5 sposobów tworzenia treści, które przyciągną ruch do Twojej witryny

Tytuł:
5 sposobów tworzenia treści, aby przyciągnąć ruch do Twojej witryny

Liczba słów:
599

Podsumowanie:
Jeśli chcesz zarabiać więcej na swojej witrynie , musisz stworzyć treść. oto pięć łatwych strategii tworzenia treści dla Twojej witryny.

Słowa kluczowe:
zarządzanie treścią, strategia treści, wyszukiwarki, Jinger Jarrett

Treść artykułu:
Istnieje wiele sposobów promocji firmy w Internecie. Różnica między marketingiem online a marketingiem offline jest jednak ogromna.

Chociaż reklama offline może być bardzo skuteczna, w internecie nie jest aż tak skuteczna. Powodem jest to, że większość ludzi surfuje po Internecie w poszukiwaniu informacji. Zwykle nie są zainteresowani reklamą, chyba że dany produkt lub usługa może rozwiązać ich problemy.

Istnieje pięć strategii, które możesz wdrożyć w swojej firmie, które nie tylko stworzą dla Ciebie strategię treści, ale także stworzą bardzo skuteczną strategię marketingową. Ta strategia będzie wymagała tylko kilku godzin Twojego czasu w tygodniu.

1. Artykuły
Dla tych, którzy przeczytali moje prace, wiesz, że artykuły nie tylko wyróżniają Cię jako eksperta, ale są także sposobem na tworzenie wysokiej jakości treści dla Twojej witryny, a wyszukiwarki uwielbiają treści.

Jeśli nie lubisz pisać lub nie piszesz, możesz znaleźć wysokiej jakości artykuły do opublikowania w swojej witrynie. Im większa witryna, tym większe prawdopodobieństwo, że zostaniesz znaleziony w wyszukiwarkach.

Oto kilka katalogów artykułów, których możesz użyć:

http: //www.ezinearticles.com
http: //www.isnare.com
http: // www.goarticles.com

2. Blogi / RSS
Blogowanie to kolejny sposób tworzenia treści dla Twojej witryny internetowej, a za pomocą RSS możesz łatwo rozpowszechniać swoje treści.

Większość z nich nie rozumie, czym naprawdę jest RSS ani jak można go najskuteczniej wykorzystać do kierowania ruchu do ich witryn.

Zasadniczo RSS to forma kodu bardzo przyjazna dla wyszukiwarek. Dzięki źródłom RSS, które możesz dodać do swojej witryny lub bloga, możesz tworzyć treści, które same się aktualizują. Z powodu tej samoczynnej aktualizacji wyszukiwarki będą częściej przeszukiwać Twoją witrynę, podnosząc jej ranking.

Po utworzeniu bloga i dodaniu kilku wpisów musisz go ‘pingować’, aby został wyświetlony. Oto dwa narzędzia, których możesz użyć:

http: //www.pingoat.com
http: //www.pingomatic.com

3. Informacje prasowe
Informacje prasowe to aktualności dotyczące Twojej firmy. Komunikaty prasowe są również doskonałym sposobem na uzyskanie wysokiej pozycji w rankingu witryny, ponieważ można tworzyć bogate w treść komunikaty prasowe i przesyłać je do katalogów z komunikatami prasowymi. Wiele z tych katalogów generuje duży ruch.

Oto kilka witryn, które akceptują komunikaty prasowe:

http: //www.press-world.com
http: //www.free-press-release.com
http: //www.prbase.com
http: //www.click2newsites.com/
http: //www.prweb.com

4. Search Engine Optimization

Optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek oznacza tworzenie bogatej w słowa kluczowe treści, wymianę linków z innymi witrynami, umieszczanie witryny w katalogach, które tworzą linki zwrotne kierujące do Twojej witryny.

Aby zoptymalizować strony, możesz użyć narzędzi takich jak CEO sieci Web, http://www.webceo.com.

Chociaż przesyłanie wyszukiwarek jest często niepotrzebne, ponieważ większość wyszukiwarek będzie przeszukiwać Twoją witrynę z innej witryny, nadal potrzebujesz co najmniej jednego linku kierującego z powrotem do Twojej witryny, aby witryna została przeszukana.

Prześlij swoją witrynę do Alexa, http://www.alexa.com. Nie tylko zapewni to, że Twoja witryna zostanie spatchowana, ale także będzie można porównać ją z innymi witrynami, a także uzyskać statystyki ruchu w witrynie.

5. Darmowe ebooki i raporty
Pisząc i rozdając darmowe ebooki i raporty, zachęcasz odwiedzających do odwiedzenia Twojej witryny.

Możesz także bezpłatnie przesyłać swoje ebooki i raporty do katalogów ebooków.

http: //www.ebookdirectory.com
http: //www.ebookpalace.com
http: //www.ebookjungle.com/
http: //www.ebooksnbytes .com /

Jeśli sprawisz, że Twój ebook będzie rozpoznawalny dla marki, co oznacza, że inni będą mogli umieszczać swoje linki w Twoim ebooku, Twój ebook stanie się wirusowy. Zachęcasz innych do dzielenia się Twoim ebookiem i rozpowszechniania go w internecie.

Po wdrożeniu tych strategii dotyczących treści w witrynie dodaj do witryny strumienie przychodów, takie jak Adsense i portale wirtualne. Te witryny umożliwiają zarabianie na Twojej witrynie.

http: //www.google.com/ads/
http: //www.virtual-portals.com

Chociaż weryfikacja reklam, podobnie jak płatność za kliknięcia, może być skuteczna w promując swoją witrynę, może szybko stać się kosztowna. Koncentrując się na tworzeniu wysokiej jakości treści dla witryny, a następnie promowaniu tych treści, możesz nadal kierować ruch do swojej witryny przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *