Blogi niszowe i dlaczego tworzą tak doskonałe narzędzie marketingu afiliacyjnego

Tytuł:
Blogi niszowe i dlaczego tworzą tak doskonałe narzędzie marketingu afiliacyjnego

Liczba słów:
489

Podsumowanie:
Blogi, a dokładniej … Blogi niszowe to po prostu blogi skoncentrowane na określonej tematyce i skierowane do określonego rynku i / lub niszy.

Co ważniejsze, te blogi zawierają ukierunkowane informacje, których szuka ich rynek docelowy.

To jest KLUCZ.

Jako marketingowiec afiliacyjny zawsze słyszymy, że informacje, czy to artykuł, recenzja, ebook, ekursa, raport, mp3 czy podcast, są kluczowym narzędziem przedsprzedażowym, zanim potencjalny klient zdecyduje się kupić to, co to jest …

Słowa kluczowe:
blogi niszowe, zarabianie pieniędzy, marketing afiliacyjny, strategia marketingu afiliacyjnego

Treść artykułu:
Blogi a dokładniej … Blogi niszowe to po prostu blogi skoncentrowane na określonym temacie i skierowane do określonego rynku i / lub niszy.

Co ważniejsze, te blogi zawierają ukierunkowane informacje, których szuka ich rynek docelowy.

To jest KLUCZ.

Jako marketingowiec afiliacyjny zawsze słyszymy, że informacje, czy to artykuł, recenzja, ebook, ekursa, raport, mp3 czy podcast, są kluczowym narzędziem przedsprzedażowym, zanim potencjalny klient zdecyduje się kupić to, co to jest twoja ofiara.

Tutaj do gry wchodzą blogi niszowe ze względu na wiele możliwości i funkcji.

Największą zaletą blogów jest to, że dają Ci możliwość dystrybuowania treści i / lub informacji za pomocą technologii o nazwie RSS (Real Simple Syndication).

Typy treści, które możesz dystrybuować, są następujące:

– Artykuły
– Recenzje produktów
– Książki elektroniczne
– Kursy elektroniczne
– Raporty specjalne
– Pliki Mp3
– Strumieniowe wideo (AKA Pod Casting)

Czy zaczynasz dostrzegać zalety blogów lub, co ważniejsze, masz sieć powiązanych blogów niszowych?

Mam nadzieję.

Oprócz tego, wraz z blogiem pojawia się kanał RSS, który mogą subskrybować Twoi potencjalni goście.

Co to oznacza dla Ciebie?

Prosty. Kiedy kiedykolwiek opublikujesz post na swoim stowarzyszonym blogu niszowym lub w sieci blogów niszowych, zgadnij, kto NATYCHMIAST otrzyma ten post?

Zgadza się, kto kiedykolwiek subskrybuje Twój kanał RSS.

Czy zaczynasz dostrzegać wiele korzyści płynących z posiadania niszowego bloga i włączenia go do marketingu afiliacyjnego?

Tylko Ty możesz na to odpowiedzieć.

Kolejną wspaniałą rzeczą dotyczącą blogów w ogóle jest to, że wyszukiwarki je uwielbiają i za każdym razem, gdy piszesz na swoim blogu niszowym, “ pinguje ” wyszukiwarki i inne przesłane przez Ciebie katalogi RSS, informując ich, że są nowe treści, aby przyszli i zindeksowali.

Im więcej postów, tym więcej stron zostanie utworzonych, co oznacza … więcej dla wyszukiwarek do indeksowania, co oznacza … większy ruch na Twoim blogu niszowym.

Najlepszym sposobem, aby wykorzystać nowe źródło ruchu i zmaksymalizować zyski swojego bloga niszowego, jest zmodyfikowanie szablonu bloga i dodanie do niego Google Adsense i materiałów marketingowych programów partnerskich.

W ten sposób za każdym razem, gdy piszesz na swoim blogu niszowym, Twoja wiadomość marketingowa będzie tam zawsze, a Google Adsense będzie wyświetlać ukierunkowane reklamy związane z Twoimi treściami.

Nie mogę teraz wdawać się w wiele szczegółów na temat modyfikowania szablonów blogów w tym artykule tylko dlatego, że jest to artykuł sam w sobie, a potem trochę.

Mogę Ci pokazać jeden przykład, który właśnie przygotowałem.

http: //www.internetwondersezine.com/internet-joint-venture/

Wszystko, co naprawdę chciałem ci przekazać, to zalety posiadania własnego niszowego bloga jako części marketing afiliacyjny, aby pomóc reklamować programy partnerskie wśród docelowych odbiorców.

Blogi są tutaj, więc równie dobrze możemy z nich skorzystać w każdy możliwy sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *