Badania słów kluczowych nie zależą wyłącznie od twoich założeń

Tytuł:
Badanie słów kluczowych – nie polegaj wyłącznie na własnych założeniach

Liczba słów:
491

Podsumowanie:
Właściwe i obszerne badanie słów kluczowych jest pierwszym i najważniejszym krok w kierunku stworzenia udanej witryny internetowej.

Słowa kluczowe:
seo, słowa kluczowe, narzędzia

Treść artykułu:
Prawidłowe i obszerne badanie słów kluczowych to pierwszy i najważniejszy krok w kierunku budowania wyszukiwania strona przyjazna dla silnika. Jednak wielu nowych i dostrojonych webmasterów opiera się na własnych założeniach przy określaniu powiązanych słów kluczowych. Być może zapominają, że nie są zamierzonymi nabywcami.

Gdzie jest luka?

Problem tkwi w podstawowym procesie badania słów kluczowych. A jeśli korzystasz z bezpłatnego narzędzia do badania słów kluczowych, nie zapewnia ono wystarczającej liczby opcji, aby dostosować wyszukiwanie. Wyniki dostarczane przez te narzędzia zależą głównie od własnych założeń.

Przykład może lepiej zademonstrować proces.

Powiedzmy, że szukasz słów kluczowych dla witryny internetowej sprzedającej odtwarzacze muzyki MP3. Nieuchronnie, twoje badania zaczną się od “ odtwarzaczy muzyki MP3 ”, które dostarczą ci słów kluczowych, takich jak:

100% darmowe pobieranie muzyki do odtwarzaczy mp3, koncepcje ekspresowe odtwarzacze mp3, pobieranie teledysków do odtwarzaczy mp3, do pobrania muzyka do odtwarzaczy mp3, darmowe pobieranie muzyki do odtwarzaczy mp3, darmowe pobieranie muzyki do odtwarzaczy mp3, darmowa muzyka do odtwarzaczy mp3, darmowe wgrywanie muzyki do odtwarzaczy mp3, jak umieścić muzykę na odtwarzaczach mp3, odtwarzacze mp3, ściąganie muzyki do odtwarzaczy mp3, muzyka dla odtwarzaczy mp3, odtwarzacze muzyczne odtwarzacze mp3, źródła muzyczne dla odtwarzaczy mp3, następne odtwarzacze mp3 ściągają muzykę itp.

W następnym kroku wykluczysz niektóre słowa kluczowe z tej listy i będziesz kontynuować ten sam proces.

Jeśli przyjrzysz się bliżej, zobaczysz, że wynik (powiązane słowa kluczowe), który Ci dostarczają, zależy od trzech słów (MP3, muzyka i odtwarzacze), które razem wpisałeś w polu zapytania.

Ale czy ludzie naprawdę używają „odtwarzaczy muzycznych MP3” do kupowania tego, co oferujesz?

Praktycznie nigdy nie można być tego tak pewnym.

Czemu?

Jeśli spojrzysz na grę Vertical Leap SEO Keyword (http://www.vertical-leap.co.uk/seo-tools/seo-keyword-survey.asp), Twój pomysł na pewno się zmieni. Opracowali to, aby zbadać i zrozumieć złożoną rolę, jaką indywidualne intencje odgrywają podczas poszukiwania czegoś.

Tutaj pokazują zdjęcie i proszą użytkownika o wpisanie terminów, których użyliby do znalezienia go w sieci. Wynik jest po prostu oszałamiający i pokazuje, że istnieje co najmniej 21 różnych permutacji, które można wykorzystać do identyfikacji tego obrazu.

Na przykład w przypadku “ odtwarzacza MP3 ” używano następujących terminów – odtwarzacz mp3, usb, mp3, pendrive, klucz usb, usb mp3, usb mp3 player, pamięć flash, ogólny odtwarzacz mp3, budżetowy odtwarzacz mp3 , movil, pendrive, pendrive, pamięć USB mp3, pixel, plater mp3, playetr mp3, pendrive, pendrive, pendrive odtwarzacz mp3, pendrive.

Czy masz te terminy na liście słów kluczowych?

Jakie jest rozwiązanie?

Jeśli musisz popracować nad tymi bezpłatnymi narzędziami, zacznij od bardziej ogólnych słów kluczowych, takich jak „mp3”, „odtwarzacz” lub „odtwarzacz muzyki”, a następnie przejdź dalej, wykluczając nietrafne lub mniej popularne słowa kluczowe. Być może ten proces przybliży Cię do najlepszego zestawu słów kluczowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *