcze innym wspaniałym zasobom do odkrycia. Wierzymy w użytkownika Web 2.0, wierzymy w BMSE, wierzymy w Twój sukces online, ufamy Tobie. Skorzystaj z „Wyszukiwarki dużych marketerów”. Więcej przed nami, przeczytaj „Blog dużych marketerów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *