Birkenstocks Sztuka obuwia z możliwością dostosowania

Tytuł:
Birkenstocks The Customizable Art Of Footwear

Liczba słów:
399

Podsumowanie:
Birkenstocks to niemiecka marka obuwia wysokiej jakości, która jest najbardziej znana z to wyprofilowana wkładka. Kiedy większość ludzi kupuje nową parę butów, spodziewają się czasu „włamania”. Zwykle trwa to kilka dni iw tym czasie but jest dość wygodny i zepsuty do codziennego noszenia. Główna różnica w porównaniu z Birkenstockami polega na tym, że do czasu „włamania” podchodzą one znacznie inaczej. Kiedy para birkenstocks jest kupowana po raz pierwszy, są one sztywniejsze niż comm …

Słowa kluczowe:
birkenstocks

Treść artykułu:
niemiecka marka obuwia wysokiej jakości, która jest najbardziej znana z wyprofilowanej wkładki. Kiedy większość ludzi kupuje nową parę butów, spodziewają się czasu „włamania”. Zwykle trwa to kilka dni iw tym czasie but jest dość wygodny i zepsuty do codziennego noszenia. Główna różnica w porównaniu z Birkenstockami polega na tym, że do czasu „włamania” podchodzą one znacznie inaczej. Kiedy para Birkenstock jest kupowana po raz pierwszy, są one bardziej sztywne niż nowości komercyjne. Po kilku tygodniach noszenia but dosłownie dopasowuje się do stopy użytkownika. W ten sposób powstaje rzeczywisty but dostosowany do potrzeb użytkownika, który jest zaprojektowany wokół użytkownika. Pomyśl o swojej stopie jak o foremce do cukierków, a Birkenstock jako o cukierku. Birkenstocks dopasują się do każdego szczegółu Twojej stopy, aby stworzyć dokładny projekt, który będzie idealnie pasował na co dzień.

Jak w przypadku każdej firmy, Birkenstocks nie zawsze były tak dobrze znane jak dzisiaj. W 1897 roku mężczyzna imieniem Konrad Birkenstock opracował teorię, która na zawsze zmieniła świat obuwia. Uważał, że jeśli kształt buta miałby dokładnie odzwierciedlać kształt stopy, poprawa komfortu byłaby nieunikniona. Wkrótce potem zaprojektował pierwszy but z wyprofilowaną wkładką do wykorzystania w obuwiu robionym na zamówienie.

Prawie 70 lat później, podczas podróży do Niemiec, Margot Fraser miała dość chodzenia i szukała ulgi w niewygodnych butach. W spa ktoś zaproponował jej wypróbowanie Birkenstocks. Oprócz natychmiastowego pocieszenia, kilka miesięcy po powrocie do Kalifornii, odkryła, że jej chroniczny ból stopy ostatecznie ustąpił po latach cierpienia. Przekonana, że to Birkenstocki uśmierzyły jej ból, zaczęła importować niemieckie obuwie do Ameryki. To zapoczątkowało franczyzę Birkenstock Distribution USA, Inc. w Kalifornii. W 2006 roku, po 40 latach sukcesów, Birkenstock obchodzi rocznicę przełomową po czterech dekadach sukcesów w Ameryce.

Linia obuwia Birkenstocks obejmuje obuwie męskie, damskie i dziecięce. Wysokiej jakości kolekcja sandałów, chodaków i innych butów jest łatwo dostępna w linii Birkenstocks. Ponadto skarpety i wkładki są dostępne jako osobne zakupy dla każdego, kto chce doświadczyć prawdziwego komfortu Birkenstock. Zatrudniając ponad 100 pracowników, 1800 klientów detalicznych i lata sukcesów za nimi, Birkenstock USA jest gotowy na dalsze lata dostarczania niestandardowego obuwia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *