4 niedrogie sposoby, aby zamienić tę starą budkę w lśniącą oazę

Czy Twoje stoisko targowe zaczyna pokazywać swój wiek? Czy ludzie widzieli Twoje stoisko tyle razy, że przeszedłeś daleko poza branding i przeszedłeś do boooooring? Czy po prostu żałujesz, że nie masz pieniędzy na zakup nowego stoiska targowego, ale nie możesz zeskrobać wystarczająco dużo, aby go kupić?

Cóż, z przyjemnością dowiesz się, że naprawdę nie jest konieczne kupowanie zupełnie nowego stoiska targowego. Możesz naprawić stary w mgnieniu oka ORAZ z niewielkim bólem.

Jedną z pierwszych rzeczy, które możesz zrobić, aby udekorować to stare stoisko targowe, które masz, jest kupić lub zaplanować wynajęcie ładnych roślin palmowych lub innych dużych roślin do wystawienia. Rośliny i zieleń nie tylko pomagają ukryć niektóre ślady użytkowania budki, ale także tworzą niezwykle zachęcające i przyjazne otoczenie. Naprawdę wspaniałe jest to, że w większości centrów kongresowych i wystawienniczych można wynająć zieleń, która pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy na kosztach wysyłki i frachtu – nie wspominając o zużyciu na plecach!

Innym niedrogim sposobem na ożywienie wyglądającego na zmęczonego stoiska targowego jest zdobycie do niego nowej grafiki i wizualizacji. Większość stoisk targowych jest skonfigurowana tak, aby panele w nich mogły łatwo zamienić jeden zestaw wizualizacji na inny. Nie trzeba też zmieniać ich wszystkich. Po prostu zmieniając kilka lub nawet jeden panel, możesz stworzyć zupełnie inny wygląd.

Jeszcze lepiej, jeśli nie stać Cię na nowe panele na stoisku targowym, możesz wykonać łatki, które możesz umieścić na starych grafikach i obrazach, aby zakryć stare wiadomości, które nie są już ważne, lub zastąpić stare informacje nowymi informacjami . Patchowanie jest prostą, niedrogą techniką, która pozwala na wprowadzenie dużych zmian za niewielką, hm, zmianę.

A skoro już to robisz, zastanów się nad zakupem fajnych reflektorów lub świateł do śledzenia na stoisku targowym. Czemu? Ponownie, świetnie nadają się do maskowania oznak zużycia. Na przykład użycie świateł do oświetlania tylko jednego nowego panelu na stoisku targowym tworzy centralny punkt dla Twojego stoiska, tak aby oczy ludzi były przyciągane do tego – i z dala od miejsc, których nie chcesz, aby tak bardzo zwracali uwagę. Światła mogą być również użyte, aby Twoja budka była bardziej radosna i optymistyczna. Jeśli nie korzystałeś z nich w przeszłości i zacznij używać ich teraz, aby automatycznie aktualizować wygląd swojego stoiska targowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *