4 sposoby na przezwyciężenie kuli niszczącej w biznesie online

Istnieją cztery sposoby na pokonanie kuli niszczącej w Twoim biznesie online, ale wydaje się, że umykają one osobom o słabym sercu. Jeśli pozwolisz, zniszczy to samo włókno twojej istoty!

Prawie zostałem sklasyfikowany w tej kategorii. Czy pamiętasz piosenkę: „Chciałbym tylko wiedzieć, co wiem teraz?” Nie pamiętam artysty, ale pamiętam chwytliwą melodię. Wiedza o tym, co wiem teraz, z pewnością zaoszczędziłaby mi wielu cierpień, gdy byłam młodsza.

Kiedy miałem około dziesięciu lat, pamiętam, jak w środku jesieni miałem stoisko z lemoniadą. Było wtedy zimno, a moi przyjaciele drażnili mnie tak ostro, że prawie zrezygnowałem z eskapady sprzedażowej. Po tym, jak spędziłem godzinę na zewnątrz bez pieniędzy ze sprzedaży w moim małym kubku, zacząłem wierzyć, że to, co mówią moi przyjaciele, jest prawdą.

Myślę, że mój ojciec zobaczył, jak moje rozczarowanie wypisało się na mojej twarzy przez okno, ponieważ wyszedł, aby dotrzymać mi towarzystwa. Teraz nie wiem nic o tacie nikogo innego, ale mój był w moich oczach jak Superman. Niewiele wiedziałem, kiedy pop nauczył mnie tego popołudnia kilku lekcji o biznesie i życiu w ogóle.

Siedział i rozmawiał ze mną o 4 rzeczach, które muszę wiedzieć, aby przetrwać w każdym biznesie. Te 4 koncepcje są w rzeczywistości bardzo uproszczone. To wiara, pasja, cierpliwość i wytrwałość.

Tata zapytał mnie, czy nadal wierzę, że ludzie przyjdą i kupią moją lemoniadę. Odpowiedziałem, mówiąc, że nie wiem, ale gdyby przyszli, żałuję, że nie przyjdą wkrótce. Powiedział mi, żebym był cierpliwy i przyjdą. Powiedział, że teraz muszę wiedzieć, czy wierzysz, że przyjdą, czy nie. Oczywiście powiedziałem tak, ale nadal nie byłem pewien.

Tego dnia nauczyłem się niesamowitej mocy wiary. Dowiedziałem się, że kiedy naprawdę uwierzyłem, że się pojawią i kupią, stałem się pasjonatem sprzedaży. Nie wiedziałem o reklamie i marketingu, tak jak dzisiaj, ale wszedłem do domu i zacząłem dzwonić do dzieci z sąsiedztwa. Niewiele wiedziałem, moja mama już dzwoniła do rodziców.

W międzyczasie wyszedłem na zewnątrz i zastałem tatę gotowego opowiedzieć mi historię o jakimś starym rolniku i jego mułu. Założę się, że dolara, nie byłem wtedy zbyt zainteresowany jego historią, ale odniosła sukces mniej więcej trzydzieści lat później. To była doskonała ilustracja wytrwałości.

Pop powiedział mi, że ten muł wpadł do opuszczonej studni. Rolnik próbował go uratować. Niezdolny, był zdecydowany pochować swojego przyjaciela i wrzucić do studni ładunek ziemi. Ten muł kopał, tupał i parsknął, aż stanął dwie stopy wyżej. Jeszcze kilka ładunków ziemi, dużo kopania, parskania i tupania po tej ziemi, muł wyszedł na równy teren… ocalały!

Założę się, że teraz pytasz „Co u licha ta historia ma wspólnego z biznesem online?” To wszystko ma związek z pokonaniem niszczącej piłki!

W przeciwieństwie do muła, często marketerzy internetowi wpadają w pułapkę, ale nie widzą wyjścia, więc rezygnują! W rzeczywistości niszcząca kula jest formą samozniszczenia! To jest tak zabójcze! Naprawdę wierzę, że jest to powód, dla którego jest tak nieuchwytny dla osób o słabym sercu. Niepraktykowanie tych koncepcji w naszej firmie jest jak zapraszanie do naszych umysłów kuli niszczącej, która może i będzie zburzyć wszystko na swojej drodze, w tym naszą samoocenę i pewność siebie.

Jeśli należysz do osób o słabym sercu, zachęcam cię, byś nie ukrywał brody. Spróbuj uwierzyć, że ludzie będą od Ciebie kupować! Kiedy uwierzysz, że nadejdą, Twój poziom pasji będzie wyższy, niż możesz sobie wyobrazić!

A teraz wyjdź i zareklamuj swój produkt (-y). Po prostu nie oczekuj, że stanie się to z dnia na dzień. To wymaga ciężkiej pracy. Bądź wytrwały i miej cierpliwość i rozwagę, oni przyjdą.

Swoją drogą, co do tego stoiska z lemoniadą… w ciągu mniej więcej pół godziny ludzie zaczęli przychodzić i kupować moją lemoniadę. Tego dnia zarobiłem 56,30 $. Może ci się to wydawać niewielką ilością pieniędzy, ale wtedy, przy dziesięciu centach za szklankę i w wieku 10 lat, wydawało mi się to jak kopalnia złota.

Artykuł może być rozpowszechniany w całości! Absolutnie nie wolno sprzedawać, edytować ani zmieniać treści, w tym podanego łącza. Możesz dodać swoje pole tekstowe z linkiem pod polem tekstowym autora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *