Adsense – jak z tego żyć

Tytuł:
Adsense – jak zarabiać na życie

Liczba słów:
475

Podsumowanie:
‘Nasze szablony AdSense zarobią tysiące dolarów bez Wysiłek!’ „Użyj naszego oprogramowania, aby zrobić setki stron z treścią i zbić fortunę!” „Zarabiam miliony dzięki AdSense i pokażę Ci, jak to zrobić za jedyne 147 USD!

Słowa kluczowe:
adsense, zarabiaj, google

Treść artykułu:
„Nasze szablony AdSense zarobią tysiące dolarów bez żadnego wysiłku!”

„Użyj naszego oprogramowania, aby zrobić setki stron z zawartością i zbić fortunę!”

„Zarabiam miliony i miliony dzięki AdSense i pokażę Ci, jak to zrobić za jedyne 147 USD!”

Wygląda na to, że istnieje wiele nowych narzędzi AdSense i e-booków obiecujących zbicie fortuny. Każdy twierdzi, że to najłatwiejszy sposób na zarabianie pieniędzy z AdSense w ciągu dni i przy niewielkim lub żadnym wysiłku.

Wszystkie te obietnice są bardzo kuszące. Więc zdecydowałeś się kupić to, co sprzedają, wraz z innymi ludźmi. Ale ostatecznie jedyną osobą, która się bogaci, jest facet, od którego kupujesz te produkty. I czy wiesz, dlaczego …

„Zostałeś okłamany!”

Głośne myślenie … Czy myślisz, że mógłbyś mieć gotowy szablon, który zarabia pieniądze, gdy tysiące innych osób również go używa? W jaki sposób program, który wypluwa setki stron z automatycznie generowaną zawartością, może zarabiać pieniądze? W jaki sposób prosty e-book może w ciągu kilku dni i bez większego wysiłku doprowadzić Cię od zerowego zysku do miliona?

Nie! Nie możesz. Dlaczego więc ci ludzie nadal sprzedają te wymarzone produkty? Oczywiście, aby wzbogacić się na niewinnych ludziach próbujących znaleźć sposób na rozpoczęcie własnej działalności online!

Głęboko wierzyłem, że gdy ludzie otrzymają odpowiednie zasoby, narzędzia i zostaną przeszkoleni w zakresie odpowiednich technik, a także ciężko włożą w to ciężką pracę, może z łatwością rozpocząć dochodowy biznes w programie Adsense.

Podzielę się z wami kilkoma mało znanymi faktami, a także wypróbowanymi i sprawdzonymi technikami, które pozwolą znacznie zwiększyć Twoje przychody dzięki zastosowaniu Adsense.

To prawda … Konfiguracja witryn AdSense to nie fizyka jądrowa. Ale musisz to zrobić we właściwy sposób, a potrzebujesz, aby ktoś ci pokazał, jak to zrobić.

Wymieniłem kilka szybkich wskazówek dotyczących uzyskiwania dochodów za pośrednictwem Adsense. Zasadniczo musisz:

Połączyć reklamy i wyświetlić je jako część treści internetowych. Można to łatwo osiągnąć poprzez zastosowanie koloru tła, obramowania i tekstu.

Użyj wielu jednostek reklamowych. Zgodnie z TOS Google możesz zamieścić do trzech jednostek reklamowych na stronę.

Umieszczaj reklamy mądrze. Nie zasypuj swoich użytkowników reklamami, ale spraw, by były wystarczająco widoczne, aby były zauważalne. Będziesz także musiał umieścić reklamy o najwyższym CTR, jak najwyższym na stronie. Zwykle pierwsze reklamy, które pojawiają się na stronach (w kolejności według źródła), uzyskują największy dochód z kliknięcia.

Określ, na jakiej stronie jest skupiona; Zastanów się, ile reklamodawcy płacą za reklamy. Innymi słowy, musisz wiedzieć, jakie są te najlepiej płatne słowa kluczowe i dostosować swoją witrynę, aby otrzymywać najlepiej płatne reklamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *