4 kroki do wybuchowych wspólnych przedsięwzięć

Każdy potrzebuje określonych osób odwiedzających ich witryny internetowe, a czasami może to okazać się bardzo trudną pracą. Słyszysz, że musisz zrobić jedną rzecz od tego guru, a drugi guru mówi ci, abyś zrobił inną. W pewnym momencie robi się to zagmatwane.

Teraz jedyną strategią, która nigdy Cię nie zawiedzie, jest znalezienie dobrych partnerów. Zasadniczo nawet marketing internetowy dotyczy „partnerów”, których masz i znajdujesz. Potrzebujesz partnerów linków, aby zyskać popularność w wyszukiwarkach, a jeśli chcesz skutecznie sprzedać produkt, potrzebujesz partnerów JV, aby to wszystko działało.

Dlaczego powinienem zrobić JV?

Cóż, ilekroć masz produkt i chcesz go wprowadzić na rynek, rozsądnie może być znalezienie witryn w swojej niszy, które mają listy i mogą być zainteresowane sprzedażą twoich produktów. A nawet jeśli nie mają listy, po prostu zapytaj, czy chcieliby promować Twój produkt w swojej witrynie.

Co z tego mają?

Świetne pytanie… za każdym razem, gdy zakładasz JV, musisz mieć pewność, że jest w tym coś DLA NICH. Więc w zależności od tego, na czym się skupisz, możesz zaoferować im prowizję od 50 do 100% za sprzedany produkt.

Jak więc określisz, jaką prowizję otrzymasz od swoich partnerów? To naprawdę zależy od twojego celu… jeśli chcesz szybko stworzyć listę płacących klientów, zakładasz JV i dajesz jak najwięcej prowizji swoim partnerom JV, ale gdy jest to produkt, który zamierzasz sprzedawać jako swój główny produkt, możesz zaoferować im prowizję od 50 do 65% (nadal musisz sam zarabiać na życie).

W pierwszym przypadku produkt nie musi być bardzo drogi, chodzi o zbudowanie tej listy z „płacącymi klientami”… Twoją złotą listą. Więc coś w rodzaju 9,95 $ byłoby w porządku i idealne, aby przyciągnąć partnerów i przekazać Ci ich listy. Zwłaszcza, jeśli dajesz 100% prowizję.

Teraz następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest uproszczenie tego dla partnera JV. Mam na myśli to, że nie powinno się pozwalać im na zbyt wiele pracy. Powinieneś stworzyć dla nich wszystkie wiadomości (aby mogli wysłać je na swoją listę), stworzyć kilka banerów, które mogą umieścić na swoich stronach internetowych, linki tekstowe itp.

Teraz pokazałem Ci podstawy tworzenia JV. Marc Goldmann wie dużo więcej o tym, jak skutecznie założyć Joint Ventures. Jeśli więc naprawdę jesteś zainteresowany, bardzo polecam poszukać go w Google.

Chcę zakończyć, podając szczegółowe wskazówki, którymi możesz się kierować podczas zakładania wspólnych przedsięwzięć:

# 1: Miej produkt do sprzedania. Musisz upewnić się, że masz jakiś produkt, który mógłbyś sprzedać, zanim będziesz mógł założyć JV. I nie musi to być Twój własny produkt, po prostu pomyśl nieszablonowo lub sprawdź tę stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji o wspólnych przedsięwzięciach.

# 2: Skonfiguruj swoją witrynę internetową. Kiedy konfigurujesz JV dla własnego produktu, potrzebujesz witryny internetowej do promowania tego produktu. Musisz więc kupić hosting i nazwę domeny. Osobiście otrzymuję domeny w GoDaddy i hosting w Hostgator.

# 3: Znajdź partnerów JV. Jest to bardzo czasochłonne zadanie, ale w końcu bardzo satysfakcjonujące. Wszystko, co powinieneś zrobić, to poszukać stron internetowych w swojej niszy i zapytać je, czy chcą być Twoim partnerem w JV. Spróbuj zadzwonić do nich, jeśli to możliwe, lub wyślij im e-mail na temat twojego programu partnerskiego (ile mogą zarobić, inne korzyści dla nich).

# 4: Skonfiguruj i przygotuj się do uruchomienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak skonfigurować premierę, zajrzyj na tę stronę. Wie wszystko o premierach i z całą pewnością może pomóc Ci w rozpoczęciu premiery we własnej niszy. Omówię tylko kilka podstaw.

To, co musisz zrobić, to upewnić się, że Twoje dalsze działania są gotowe, że zaczniesz zdobywać perspektywy przed wprowadzeniem na rynek i utrzymywać ich aktualne i zainteresowane Twoim produktem, Stwórz poczucie pilności, ponieważ Twój produkt jest najlepszy, jaki mogą uzyskać w Twojej niszy . Dzięki temu Twoi partnerzy zarobią więcej pieniędzy, a następnym razem, gdy coś uruchomisz, chętnie Ci pomogą.

Mam nadzieję, że ten artykuł był przydatny i pomoże Ci w przyszłości założyć kilka wybuchowych wspólnych przedsięwzięć. Podejmij działania już teraz i powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *