Agregator strony głównej Bitacle

Tytuł:
Bitacle: Agregator strony głównej

Liczba słów:
250

Podsumowanie:
Dzięki Bitacle możesz uporządkować swoją stronę główną z informacjami, które chcesz umieścić.

Słowa kluczowe:
bitacle, rss, feeds

Treść artykułu:
Za pomocą Bitacle możesz uporządkować swoją stronę domową za pomocą informacji, które chcesz umieścić. To nic nie kosztuje, jest łatwe, szybkie i fajne. Tylko za pomocą myszy możesz zmienić położenie pól, jego kolor, czcionkę, numer przedmiotów, kierunek i wiele więcej.

Ty decydujesz, jakie informacje chcesz widzieć, napisz kierunek XML / RSS URL informacji o źródle i skonfiguruj jego projekt. Utwórz wiele zakładek, aby lepiej uporządkować swoje informacje, a także możesz przeszukiwać blogi multimedialne w archiwum blogów i znajdować tekst, obrazy, filmy i podcasty.

Wyszukiwanie wideo pomaga znaleźć najlepsze filmy w Internecie i umożliwia użytkownikom wskazanie jego ulubionych kanałów, takich jak „żarty”, „piłka nożna” lub coś innego. Podobne są cechy naszych obrazów i wyszukiwania podcastów.

Kolejną bardzo interesującą cechą jest to, że zweryfikowani użytkownicy będą mogli bezpłatnie wykonać kopię zapasową danych swojego bloga. To jest jak duża bezpłatna pamięć podręczna blogów lub źródeł XML / RSS. Jeśli piszesz jeden lub więcej blogów, możesz wskazać i zarchiwizować swoje treści w Bitacle, co oznacza, że zawsze będziesz mieć kopię swoich archiwów w bezpiecznym miejscu.

Wkrótce dodamy nowe funkcje do usługi, na przykład: spersonalizowane wyszukiwanie (wyszukujesz i uczymy się o Tobie, aby ulepszyć swoje listy), wyszukiwanie kanałów (wyszukujesz tylko w sieciach, które zdecydujesz), kopie zapasowe danych, import / eksport danych OPML i wiele więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *