7 sposobów na zarabianie pieniędzy na niczym innym niż na liście

Tytuł:
7 sposobów na zarabianie pieniędzy, używając niczego poza swoją listą

Liczba słów:
756

Podsumowanie:
Lista akceptacji może być bardzo ważna dla dowolna witryna lub firma internetowa. Nawet w przypadku małego przedsięwzięcia, takiego jak niszowa witryna zysku, lista opt-in może zrobić ogromną różnicę, a także dodać dodatkowy dochód do kieszeni. Rzadko można zobaczyć witrynę e-commerce, dużą lub małą, czyli bez listy akceptacji.

Lista akceptacji pozwala firmie sprzedawać swoje towary i witrynę za pośrednictwem poczty e-mail. Dzięki liście opt-in, witryna i subskrybent zgadzają się na wysyłanie i otrzymywanie newslettera …

Słowa kluczowe:
marketing internetowy, marketing e-mailowy, marketing listowy, biznes online, budowanie listy , Lista zgłoszeń

Treść artykułu:
Lista akceptacji może być bardzo ważna dla każdej witryny lub firmy internetowej. Nawet w przypadku małego przedsięwzięcia, takiego jak niszowa witryna zysku, lista opt-in może zrobić ogromną różnicę, a także dodać dodatkowy dochód do kieszeni. Rzadko można zobaczyć witrynę e-commerce, dużą lub małą, czyli bez listy akceptacji.

Lista akceptacji pozwala firmie sprzedawać swoje towary i witrynę za pośrednictwem poczty e-mail. Dzięki liście opt-in, witryna i subskrybent wyrażają zgodę na wysyłanie i otrzymywanie newslettera od Twojej firmy. Dzięki temu możesz na bieżąco informować swoich subskrybentów o tym, co jest obecnie dostępne w Twojej witrynie, a także o tym, co się pojawi.

A ponieważ obie strony zgadzają się, żadna wiadomość wysłana na listę nie jest uważana za spam. Istnieje bardzo wiele pomyślnie przeczytanych materiałów promocyjnych, takich jak katalogi, biuletyny itp., Które są wysyłane, ponieważ subskrybenci sami się do nich zapisali, co oznacza, że chcą otrzymywać te artykuły.

Tworzenie listy ma kluczowe znaczenie, tylko niewielki procent faktycznie zapisuje się na listę opt-in. Wiele osób uważa e-maile promocyjne za irytujące, ale jeśli zapewniasz dobry biuletyn lub materiały promocyjne, Twoja lista będzie się powiększać i powiększać. Możesz to również osiągnąć, mając dobrą treść w swojej witrynie. Jeśli ludziom podoba się to, co widzą i czytają w Twojej witrynie, z pewnością chcieliby więcej. Biuletyny byłyby sposobem na przyciągnięcie ich z powrotem do Twojej witryny. Mała łamigłówka lub przekąska, jeśli wolisz.

Ale poza marketingiem swoich towarów i usług, lista akceptacji może być również wykorzystana do uzyskania dodatkowego zysku. Jednak nie wszystkie listy mogą być używane. Dobrze byłoby najpierw zbudować udaną listę z ogromną liczbą subskrybentów. Im więcej masz subskrybentów, tym więcej pieniędzy możesz zdobyć. Oto siedem sposobów zarabiania pieniędzy, używając wyłącznie listy.

1) Umieść reklamy. Jest wiele korporacji, które będą skłonne zapłacić za umieszczenie swoich banerów i reklam na liście z wieloma subskrybentami. Sprzedawanie lub wypożyczanie list nie jest dobrym pomysłem, więc zamiast tego wiele firm woli umieszczać reklamy z listami, które mają ogromną bazę subskrybentów. Twój biuletyn może być umieszczony z wieloma reklamami, a każdy z nich oznacza pieniądze.

2) Miej powiązania z innymi firmami, które mają przynajmniej pozory lub związek z tym, o czym jest Twoja witryna. W tym miejscu inne firmy podadzą linki i krótkie opisy ich oferty, produktów i usług. Za każde kliknięcie odsyłacza kierującego lub kierującego subskrybenta z Twojej listy do jego witryny firma zapłaci. To P4P lub zapłać za wydajność.

3) Zawieraj umowy z innymi firmami, prosząc o niewielki procent sprzedaży dokonanej za pośrednictwem listy. Za każdą sprzedaż dokonaną przez klientów, którzy przyszli z Twojej listy i trafili tam z powodu Twojego newslettera, druga firma zapłaci Ci niewielki procent od Twojej sprzedaży. Im więcej osób od nich kupuje, tym więcej zarobisz.

4) Możesz również odbierać produkty z innych witryn w ramach komisu i sprzedawać je na swoją listę za pośrednictwem biuletynu. Umieść opisy, artykuły i zdjęcia produktu w swoim newsletterze. Będą tacy, którzy będą kupować od Ciebie, a kiedy to się stanie, możesz zamówić produkt z innej witryny i sprzedać go kupującemu.

5) Sprzedawaj e-booki lub kompilację swoich artykułów ze swojej listy. Podręczniki i artykuły instruktażowe są bardzo poszukiwane. Wiele osób będzie skłonnych wyłożyć pieniądze na zdobycie wiedzy na określony temat i temat. Jeśli Twoja istniejąca lista zaufa Twojej wiedzy w tej dziedzinie, e-book może być oferowany i sprzedawany lub wykorzystany jako zachęta.

6) Utwórz sieć z listy. Zachęć innych do zapraszania większej liczby osób do przeglądania Twojej witryny i subskrybowania Twojej listy. Im większa jest Twoja lista, tym więcej osób będzie mogło klikać Twoje linki i linki partnerskie, a także podnosić stawki reklam.

7) Abonenci są skłonni zapłacić za informacje, jeśli wiedzą, że można im ufać i na których można polegać. Użyj swojej listy, aby zachęcić coraz więcej osób do subskrybowania Ciebie, a także przeglądania Twojej witryny. Wreszcie, możesz używać swojej listy do zarabiania pieniędzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *