Biała przestrzeń w Twoim projekcie

Tytuł:
Biała przestrzeń w Twoim projekcie

Liczba słów:
455

Podsumowanie:
Spacja to termin używany do określenia otwartej przestrzeni między projektami. Białe przestrzenie to jak tworzenie estetycznej witryny z dużą ilością miejsca lub przestrzeni.

Słowa kluczowe:
projekt graficzny, kolor, spacje

Treść artykułu:
Biel może być kojącym i relaksującym kolorem. Dla jednych biel jest po prostu kolorem orzeźwiającym, dla innych matowym, powszechnym kolorem. Jeśli jesteś w biznesie internetowym od dłuższego czasu, często słyszysz słowo białe spacje. Co to oznacza? Mówiąc najprościej, biała przestrzeń to termin używany do określenia otwartej przestrzeni między projektami. To tak, jakby tworzyć estetyczną witrynę z dużą ilością miejsca lub przestrzeni. Większość grafików często decyduje się na pozostawienie w swoich projektach białych znaków, ponieważ po prostu uporządkowana witryna sprawia, że odwiedzający i internauci czują się komfortowo.

Prawdopodobnie widziałeś w telewizji ludzi proszących o pomoc w remoncie domu, ponieważ czuli, że jest on zbyt nieporządny i nieprzyjemny, aby z nim mieszkać. Być może chcą zmienić meble, zmienić farbę ścienną lub przesunąć kilka rzeczy, aby wszystko było w porządku. Po latach życia w kompletnym bałaganie i zaniedbanym domu oraz po wysłuchaniu tysięcy komentarzy znajomych i krewnych na temat ich nie nadającego się do zamieszkania domu, w końcu chcą mieć dom schludny, czysty i prosty dla odmiany. Po remoncie i przebudowie w końcu wróciłeś do domu i byłeś zaskoczony swoim nowym domem. Czy to nie wspaniałe uczucie wejść do schludnego i przestronnego domu? Czy to nie sprawia, że masz ochotę zostać tam przez długi czas?

Cóż, tak też będą się czuć osoby odwiedzające Twoją witrynę, gdy zobaczą, że Twoja przestrzeń jest wygodna do czytania i odwiedzania. Zachęcamy ich do pozostania na chwilę i przeczytania całej strony. Dlatego ważne jest, aby zapewnić wystarczającą ilość odstępów między elementami wizualnymi a tekstem na stronie, ponieważ może to pomóc skierować wzrok czytelnika z jednego punktu do drugiego. Projektanci często pomijają te białe przestrzenie, usiłując stworzyć atrakcyjny i stylowy projekt. Niemniej jednak, spacje nigdy nie mogą być brane za pewnik. Projektanci muszą pamiętać, że jeśli chcą, aby projekt był atrakcyjny, muszą być również przyjemny dla oczu. Pamiętaj, że jeśli na stronie nie ma wystarczającej ilości spacji, teksty mogą być nieczytelne, obrazy mogą być rozmazane, a elementy strony nie będą miały równowagi.

Dlatego spraw, aby Twoja witryna była tak przyjazna dla użytkownika, jak to tylko możliwe. Traktuj białe znaki jako coś więcej niż zwykłe tło. Potraktuj to jako ważną część projektu. Przekonasz się, że przeglądanie witryny jest bardziej atrakcyjne i wygodniejsze, co pozwala na skuteczne dostarczanie wiadomości czytelnikom i odwiedzającym witrynę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *