Awaria jest tymczasowa

Tytuł:
Niepowodzenie jest tymczasowe

Liczba słów:
394

Podsumowanie:
Czy mam podać wzór na … sukces? To naprawdę proste. Podwój swój wskaźnik porażek … Myślisz o porażce jak o wrogu sukcesu. Ale to wcale nie jest … Porażka może cię zniechęcić – albo możesz się z niej nauczyć. Więc idź dalej i rób błędy. Zrób wszystko, co możesz. Ponieważ pamiętaj, że tam odniesiesz sukces. Po drugiej stronie porażki.

Thomas J. Watson, Sr.

Słowa kluczowe:
marketing, internet, marketing internetowy, praca online, sukces online, sukces marketingowy, sukces marketingu internetowego, biznes online, ezine, ezines

Treść artykułu:
Czy mam podać przepis na … sukces? To naprawdę proste. Podwój swój wskaźnik porażek … Myślisz o porażce jak o wrogu sukcesu. Ale to wcale nie jest … Porażka może cię zniechęcić – albo możesz się z niej nauczyć. Więc idź dalej i rób błędy. Zrób wszystko, co możesz. Ponieważ pamiętaj, że tam odniesiesz sukces. Po drugiej stronie porażki.

Thomas J. Watson, starszy

Jest to bardzo prawdziwe w naszym codziennym życiu, ale szczególnie sprawdza się w świecie marketingu internetowego. Ludzie, którzy zarabiają pieniądze, są skłonni ponieść porażkę. Tak wielu ma tak wielkie oczekiwania, kiedy zaczyna pracować w Internecie, ale tak wielu nie może sobie poradzić z niepowodzeniem związanym z tym terytorium.

Czy możesz zarabiać w sieci? Tak. Czy będziesz miał porażki? Tak Pytanie brzmi, czy zamierzasz walczyć, gdy te niepowodzenia się zdarzają. Tak wielu zniechęca się tak szybko. Może nierealistyczne oczekiwania mają z tym coś wspólnego. Znaki dolara wywołują w wielu umysłach dzikie fantazje.

Prawie każdy, kto dziś odnosi sukcesy w internecie, przeżywał chwile niepowodzenia. W rzeczywistości na drodze do sukcesu będzie wiele rozczarowań. To jest jak każdy inny biznes – spełnienie marzeń wymaga czasu i wysiłku.

Stare powiedzenie o uczeniu się na błędach jest bardzo prawdziwe na drodze do odniesienia sukcesu w świecie marketingu internetowego. Jedynym sposobem, aby się tego nauczyć, jest zmoczenie stóp i zobaczenie, jak to jest. Możesz oglądać i uczyć się, możesz się uczyć i uczyć, ale doświadczenie jest nadal najlepszym nauczycielem.

Tak wielu zniechęca się i rezygnuje z pomysłu pracy w Internecie. Faktem jest, że nie będzie to łatwe, ale jeśli masz motywację i chęć do nauki, możesz odnieść sukces. Musisz iść, wiedząc, że jutro nie będziesz bogaty. Musisz zdać sobie sprawę, że porażka będzie częścią sukcesu.

Odpowiedź na sukces w świecie marketingu jest prawie taka sama jak wszędzie. Musisz być chętny do pracy i nie możesz pozwolić, by porażka cię przygnębiła. Niepowodzenie jest chwilową sytuacją, ucz się z niej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *