5 prostych sposobów promowania programów partnerskich – bez wydawania fortuny na reklamę!

Chcesz więc zarabiać w internecie, ale nie możesz przyciągnąć odwiedzających do swojej witryny? Jeśli tak, nie jesteś sam. Wiele osób uważa, że ​​prowadzenie zajętego online jest łatwe – po prostu stwórz witrynę internetową, a w mgnieniu oka zaczniesz zarabiać.

Cóż, prowadzenie biznesu online nie różni się niczym od prowadzenia jakiejkolwiek firmy – musisz znaleźć sposób, aby dotrzeć do osób, które chcą i potrzebują (i są skłonni zapłacić) Twój produkt lub usługę.

Marketing afiliacyjny (sprzedaż produktów innych osób) to świetny sposób na zarabianie pieniędzy w internecie.

Jednak nadal jest to biznes i te same zasady dotyczą marketingu afiliacyjnego – musisz znaleźć ludzi, którzy potrzebują tego, co sprzedajesz.

Najlepszym sposobem na odniesienie sukcesu jako afiliant jest stworzenie własnej strony internetowej, dostarczenie informacji, aby ludzie byli gotowi do zakupu, a następnie zachęcenie ich do odwiedzenia programów, które reprezentujesz.

Jak to zrobić, nie wydając fortuny na reklamę?

1) Dowiedz się, jak uzyskać bezpłatny ruch z wyszukiwarek

Optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) oznacza zapewnienie wyszukiwarek (takich jak Google i Yahoo) umieszczania Twojej witryny na szczycie rankingów. Uzyskanie „darmowej reklamy” z wyszukiwarek jest świetne. Nie jest to jednak łatwe i zajmuje trochę czasu. Najważniejsze jest, aby Twoja witryna była możliwie najlepszą witryną dla Twojego motywu – sztuczki i oszustwa mogą zapewnić Ci natychmiastową „poprawę”, ale rzadko to trwa (a czasami nawet powoduje trwałe zbanowanie!) W ciągu ostatnich kilku lat opracowałem dużo pieniędzy, mając wysokie pozycje w rankingu – i straciłem pieniądze, gdy moje rankingi spadły. Jest to część procesu, więc nie należy liczyć tylko na bezpłatny ruch z wyszukiwarek.

2) Stwórz swój własny biuletyn

Tworząc własny newsletter, możesz skontaktować się z każdą osobą, która zarejestruje się więcej niż jeden raz, zwiększając swoje szanse na sprzedaż. Nie masz pomysłów na newsletter? Co powiesz na darmowy kurs. Lub comiesięczne wskazówki na temat Twojej witryny. Zarejestruj się, aby otrzymywać biuletyny z Twojej branży, aby dowiedzieć się, jak inne witryny internetowe utrzymują tę ważną relację z obecnymi – i przyszłymi – klientami!

3) Pisz artykuły

Pisanie artykułów daje Ci jednocześnie kilka korzyści – pisząc artykuł, pozycjonujesz się jako ekspert; po opublikowaniu artykułu otrzymujesz link do swojej witryny (co pomaga w pozycjonowaniu; możesz promować swój biuletyn, aby móc kontaktować się z czytelnikami więcej niż jeden raz. Nie musisz publikować swojego artykułu w USA Today, aby uzyskać te korzyści W rzeczywistości umieszczenie artykułów w katalogu artykułów (takim jak EzineArticles.com) może pomóc w znalezieniu się na bardziej wyspecjalizowanych stronach internetowych, biuletynach i czasopismach, pomagając dotrzeć do właściwych osób!

4) Umieść reklamy w biuletynach, magazynach i prasie

Wydając pieniądze na reklamy, zwłaszcza po raz pierwszy, zacznij od małych kwot. Bardzo łatwo jest wydać mnóstwo pieniędzy bez uzyskiwania odpowiedzi (trudna lekcja, której wielu reklamodawców uczy się na własnej skórze!) Biuletyny e-mailowe lub e-ziny to świetny sposób na rozpoczęcie (zacznij od tych z Twojej branży, które subskrybujesz w kolejności aby uzyskać pomysły na swój biuletyn powyżej). Upewnij się, że oferujesz coś wartościowego – na przykład biuletyn – aby zachęcić do odpowiedzi jak najwięcej osób.

5) Uważaj na oszustwa!

Kupując 10000 odwiedzających za jedyne 29,95 USD. Zgłoszenie witryny do 150 wyszukiwarek za 19,99 USD. Umieszczenie Twojej witryny na pierwszym miejscu we wszystkich wyszukiwarkach za jedyne 50 USD. Większość z nich brzmi bardzo kusząco, zwłaszcza gdy dopiero zaczynasz. Niestety, większość z nich to świetne sposoby na bardzo szybkie opróżnienie konta bankowego – i wzbogacenie innych ludzi.

Naucz się więc od prawdziwych ekspertów, jak zbudować swój biznes online: zapisz się do biuletynów (HighRankings.com to świetne źródło), przeczytaj fora (IHelpYouServices.com i WebmasterWorld.com), przeczytaj artykuły (EzineArticles.com).

Tak, możesz zarabiać w Internecie. Więc zacznij, ucz się i próbuj, i nigdy się nie poddawaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *